Статьи

Чому чоловік не хоче дітей

Опубликовано: 03.09.2018

видео Чому чоловік не хоче дітей

Лайфхак для тих, хто не хоче мити посуд Чоловік, жінка та туалет. Анекдоти Жарти Смішні відео

Коли ваш коханий чоловік категорично відмовляється заводити дітей, можна припустити кілька причин: можливо, у нього вже був неприємний життєвий досвід, або його почуття до вас викликають сумніви. Але якщо ви, незважаючи ні на що, все-таки дуже хочете обзавестися потомством від коханої людини, постарайтеся з`ясувати, чому чоловік не хоче дітей. Тільки в такому випадку ви зможете переконати його в тому, що дитина вам необхідний.Ваш чоловік застосовує відмовку, що «потрібно міцно стати на ноги»

Зазвичай чоловіки говорять так: «Я несу всю матеріальну відповідальність за сім`ю і не хочу« плодити злидні », я не готовий залишити кар`єру, мені потрібно домогтися матеріальної незалежності і благополуччя». Іноді такі слова відсувають поява дитини на тривалий невизначений термін, найчастіше - на «ніколи».


У Полтаві дитина втекла з родини і не хоче повертатися через питущих родичів

Може бути, така тактика умовлянь допоможе в цьому випадку.

Будь-який батько мріє дати дитині найкраще з можливого, але не завжди матеріальна сторона повинна бути основоположною. Досить часто діти, які отримують все бажане, виростаю егоїстами і утриманцями. Постарайтеся переконати чоловіка, що для дитини буде важливіше його батьківська любов, а не дорогі іграшки і одяг. Діти - це найголовніше в житті, це вершина любові. Квартира в престижному районі і великий рахунок у банку не зроблять дитину щасливою. Це може зробити тільки міцна батьківська любов і турбота.

Причина відмови може критися в ослабленні почуття до вас

Якщо ваш коханий чоловік, представляючи своє майбутнє, не включає вас в свої плани - це дуже нехороша ознака. Найімовірніше, він уже не впевнений в своїх почуттях, і спільне проживання з вами не входить в його майбутні наміри. В такому випадку, відмова заводити дитину стає зрозумілим.

Тактика умовлянь, яку варто застосувати в цій ситуації.

Постарайтеся вирішити конфлікти, що відбуваються всередині сім`ї, а потім заводити розмову про дітей. Народження дитини не втримає вашого чоловіка і не збереже розпадається шлюб. Навіть якщо ваша вагітність і зупинить коханого чоловіка, то, малоймовірно, що це триватиме довго. А якщо ваш обман розкриється, то сімейне щастя розпадеться тут же.

Чоловік не хоче дитини, побоюючись відповідальності

Якщо ваш чоловік боїться відповідальності, то, швидше за все, його так виховали. Він не проти дитини теоретично, але не розуміє, що він буде робити з дитиною практично, якщо той раптом з`явиться. Такий чоловік багато говорить про дітей, але постійно згадує про те, що перш, ніж завести дітей, потрібно подумати про відповідальність, яку доведеться за них нести. Мабуть, причина відмови завести дитину криється в далекому дитинстві.

У цьому випадку спробуйте застосувати таку тактику умовлянь.

Постарайтеся привчити його піклуватися про кого-небудь. Нехай це буде собака або інший домашній вихованець. Розповідайте йому про свою щасливу родину, про вашу духовну любов до свого турботливому батьку. Частіше ходіть в гості до друзів, які мають дітей. Побачивши одного в ролі щасливого тата, ваш чоловік зрозуміє, що, можливо, не так все страшно, як він представляє.

Буває, що для чоловіка ще не прийшов час народжувати дітей

Одруження для нього є не кроком у доросле життя, а черговим розвагою. Такого чоловіка лякає поява маленької істоти, за якого потрібно нести дорослу і постійну відповідальність. Вік в цій ситуації не має значення - деякі чоловіки вже в двадцять років можуть дозріти для того, щоб стати батьком, а деяким і в п`ятдесят це складно уявити. Теоретично вони хочуть мати дітей, але коли-небудь потім, в далекому майбутньому. Такі чоловіки рідко обзаводяться потомством, тому що завжди знаходять привід для відстрочки цієї важливої події.

Спробуйте застосувати таку тактику умовлянь.

Постарайтеся частіше говорити з чоловіком про можливе потомство, і заздалегідь готуйте його до цього. На питання, скільки ще потрібно чекати, вимагайте конкретні відповіді. Якщо встановлений термін вам підходить, дайте чоловікові зрозуміти, що ви чекаєте обіцяний час і більше не мають наміру зволікати народження дитини. Тим самим ви показуєте чоловікові, що його слова для вас - закон, і, якщо він цінує вас, то поставиться до своєї обіцянки з усією відповідальністю.

