Статьи

Skybus.kiev.ua - Способи оплати

Опубликовано: 01.09.2018

Забронювати місце і купити квиток можна кількома способами:

 

Угода публічної оферти Детальніше.

Повернення коштів за невикористані квитки Детальніше.

Ви можете купити квитки відразу на сайті за допомогою платіжної картки Visa або Mastercard (будь-якого банку), а також викупити пізніше (після бронювання) або скористатися іншими способами оплати з усіх запропонованих.

Для цього необхідна пластикова платіжна картка (середнього рівня і вище) і достатня сума на рахунку. Комісія банку-0%.

Важливо: після оплати квитка на сайті, через еквайринг банку, що підключається автоматично при натисканні на кнопку "купити", безпосередньо на сайті, Вам обов'язково необхідно роздрукувати "маршрутний лист пасажира", котрий був автоматично відправлений на вказану Вами адресу електронної пошти та з яким можна буде вирушати у поїздку.

Обов'язково перевірте номер телефону пасажира, який ви вказували в якості контактного і у випадку помилки-обов'язково повідомте про це в контакт центр.

Для покупки квитка Вам потрібно ввести у он-лайн формі замовлення: місто відправлення, дату відправлення, місто прибуття. Після цього потрібно натиснути кнопку пошуку рейсу, вибрати рейс і оплатити, вказуючи дані пасажира.

Важливо: якщо після оплати Ви не отримали по e-mail документ "маршрутний лист" - обов'язково повідомте про це контакт центр.

Інструкція по оплаті банківською картою

Після натискання на кнопку "Купити" відкриється сторінка процесингового центру. На даній сторінці можна перевірити суму, яка буде списана з карткового рахунку, і після цього вказати дані своєї платіжної карти (оплачувати квиток може будь-який покупець за пасажира).

Зазначаються такі дані: повний номер картки і дату закінчення дії картки. Ці дані є на лицьовій стороні платіжної карти, також необхідно вказувати CVV/CVС2 код. Це код з трьох цифр вказаний на зворотній стороні картки, в рамочці.

Потім потрібно натиснути на кнопку "Сплатити".

Дочекайтесь повідомлення про результат проведення оплати.

Обов'язково роздрукуйте маршрутний лист пасажира (електронний квиток).

Якщо оплата зроблена з помилкою-терміново зв'яжіться з оператором колл-центру, за телефоном, який вказаний у Вас на "маршрутному листі" або за тими, що вказані на сайті і Вам допоможуть перевірити статус оплати та вишлють електронний квиток якщо гроші отримані.

У разі якщо оплата не проведена, Вам необхідно зв'язатися з контакт центром банку.

Важливо: сайт не отримує дані Ваших кредитних карт, а в разі оплати в онлайн режимі на сайті, дані обробляються безпосередньо банком.

Якими картками можна оплатити

Платіжні картки які дають можливість здійснювати платежі через Інтернет: Visa Classic, Visa Gold, Visa Internet ; MasterCard Standard, MasterCard Mass, MasterCard Gold.

Інтернет платежі, дозволені для карт рівня Classic і вище. Можливо що банк емітент зажадає письмову заяву для можливості на оплату банківською картою в Інтернет.

В тому випадку, якщо карта зарплатна або студентська (безкоштовна) краще звернутися до Банку.

Не підтримують Інтернет оплати: Visa Electron, Mastercard Electronic і Cirrus Maestro.

Visa Classic/MasterCard Standard - стандартні платіжні карти, які можуть використовуватися як для платежів з використанням магнітного шару або чіпа, так і для платежів з використанням тільки номера картки.

Якщо Ви раніше проводили платежі в Інтернеті, то це не означає що ви можете успішно оплачувати будь-які товари і послуги на будь-яких сайтах. Банк може обмежувати можливості використання на свій розсуд.

Карти Gold/Platinum-Карти з розширеними можливостями зазвичай володіють значним запасом доступних коштів, тому з міркувань безпеки ймовірність проходження обсягу платежу в Інтернеті на розсуд банку може бути встановлена нижче, ніж для звичайної карти.

Ви можете зателефонувати за номером телефону в службу підтримки і задати будь-які питання, котрі стосуються найбільш зручного способу оплати, але з питань банківських послуг, Вам необхідно звертатися в Банк, котрий видав картку.

Новости

Где купить автомобильный держатель для телефона

Аксессуары сейчас делают практически для всего. Человеку всегда были интересны вещи, которые доставляют ему удобство, а когда в придачу этот аксессуар дает безопасность, то эти вещи становятся хитами

Сайт о казино онлайн
Разговор не про деятельность, которая может развиваться в одном направлении, не про игру, которая из развлечения превратилась в серьезный вид спорта, при этом долгие годы испытывая преобразования и уступая

Женская обувь
Ежегодно мода на обувь диктует новые тенденции: то шпилька актуально, то длинный нос, то круглый, то батильоны, то ботфорты. И все пытаются угнаться за новыми веяниями. Но нельзя забывать, что, самое

Цветы с доставкой
Любители комнатных растений чаще руководствуются внешней красотой того или иного цветка, выбирая растения для дома. Безусловно, красивый цветок способен радовать глаз, одним своим видом улучшая настроение

Отдых трускавец
1. ОБЩИЕ СВЕДЕНИЯ О КУРОРТЕ ТРУСКАВЕЦ 2. МИНЕРАЛЬНАЯ ВОДЫ И СОЛЬ «БАРБАРА 3. ПОКАЗАНИЯ ДЛЯ ЛЕЧЕНИЯ В ТРУСКАВЦЕ 4. Лечебные МЕТОДИКИ, применяемые на курорте 5. САНАТОРИИ и лечебницы ТРУСКАВЦА

Термозвукоизол
Не каждый человек может похвастаться глубокими знаниями в области акустики, а ведь без них трудно разобраться в некоторых звуковых явлениях. Противоречия и странности так и остаются непонятыми простыми

Комплектующие к мебели
В наше удивительное время все мы сегодня получили прекрасную возможность обустраивать интерьеры своих помещений удобно и со вкусом. Но все же, иногда возникают вопросы, которые осложняют данный созидательный

Шуманет
В наше время проблема проникновения шумов в многоквартирные дома стала еще более актуальной. И хотя в строительстве все больше используются новые материалы, этот вопрос все равно остается открытым. Поэтому

Стопзвук
Разного рода вопросы звукоизоляции, особенно в жилых домах, хозяева жилья решают уже после окончания основных работ. Технология возведения не предусматривает специального решения данного вопроса, поскольку

Великие актеры не получившие оскар
С приходом осени на горизонте появляются первые номинанты нового сезона премии Оскар. Сейчас много шума вокруг фильмов "Дикий", "Судья", "Исчезнувшая" и ряда других фильмов, которые будут выпущены в

 
rss