Статьи

Чартери. Авіаквитки на чартер

Опубликовано: 01.09.2018

видео Чартери. Авіаквитки на чартер

Чартери до Львова 07 06 2012

Чартери - це нерегулярні авіаперевезення, виконувані в будь-яку точку світу, виконувані якими авіакомпаніями, не залежно від їх статусу, надійності та іміджу. Принциповою відмінністю чартерних перевезень і регулярних авіарейсів є те, що замовник, будь-то тур-агентство або компанія перевізник, є фрахтувальником повітряного судна або його частини. Іншими словами, авіакомпанія здає в оренду весь літак, не залежно від того, скільки проданих авіаквитків, а замовник зацікавлений продати всі вільні місця, навіть за найдешевшими цінами.Чартер - це літак під замовлення який орендується на зовсім особливих умовах, які в свою чергу визначають специфіку авіарейсу.

Комплексний підхід до організації та розвитку туристичної інфраструктури в Україна і зростання кількості аеропортів, авіакомпаній та їх парку машин, сприяє збільшенню виконуваних рейсів не тільки на закордонні курорти, але й внутрішніх рейсів по Україні.


Чартери та мала авіація в Чернівецькому аеропорті

Переваги чартерних авіаперевезень

Популярність чартерів зростає з кожним роком. Це вигідно пасажирам, які хочуть купити авіаквитки дешевше, авіакомпаніям, які можуть використовувати весь потенціал свого парку, і тур-агентствам, які можуть доставити своїх клієнтів в будь-яку екзотичну країну, куди зазвичай немає регулярних рейсів.

Дуже часто туристична компанія замовляє весь літак, продаючи авіаквитки оптом для групи пасажирів, а місця, що залишилися на даному рейсі, виставляє на вільний продаж. При таких рейсах авіакомпанія отримує чистий прибуток від оренди літака і застрахована від фінансових ризиків, пов'язаних з "Простоюванням авіалайнерів".

Організація чартерних перельотів проводиться за існуючими напрямками в сезон, створюючи додаткові рейси, або у віддалені місця, куди не літають рейсові самолети.Чартерамі користуються з тієї причини, що ціна перельоту сама низька, дуже часто послуги чартерних перевезень надають "Low-Cost" авіакомпанії.

Квитки на чартерні рейси

Квитки на чартери дуже швидко розкуповують, особливо в літній сезон. Це "Гарячий товар" вони можуть з'явитися у продажу раптово і реагувати потрібно швидко. У деяких випадках пропозиції по авіаквитках на вільні місця в чартері розсилаються в багато туристичні агентства. На нашому сайті проводиться продаж квитків на чартерні рейси, які виконуються з певною періодичністю, а В сезон відпусток користуються найбільшою популярністю. Це авіаквитки в Хорватію (Спліт, Рієка), Чорногорію (Тіват), Грецію (Афіни, Салоніки) і багато інших країн, куди не літаю регулярні прямі рейси з України. Географія рейсів постійно зростає, додаються нові рейси, так що стежте за нашими спеціальними пропозиціями та оновленням інформації на сайті.

Як купити квиток на чартер

Купити авіаквитки на чартерні рейси в Грецію, Хорватію, Болгарію або Чорногорію можна на нашому сайті.

Для цього Вам необхідно заповнити спеціальну форму пошуку, після чого система видасть всі існуючі варіанти вильотів в даному напрямку, з зазначенням дати та часу відльоту та прильоту. Вам залишається тільки вибрати оптимальний рейс і забронювати квитки на чартер.

Прямо на сайті ви можете не тільки купити авіаквитки дешевше , але і вибрати найбільш зручний спосіб оплати. Оплатити авіаквиток можна готівкою, через банк або платіжний термінал, в офісах партнерських кас по всій Україні або найпопулярнішим способом - банківською платіжною карткою на сайті.

Купити чартерні авіаквитки в Києві в нашому центральному офісі - самий надійний спосіб, але не завжди зручний. При бронюванні та замовленні авіаквитків онлайн або по телефону можна замовити послугу доставки квитка кур'єром по Києву.

Служба підтримки надасть максимум доступної інформації про рейс, умовах перельоту і додаткові сервіси для пасажирів. До того ж, Вам обов'язково допоможуть підібрати найбільш дешеві авіаквитки до Росії , ви будете почувати себе максимально комфортно, при цьому явно заощадивши.

Під час свят і в сезон відпусток важливий той факт, наскільки швидко ви зможете купити авіаквиток , на які дати є вильоти літаків з Києва, з Борисполя, Одеси, Львова та інших аеропортів.

Якщо Ви не знаєте де купити авіаквитки в Києві , Ми допоможемо Вам зробити найоптимальніший вибір. Професійна служба підтримки і доступні ціни на авіаквитки з України і Росії дозволять Вам максимально швидко і просто купити квитки на літак в будь-який аеропорт світу .

Види чартерних авіаційних перевезень:

Шатл або "човниковий авіарейс" - літак доставляє групу людей до місця відпочинку і відразу забирає пасажирів назад. Даний тип чартерних перевезень популярний протягом туристичного сезону.

