Статьи

Чому чоловік не хоче дітей

Опубликовано: 03.09.2018

видео Чому чоловік не хоче дітей

Лайфхак для тих, хто не хоче мити посуд Чоловік, жінка та туалет. Анекдоти Жарти Смішні відео

Коли ваш коханий чоловік категорично відмовляється заводити дітей, можна припустити кілька причин: можливо, у нього вже був неприємний життєвий досвід, або його почуття до вас викликають сумніви. Але якщо ви, незважаючи ні на що, все-таки дуже хочете обзавестися потомством від коханої людини, постарайтеся з`ясувати, чому чоловік не хоче дітей. Тільки в такому випадку ви зможете переконати його в тому, що дитина вам необхідний.Ваш чоловік застосовує відмовку, що «потрібно міцно стати на ноги»

Зазвичай чоловіки говорять так: «Я несу всю матеріальну відповідальність за сім`ю і не хочу« плодити злидні », я не готовий залишити кар`єру, мені потрібно домогтися матеріальної незалежності і благополуччя». Іноді такі слова відсувають поява дитини на тривалий невизначений термін, найчастіше - на «ніколи».


У Полтаві дитина втекла з родини і не хоче повертатися через питущих родичів

Може бути, така тактика умовлянь допоможе в цьому випадку.

Будь-який батько мріє дати дитині найкраще з можливого, але не завжди матеріальна сторона повинна бути основоположною. Досить часто діти, які отримують все бажане, виростаю егоїстами і утриманцями. Постарайтеся переконати чоловіка, що для дитини буде важливіше його батьківська любов, а не дорогі іграшки і одяг. Діти - це найголовніше в житті, це вершина любові. Квартира в престижному районі і великий рахунок у банку не зроблять дитину щасливою. Це може зробити тільки міцна батьківська любов і турбота.

Причина відмови може критися в ослабленні почуття до вас

Якщо ваш коханий чоловік, представляючи своє майбутнє, не включає вас в свої плани - це дуже нехороша ознака. Найімовірніше, він уже не впевнений в своїх почуттях, і спільне проживання з вами не входить в його майбутні наміри. В такому випадку, відмова заводити дитину стає зрозумілим.

Тактика умовлянь, яку варто застосувати в цій ситуації.

Постарайтеся вирішити конфлікти, що відбуваються всередині сім`ї, а потім заводити розмову про дітей. Народження дитини не втримає вашого чоловіка і не збереже розпадається шлюб. Навіть якщо ваша вагітність і зупинить коханого чоловіка, то, малоймовірно, що це триватиме довго. А якщо ваш обман розкриється, то сімейне щастя розпадеться тут же.

Чоловік не хоче дитини, побоюючись відповідальності

Якщо ваш чоловік боїться відповідальності, то, швидше за все, його так виховали. Він не проти дитини теоретично, але не розуміє, що він буде робити з дитиною практично, якщо той раптом з`явиться. Такий чоловік багато говорить про дітей, але постійно згадує про те, що перш, ніж завести дітей, потрібно подумати про відповідальність, яку доведеться за них нести. Мабуть, причина відмови завести дитину криється в далекому дитинстві.

У цьому випадку спробуйте застосувати таку тактику умовлянь.

Постарайтеся привчити його піклуватися про кого-небудь. Нехай це буде собака або інший домашній вихованець. Розповідайте йому про свою щасливу родину, про вашу духовну любов до свого турботливому батьку. Частіше ходіть в гості до друзів, які мають дітей. Побачивши одного в ролі щасливого тата, ваш чоловік зрозуміє, що, можливо, не так все страшно, як він представляє.

Буває, що для чоловіка ще не прийшов час народжувати дітей

Одруження для нього є не кроком у доросле життя, а черговим розвагою. Такого чоловіка лякає поява маленької істоти, за якого потрібно нести дорослу і постійну відповідальність. Вік в цій ситуації не має значення - деякі чоловіки вже в двадцять років можуть дозріти для того, щоб стати батьком, а деяким і в п`ятдесят це складно уявити. Теоретично вони хочуть мати дітей, але коли-небудь потім, в далекому майбутньому. Такі чоловіки рідко обзаводяться потомством, тому що завжди знаходять привід для відстрочки цієї важливої події.

Спробуйте застосувати таку тактику умовлянь.

Постарайтеся частіше говорити з чоловіком про можливе потомство, і заздалегідь готуйте його до цього. На питання, скільки ще потрібно чекати, вимагайте конкретні відповіді. Якщо встановлений термін вам підходить, дайте чоловікові зрозуміти, що ви чекаєте обіцяний час і більше не мають наміру зволікати народження дитини. Тим самим ви показуєте чоловікові, що його слова для вас - закон, і, якщо він цінує вас, то поставиться до своєї обіцянки з усією відповідальністю.