Ваш чоловік не хоче дітей, бо вже має дитину

Досить часто чоловіки, які мають дитину від першого невдалого шлюбу, хто не наважується заводити дітей в подальшому шлюбі. Для них дитина асоціюється з труднощами і численними обов`язками. Вони не розуміють, яке задоволення можна отримувати від постійної турботи про дітей.

У цій ситуації спробуйте застосувати таку тактику умовлянь.

Звичайно, умовити чоловіка, який має досвід невдалого батьківства, набагато складніше, ніж недосвідченого. Дайте зрозуміти чоловікові, що дитина приносить не тільки проблеми, а й радість. На прикладі вашої родини розкажіть про те, що бути батьками - це одночасно важка і дуже приємна частка, яка принесе безліч радісних моментів.

Завести дитину не дозволяє здоров`я чоловіка

Це єдина серйозна причина, яка заважає знайти потомство. Багато чоловіків, знаючи про свої проблеми, соромляться розповідати про це і відмовляли «небажанням мати дітей».

Можливо, така тактика умовлянь допоможе в цьому випадку.

Якщо ви будете активно напирати на чоловіка, то незабаром це може призвести до розлучення. Він, підсвідомо відчуваючи свою провину, не захоче псувати вам життя і зникне з неї - раптом вам пощастить, і ви зустрінете людину, яка подарує вам радість материнства. Дайте вашому чоловікові зрозуміти, що вас не влаштовує стороння людина, що ви хочете дитини тільки від нього. Постарайтеся, щоб ваш чоловік сам розповів вам про свої проблеми. Переконайте його, що надія вилікуватися і завести дитину завжди існує.

Через народження дітей чоловік боїться вас втратити

Вірніше, ваш чоловік боїться, що його улюблена і красива дружина зміниться в гірший бік: втратить струнку фігуру, охолоне до сексуальних відносин, перестане звертати на нього увагу.

В цьому випадку вам потрібно переконати чоловіка в тому, що його думки невірні.

Спробуйте пояснити чоловікові, що після народження дитини жінка набуває ще більшої сексуальність і привабливість, що в ліжку вона стає більш розкутою. Є багато способів, щоб домогтися колишньої стрункості фігури і не погладшати. Скажіть йому, що ви не розраховуєте поховати себе в чотирьох стінах після вагітності. Якщо ж всі ваші вмовляння не подіють, спробуйте завагітніти потайки від чоловіка. Але варто перед цим добре оцінити свої можливості. Якщо всі ваші обіцянки, дані чоловікові, що не будуть марними, і ви все так же будете стежити за собою, приділяти увагу чоловікові і постійно показувати, як ви любите його, можете приступати до дії.

Новости

Где купить автомобильный держатель для телефона

Аксессуары сейчас делают практически для всего. Человеку всегда были интересны вещи, которые доставляют ему удобство, а когда в придачу этот аксессуар дает безопасность, то эти вещи становятся хитами

Подарки
Отправляясь за покупкой, помните, что суть подарка – это удовольствие, которое вы  получите, когда увидите радостное лицо вашего супруга, который, получив сюрприз, подумает: «Как она меня понимает и умеет

Федеральное агентство по техническому регулированию
РОССИЙСКАЯ НАЦИОНАЛЬНАЯ СИСТЕМА Метрологию, стандартизацию и сертификацию следует рассмотривать и как инструменты технического регулирования. Техническое регулирование в России обусловлено ее желанием

Великие актеры не получившие оскар
С приходом осени на горизонте появляются первые номинанты нового сезона премии Оскар. Сейчас много шума вокруг фильмов "Дикий", "Судья", "Исчезнувшая" и ряда других фильмов, которые будут выпущены в

Обращение депутата к избирателям
4 декабря нам предстоит сделать выбор, от которого во многом будет зависеть судьба России, республики, района и каждого из нас. Либо мы продолжим поступательное развитие промышленности, сельского хозяйства

Голосование на твц право голоса сегодня
Учитывая нынешнюю ситуацию, которая складывается в стране и в мире, создана современная программа "Право голоса". В ней будут принимать участие политические деятели и всевозможные представители власти.

Великие актеры у которых нет оскара
В этой публикации мы подробно поговорим об исполнителях, не обласканных признанием профессионалов. Перед вами предстанут актеры, у которых нет «Оскара». У эпатажного любимца женщин, обладателя

Простор агентство недвижимости
Агентство недвижимости "Простор" было создано летом 2000-го года. Основой компании стал опытный коллектив сотрудников, работавших вместе на рынке недвижимости Москвы с 1998 года. Базовым направлением

День молодого избирателя
Все материалы, размещенные на сайте, созданы авторами сайта либо размещены пользователями сайта и представлены на сайте исключительно для ознакомления.

Голосование на твц право голоса
Российское ток-шоу «Право голоса» сняли с эфира из-за драки с политологом Томашем Мацейчуком из Польши, который во время записи передачи заявил, что жители России, в отличие, например, от

 
rss