Статьи

Як почати гартувати дитини

Опубликовано: 03.09.2018

видео Як почати гартувати дитини

NEW MOVIE TRAILERS (2018) Best

Щоб у дорослому житті ваша дитина була здоровою і сильною, можна з самого народження почати зміцнювати його імунітет. Одним з кращих методів є загартовування. При народженні дитина відчуває всю повноту можливостей організму. Перший сеанс загартовування проходить в пологовому будинку, перепад температур між маминим животиком і холодним приміщенням пологового будинку становить 20 градусів. На це організм реагує моментально і включається механізм терморегуляції, він і рятує від застуди.


Правильне загартовування дитини

Як почати гартувати дитини

Організм дитини реагує на зовнішні подразники. Можна встановити іонізатор повітря, частіше прибирати кімнату, провітрювати приміщення. І як можна раніше почати процес загартовування. Якщо після народження дитини залишати голенького в ліжечку, коли температура від 20 до 23 градусів Цельсія, ваша дитина не замерзне. До того ж ви будете часом зігрівати його своїм теплом.


How to raise successful kids -- without over-parenting | Julie Lythcott-Haims

Коли дитина не загартований, то повітряне загартовування потрібно здійснювати поступово. Спочатку зніміть з нього теплу кофту або светр, через тиждень позбудьтеся від теплих шкарпеток. Наступним кроком буде зняття сорочечки, досить, якщо залишиться маєчка. Довгі штани замінити шортами, а тапочки краще надягти на босу ногу.

З чого почати

Тільки систематичні гартують процедури приведуть до успіху. Загартовування принесе дитині задоволення. Поступово збільшувати навантаження - принцип загартовування. Зайва одяг призведе до перегріву, в ній дитині важко рухатися. Влітку один шар одягу, а навесні, восени - два шари, взимку - три шари. Одяг дитини повинна бути з натуральної тканини.

З перших тижнів життя потрібно гартувати малюка і робити це при переодяганні, під час масажу і перед купанням, що допомагає дитині звикнути до умов навколишнього середовища. Поступово температуру повітря знижують від 22 градусів до 20 градусів у віці два місяці і до 18 градусів до 6-місячного віку.

Обливання холодною водо

Дитину після купання бажано обливати прохолодною водою, температура її повинна бути на два градуси нижче, ніж в самій ванні. Починають з температури 34 градуси і знижують на 2 градуси кожні три дні. Через місяць дитина звикне до обливання прохолодною водою з температурою 20 градусів. Більше знижувати не варто. Після обливання дитини потрібно обережно потерти махровим рушником.

З 2-го року життя потрібно починати обливання ніг холодною водою. Спочатку температура води 28 градусів, потім її щодня знижувати на 2 градуси, довести до 15 градусів. Дитина не повинна відчувати неприємних відчуттів.

Дитині корисно ходити по підлозі босоніж. Спочатку діти нехай походять будинку в шкарпетках, потім 15 хвилин босоніж кожен день. Щодня збільшувати час на 10 хвилин. Пол повинен бути чистим, щоб дитина не забруднився і не поранився. На стопі зосереджені нервові закінчення. При ходьбі босоніж здійснюється масаж стоп, що тонізує організм дитини. Не бійтеся посиніння ніжок, це реакція судинної системи, вона намагається таким чином зберегти тепло.

Контрастний душ - це найкращий вид загартовування, спочатку можна обливати дитину теплою водою до 40 градусів, 30 секунд, потім прохолодною водою 20 градусів, протягом 15 секунд.

Гартують процедури потрібно починати поступово, щоб ви не змогли зашкодити здоров`ю дитини. Якщо все робити правильно, тоді дитина виросте сильним і здоровим.

Новости

Где купить автомобильный держатель для телефона

Аксессуары сейчас делают практически для всего. Человеку всегда были интересны вещи, которые доставляют ему удобство, а когда в придачу этот аксессуар дает безопасность, то эти вещи становятся хитами

Федеральное агентство по техническому регулированию
РОССИЙСКАЯ НАЦИОНАЛЬНАЯ СИСТЕМА Метрологию, стандартизацию и сертификацию следует рассмотривать и как инструменты технического регулирования. Техническое регулирование в России обусловлено ее желанием

Великие актеры не получившие оскар
С приходом осени на горизонте появляются первые номинанты нового сезона премии Оскар. Сейчас много шума вокруг фильмов "Дикий", "Судья", "Исчезнувшая" и ряда других фильмов, которые будут выпущены в

Обращение депутата к избирателям
4 декабря нам предстоит сделать выбор, от которого во многом будет зависеть судьба России, республики, района и каждого из нас. Либо мы продолжим поступательное развитие промышленности, сельского хозяйства

Где покупать качественную фотобумагу
На современном отечественном рынке представлено широкое разнообразие фотобумаги. Даже несмотря на то, что сегодня для хранения фотографических изображений, по понятным причинам, все чаще используются

Голосование на твц право голоса сегодня
Учитывая нынешнюю ситуацию, которая складывается в стране и в мире, создана современная программа "Право голоса". В ней будут принимать участие политические деятели и всевозможные представители власти.

Великие актеры у которых нет оскара
В этой публикации мы подробно поговорим об исполнителях, не обласканных признанием профессионалов. Перед вами предстанут актеры, у которых нет «Оскара». У эпатажного любимца женщин, обладателя

Голосование на твц право голоса
Российское ток-шоу «Право голоса» сняли с эфира из-за драки с политологом Томашем Мацейчуком из Польши, который во время записи передачи заявил, что жители России, в отличие, например, от

Простор агентство недвижимости
Агентство недвижимости "Простор" было создано летом 2000-го года. Основой компании стал опытный коллектив сотрудников, работавших вместе на рынке недвижимости Москвы с 1998 года. Базовым направлением

День молодого избирателя
Все материалы, размещенные на сайте, созданы авторами сайта либо размещены пользователями сайта и представлены на сайте исключительно для ознакомления.

 
rss