Статьи

Адміністратор недержавних пенсійних фондів

Опубликовано: 23.03.2018

Адміністраторам недержавних пенсійних фондів

 

      Нагадуємо, що 10. 02. 2017 закінчується термін подання до Нацкомфінпослуг документів та відомостей у зв’язку із набуттям чинності Постанови Кабінету Міністрів України від 07. 12. 2016 №913 «Ліцензійні умови провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг (крім професійної діяльності на ринку цінних паперів)», смотрите https://optima-c.com.ua/.

      Згідно з підпунктом 1) пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 07. 12. 2016 №913 ліцензіати повинні привести свою діяльність у відповідність з вимогами пунктів 21 – 99 Ліцензійних умов і подати до Нацкомфінпослуг документи та відомості, визначені частиною третьою статті 15 Закону України “Про ліцензування видів господарської діяльності” (крім абзацу другого пункту 28 Ліцензійних умов, строк приведення своєї діяльності у відповідність з яким для ліцензіатів становить 12 місяців з дня опублікування цієї постанови) упродовж двох місяців з дня опублікування цієї постанови, тобто до 10. 02. 2017.

      Відповідно до частини третьої статті 15 Закону України “Про ліцензування видів господарської діяльності”, у разі зміни переліку документів, що додаються до заяви про отримання ліцензії, ліцензіат:

      Таким чином, адміністратори повинні подати до 10. 02. 2017 до Нацкомфінпослуг :

-          супровідний лист;

-          анкету керівника (додаток 2 до Ліцензійних умов);

-          анкету головного бухгалтера (додаток 2 до Ліцензійних умов);

-          опис (додаток 3 до Ліцензійних умов).

      Анкета підписується особою, що їх заповнила (керівником/головним бухгалтером). В анкеті, у разі відсутності ознаки, позначеної *, зазначається «так», у разі наявності  ознаки, позначеної *, зазначається «ні» та рік, конкретну відомість про подію, місце роботи та посаду, яку обіймала особа на той час.

                У разі змін відомостей у Інформації про кваліфікованих працівників, які надавалися для отримання ліцензії, адміністратор додатково подає Інформацію про кваліфікованих працівників, згідно додатку 4 Ліцензійних умов.

 


Мегарегулятор та "спліт": чи потрібні вони зараз небанківському ринку України?