Дзвінок чартер або "чартер з відстоєм" - це одиничний рейс, організований для групи пасажирів, включає доставку їх певний пункт призначення, очікування і зворотний переліт. Затребуваний тоді, коли потрібно доставити велику кількість співробітників або VIP-клієнтів на виїзну конференцію або корпоративну зустріч.

Спліт-чартер - це переліт регулярним рейсом з пересадкою на чартер, з метою доставити відпочиваючих на курортні острови. Даний вид перевезень характерний для екзотичних країн з маловідвідуваній курортами, які розташовані на невеликих островах і куди долітають лише невеликі літаки малої місткості.

Полічартерний переліт увазі пересадку пасажирів з одного чартеру на інший. Використовується для того, щоб доставити пасажира в погано відвідувані країни Африки і Азії.

Особливості чартерних пасажирських перевезень на літаках

Переліт на замовному чартері може бути пов'язаний з деякими незручностями. Наприклад, незалежно від того, за яким авіа-тарифом Ви купили квиток, в чартері не передбачено поділ на бізнес, перший або економ клас. Також не передбачено повернення грошей за авіаквиток в разі якихось обставин.

Дуже часто послуга чартерного перельоту включена у вартість туристичної путівки. Але пасажирам в цьому випадку потрібно бути готовим до затримки вильоту через неправильного заповнення проїзних документів, тому вони оформляються в поспіху перед самим вильотом. Зверніть увагу на наявність додаткового додатка до авіаквитком, яке дає Вам право на зворотний рейс, інакше будуть складнощі з поверненням додому.

Дуже часто виліт чи висадка чартеру пов'язана з тривалим очікуванням у аеропорту або салоні літака. Ця ситуація пов'язана з тим, що обслуговування чартерів проводиться в останню чергу після планових регулярних рейсів. Тому, якщо в аеропорту відбулася налагодження рейсів, в першу чергу це відіб'ється на пасажирах чартерів.

У цьому випадку важливо те, що авіапасажири чартерного рейсу мають такі ж права, як і звичайного. Таким чином, відповідно до загальноприйнятих правил аеро-повітряних перевезень, при затримці з вини авіакомпанії вильоту на 2 години пасажирам зобов'язані надати напої, а при затримці на більш ніж 4 години - повний пакет харчування. Якщо очікування вильоту затримується на 8 і більше годин (Вночі - на 6), то авіакомпанія зобов'язана надати готель. Спеціальні умови передбачені для пасажирів з дітьми.

Якщо відбулася затримка вильоту чартеру, пасажир повинен звернутися до адміністрації та отримати відповідну відмітку в квитку. Витрачені в ресторані, кафе або готелі гроші будуть компенсовані в тому випадку, якщо Ви напишете заяву на ім'я керівництва аеропорту та долучіть чеки, по яким і буде видана компенсація.

Новости

Где купить автомобильный держатель для телефона

Аксессуары сейчас делают практически для всего. Человеку всегда были интересны вещи, которые доставляют ему удобство, а когда в придачу этот аксессуар дает безопасность, то эти вещи становятся хитами

Где покупать качественную фотобумагу
На современном отечественном рынке представлено широкое разнообразие фотобумаги. Даже несмотря на то, что сегодня для хранения фотографических изображений, по понятным причинам, все чаще используются

Заказать ручки с логотипом он-лайн
Вот почему многие люди задаются резонным вопросом – «Как правильно выбрать название фирмы по фен шуй? »: примеры ниже помогут вам разобраться и, возможно, сразу же разрешат вашу дилемму. Также из этой

Федеральное агентство по техническому регулированию
РОССИЙСКАЯ НАЦИОНАЛЬНАЯ СИСТЕМА Метрологию, стандартизацию и сертификацию следует рассмотривать и как инструменты технического регулирования. Техническое регулирование в России обусловлено ее желанием

Обращение депутата к избирателям
4 декабря нам предстоит сделать выбор, от которого во многом будет зависеть судьба России, республики, района и каждого из нас. Либо мы продолжим поступательное развитие промышленности, сельского хозяйства

Голосование на твц право голоса сегодня
Учитывая нынешнюю ситуацию, которая складывается в стране и в мире, создана современная программа "Право голоса". В ней будут принимать участие политические деятели и всевозможные представители власти.

Великие актеры не получившие оскар
С приходом осени на горизонте появляются первые номинанты нового сезона премии Оскар. Сейчас много шума вокруг фильмов "Дикий", "Судья", "Исчезнувшая" и ряда других фильмов, которые будут выпущены в

Возврат долга
Ни для кого не секрет, что в наше время просроченные задолженности не такая уж и редкость. Что делать в том случае, если человек или какая-либо компания отказывается выплачивать свой долг. Для того, что

День молодого избирателя
Все материалы, размещенные на сайте, созданы авторами сайта либо размещены пользователями сайта и представлены на сайте исключительно для ознакомления.

Голосование на твц право голоса
Российское ток-шоу «Право голоса» сняли с эфира из-за драки с политологом Томашем Мацейчуком из Польши, который во время записи передачи заявил, что жители России, в отличие, например, от

 
rss