Ваш чоловік не хоче дітей, бо вже має дитину

Досить часто чоловіки, які мають дитину від першого невдалого шлюбу, хто не наважується заводити дітей в подальшому шлюбі. Для них дитина асоціюється з труднощами і численними обов`язками. Вони не розуміють, яке задоволення можна отримувати від постійної турботи про дітей.

У цій ситуації спробуйте застосувати таку тактику умовлянь.

Звичайно, умовити чоловіка, який має досвід невдалого батьківства, набагато складніше, ніж недосвідченого. Дайте зрозуміти чоловікові, що дитина приносить не тільки проблеми, а й радість. На прикладі вашої родини розкажіть про те, що бути батьками - це одночасно важка і дуже приємна частка, яка принесе безліч радісних моментів.

Завести дитину не дозволяє здоров`я чоловіка

Це єдина серйозна причина, яка заважає знайти потомство. Багато чоловіків, знаючи про свої проблеми, соромляться розповідати про це і відмовляли «небажанням мати дітей».

Можливо, така тактика умовлянь допоможе в цьому випадку.

Якщо ви будете активно напирати на чоловіка, то незабаром це може призвести до розлучення. Він, підсвідомо відчуваючи свою провину, не захоче псувати вам життя і зникне з неї - раптом вам пощастить, і ви зустрінете людину, яка подарує вам радість материнства. Дайте вашому чоловікові зрозуміти, що вас не влаштовує стороння людина, що ви хочете дитини тільки від нього. Постарайтеся, щоб ваш чоловік сам розповів вам про свої проблеми. Переконайте його, що надія вилікуватися і завести дитину завжди існує.

Через народження дітей чоловік боїться вас втратити

Вірніше, ваш чоловік боїться, що його улюблена і красива дружина зміниться в гірший бік: втратить струнку фігуру, охолоне до сексуальних відносин, перестане звертати на нього увагу.

В цьому випадку вам потрібно переконати чоловіка в тому, що його думки невірні.

Спробуйте пояснити чоловікові, що після народження дитини жінка набуває ще більшої сексуальність і привабливість, що в ліжку вона стає більш розкутою. Є багато способів, щоб домогтися колишньої стрункості фігури і не погладшати. Скажіть йому, що ви не розраховуєте поховати себе в чотирьох стінах після вагітності. Якщо ж всі ваші вмовляння не подіють, спробуйте завагітніти потайки від чоловіка. Але варто перед цим добре оцінити свої можливості. Якщо всі ваші обіцянки, дані чоловікові, що не будуть марними, і ви все так же будете стежити за собою, приділяти увагу чоловікові і постійно показувати, як ви любите його, можете приступати до дії.

Новости

Где купить автомобильный держатель для телефона

Аксессуары сейчас делают практически для всего. Человеку всегда были интересны вещи, которые доставляют ему удобство, а когда в придачу этот аксессуар дает безопасность, то эти вещи становятся хитами

Отрезные круги и диски оптом
Все типы описаны в ГОСТе 24747-90. Тип и размеры круга выбираются, исходя из вида и конфигурации шлифуемых поверхностей, а также характеристики используемого оборудования или инструмента. Выбор диаметра

Купить страховку онлайн
Самая частая ошибка, из-за которой получаются проблемы с поиском профессии по душе – это неправильный выбор образования. Многие молодые люди отправляются в то или иное учебное заведение только потому,

Ternopil.one
Информационная составляющая в жизни современного человека важна. От того, насколько правильно мы умеем оценить достоверность предоставляемой информации и как умеем ее использовать, зависит успех в работе,

Купить яхту до 20 метров новую
Зайдя по трапику “на борт” вы стразу же попадаете в кокпит яхты. Кокпит нужен для размещения экипажа. Он бывает открытым, когда он не отгорожен от подпалубного пространства, и закрытым, изолированным

Сайты Житомира
В наше время очень важно пристально следить за событиями в стране и в мире. Мы живем в непростое время стремительных перемен, что требует от каждого готовности быстро и адекватно реагировать на события

Брак с инострацем в киеве юст групп
Ситуация такова, что на сегодняшний день они живут вместе, и вроде бы все устраивает. Однако, девушка, со своей стороны мечтает о свадьбе. А молодой человек не уверен, что настало время для официального

Купить подшипники в Украине
ABEC (Annular Bearing Engineering Committee) — аббревиатура, расшифровка которой очень прозаична: “Комитет по разработке подшипников”. Этот комитет является частью Американской ассоциации производителей

Сайты Тернополя
Исходя из этих критериев, можно легко преподнести себя в том или ином деле. Хороший доход может быть на любой работе. Но хороших друзей на рабочем месте выбрать сложно. В такой ситуации больше побеждает

Frankivsk.one
Когда как не накануне Нового года хочется изменить свою жизнь к лучшему? Ведь так хочется наконец-то похудеть, начать хорошо зарабатывать, больше проводить времени с родными, заниматься тем, к чему лежит

 
rss