Статьи

Як зняти емоційне напруження?

Опубликовано: 03.09.2018

видео Як зняти емоційне напруження?

Зняти стрес у бійці подушками можна було в Луганську

Вчені стверджують, що всі наші хвороби від напруги, яке ми не умеемснімать. Від цього у нас підривається імунна система, починають появлятьсяболезні, ми стаємо нервовими, знижується працездатність і концентраціявніманія. Тому дуже важливо вміти переключати свої думки на позитив. Следующіеупражненія вам допоможуть позбутися від емоційної напруги. Їх можна делатьв будь-якому місці, де б ви не знаходилися.

1. Якщо вас здолали на роботі, тогдапосмотріте в вікно на який-небудь самий далекий предмет, який тільки бачите, поспостерігайте за людьми і предметами на вулиці. Так ви зможете зняти втому пристріт і плюс до цього відчуєте, що в світі є багато всього цікавого.Ще один спосіб зняти напругу: розслабтеся на своєму робочому кріслі илина дивані, закрийте очі і просто згадайте якусь радісну історію іліпріятний момент з життя. Постарайтеся не звертати ні на що уваги, простопочувствуйте те ж саме, що переживали в той момент.

2. Якщо емоції на межі в трамваї або в машині, а на дорозі пробка, тоді постарайтеся напружити всі м`язи і расслабіться.Опустіте голову вниз і посидьте так півхвилинки.


Прогресивне розслаблення за Е. Якобсоном для жінок

3. Якщо йдете по вулиці, а емоції вирують, тоді уявіть, що на вашій голові є ниточка, яка весь час тянетвас вгору. Думайте тільки про те, що якщо ви дивитеся вниз, а плечі опущені, тоето ниточка вас відразу піднімає.

4. Дістали домашні будинку? Встаньте рівно іголову закиньте назад, тепер нахиліть повільно вперед, розслабтеся інаклонітесь так низько, як тільки можете, нехай ваші руки бовтаються. А теперьвернітесь назад в положення стоячи. Так виконайте 3 рази.

Підніміться на носочки, підніміть вгору плечі, зберіть всі свої емоції, трохи почекайте і різко, ніби викидаєте весь негатив, спустіться вниз.

Ляжте зручніше на ліжко або сядьте як вам зручно, можна в позу лотоса, і поставте собі спокійну музику для релаксації, це може бути шум моря, спів птахів, звуки природи. Ні про що не думайте в цей момент. Просто слухайте.

Заваріть собі чай з ромашки і зробіть компрес на очі. Ви должнипочувствовать холодок на очах. Уявіть, що ви пролітаєте над островом втропіках на красивому килимі-літаку. Просто думайте про те, що ви летите і вампріятно.

5. У будь-якому місці ви можете зробити такоеупражненіе. Повільно потрібно зробити вдих, сильно випинаючи живіт. Особоевніманіе приділіть животу, ви повинні відчути повітря в низу живота, а когдавдихаете, його потрібно втягувати. Дихайте повільно і плавно. Грудна клеткадвігаться не повинна. Так виконайте 3 рази.

На підборідді, а точніше на його нижній частині є точка, яка снімаетемоціональное напруга. Якщо переживаєте, і емоції не дають вам спокою, тогданажімайте на неї пальцем і вам буде краще.

Якщо ваше напруга не таким значним, тоді не варто вообщенічего робити. Пройде час, і ви забудете, що недавно нервували іпережівалі. Звичайно, деякі люди можуть впасти в глибоку депресію, поетомуесть варіант, який допомагає всім на 100% без винятків. Потрібно простокому-небудь виговоритися. Співрозмовники вислухає і дасть пораду, а ви ужебудете дивитися на цю проблему зовсім по-іншому. Не намагайтеся переробляти ту людину, з-за котороговаші емоції на межі. Постарайтеся навпаки помічати гідності. Учітесьпрощать і поступатися. Знайдіть собі захоплення, яке зможе вас відірвати від усього світу. Це улюблене хобі, за допомогою якого ви будете про все забувати іуспокаіваться. Деякі знаходять своє місце в спортзалі, інші любятвишівать. Все залежить від вашіхособенностей. Не чекайте чогось надприродного. Не думайте, що васповисят на посаді, дадуть квартиру або що вас поважають всі навколо. Щоб потім не розчаровуватися коли ти дізнаєшся що це зовсім не так. Але існіжать самооцінку до плінтуса не потрібно. Оцінюй себе по своїх силах. У будь-якій ситуації постарайтеся подивитися на себе збоку. У деяких ситуаціях вам не сподобались ваші вчинки і слова.

Новости

Где купить автомобильный держатель для телефона

Аксессуары сейчас делают практически для всего. Человеку всегда были интересны вещи, которые доставляют ему удобство, а когда в придачу этот аксессуар дает безопасность, то эти вещи становятся хитами

Где покупать качественную фотобумагу
На современном отечественном рынке представлено широкое разнообразие фотобумаги. Даже несмотря на то, что сегодня для хранения фотографических изображений, по понятным причинам, все чаще используются

Заказать ручки с логотипом он-лайн
Вот почему многие люди задаются резонным вопросом – «Как правильно выбрать название фирмы по фен шуй? »: примеры ниже помогут вам разобраться и, возможно, сразу же разрешат вашу дилемму. Также из этой

Федеральное агентство по техническому регулированию
РОССИЙСКАЯ НАЦИОНАЛЬНАЯ СИСТЕМА Метрологию, стандартизацию и сертификацию следует рассмотривать и как инструменты технического регулирования. Техническое регулирование в России обусловлено ее желанием

Обращение депутата к избирателям
4 декабря нам предстоит сделать выбор, от которого во многом будет зависеть судьба России, республики, района и каждого из нас. Либо мы продолжим поступательное развитие промышленности, сельского хозяйства

Голосование на твц право голоса сегодня
Учитывая нынешнюю ситуацию, которая складывается в стране и в мире, создана современная программа "Право голоса". В ней будут принимать участие политические деятели и всевозможные представители власти.

Великие актеры не получившие оскар
С приходом осени на горизонте появляются первые номинанты нового сезона премии Оскар. Сейчас много шума вокруг фильмов "Дикий", "Судья", "Исчезнувшая" и ряда других фильмов, которые будут выпущены в

Возврат долга
Ни для кого не секрет, что в наше время просроченные задолженности не такая уж и редкость. Что делать в том случае, если человек или какая-либо компания отказывается выплачивать свой долг. Для того, что

День молодого избирателя
Все материалы, размещенные на сайте, созданы авторами сайта либо размещены пользователями сайта и представлены на сайте исключительно для ознакомления.

Голосование на твц право голоса
Российское ток-шоу «Право голоса» сняли с эфира из-за драки с политологом Томашем Мацейчуком из Польши, который во время записи передачи заявил, что жители России, в отличие, например, от

 
rss