Статьи

Різанину в маршрутці Києва розслідують як легкі тілесні ушкодження

Опубликовано: 03.09.2018

видео Різанину в маршрутці Києва розслідують як легкі тілесні ушкодження

У Києві в маршрутці вибухнула охолоджувальна система: 4 постраждалих

Різаниною скінчилася для колишнього добровольця АТО поїздка у столичній маршрутці. А все через те, що він заступився за пенсіонера, якому відмовили в пільговому проїзді. Подробиці дізнавалися — наші кореспонденти

Різанину в маршрутці Києва розслідують як легкі тілесні ушкодження

Це — кінцева зупинка 410 маршруту на Петрівці. Саме тут все і сталося. Почалося все прозаїчно. До маршрутки зайшов пенсіонер і попросив водія про пільговий проїзд.

"Відповідь водія не була, що в мене вже є такий пасажир, а просто такої пільгової категорії немає. Попри те, що ми дістали і показали цю роздруківку з правилами споживачів, він сказав, що це неправда. Серез якийсь період цього перегиркування він запропонував пояснити на кінцевій", — розповідає свідок події Марія Саврун.

Анна Маляр об убийстве известного шеф-повара на остановке в Киеве

Марія до кінцевої не доїхала, поспішала на роботу. А її друг Ігор пішов на принцип.

"Приїхавши на кінцеву, люди вийшли з маршрутки. Я сказав, що не буду. Де наряд поліції? Ви мали викликати? Він закрив двері і кинув фразу в мою сторону — з якими пасажирами він не хоче спілкуватися. Я штовхнув його в плече. На що різко зупинив автомобіль, він схопив ніж і вибіг до мене в салон, напав з ножем. Після чого мені було порізано руку і далі буди погрози. Він сказав, що я тебе буду зараз різати і копати", — розповідає постраждалий Ігор Гемба.

Поки чекали поліцію, Ігор устиг заїхати в лікарню, обробити рану. Наряд забрав до райвідділку і пасажира, і водія.

"З місця події слідчо-оперативна група вилучила ніж та сліди бурого кольору. У нас розпочато кримінальне провадження за фактом легких тілесних ушкоджень", — каже прес-секретар Оболонського райуправління Нацполіції Києва Оксана Щербак.

Допит у відділенні затягнувся. Колеги водія стверджують, що він — людина спокійна і адекватна.

"Нормальний начебто, він же лікаря проходив зранку, там би помітили, якщо він неадекватний. Ножі в нас є, звичайно. — А для чого ? — Ми ж чимось харчуємося. — До пасажирів не застосовуєте? — Ні, звичайно", — запевняє водій маршрутки 410 Богдан Мазур.

Знайти керівництво горе-водія виявилося непростим завданням для пасажирів.

"Мене більше цікавить інше питання — чому не можна дотелефонуватися ні до того ТОВ, яке зазначене, ані до самого управління у справах захисту споживачів. Жоден телефон не є дійсний", — наголошує свідок події Марія Саврун.

Номер начальника ми знайшли, але той від коментарів відмовився.

" — Яка там ситуація? Ми все будемо знати, коли надійде інформація від слідчого.

— Це нормально, що водій виймає ніж, аби розібратися з пасажиром?

— Це упереджена інформація, і достовірна вона буде у слідчого".

У столичному управлінні, яке опікується маршрутними перевезеннями, від коментарів також відмовилися. Мовляв, не володіють усією інформацією.

Яке покарання дістане водій — поки що невідомо. Закон передбачає або штраф — 50 неоподаткованих мінімумів, або рік виправних робіт.

Новости

Где купить автомобильный держатель для телефона

Аксессуары сейчас делают практически для всего. Человеку всегда были интересны вещи, которые доставляют ему удобство, а когда в придачу этот аксессуар дает безопасность, то эти вещи становятся хитами

Великие актеры не получившие оскар
С приходом осени на горизонте появляются первые номинанты нового сезона премии Оскар. Сейчас много шума вокруг фильмов "Дикий", "Судья", "Исчезнувшая" и ряда других фильмов, которые будут выпущены в

Федеральное агентство по техническому регулированию
РОССИЙСКАЯ НАЦИОНАЛЬНАЯ СИСТЕМА Метрологию, стандартизацию и сертификацию следует рассмотривать и как инструменты технического регулирования. Техническое регулирование в России обусловлено ее желанием

В Волгограде на выборах в гордуму на 10.00 проголосовали чуть больше 3% избирателей
Явка на выборах депутатов Волгоградской городской думы по состоянию на 10.00 составила 3,16%. Как сообщает ИА «Высота 102», такие данные опубликовала ТИК Дзержинского района, которая выполняет полномочия

Бюллетени для голосования
Основной принцип голосования на общих собраниях акционеров (ОСА) закреплен в Федеральном законе от 26 декабря 1995 г. № 208-ФЗ «Об акционерных обществах» (далее – Закон об АО) и звучит, как «одна голосующая

Великие актеры у которых нет оскара
В этой публикации мы подробно поговорим об исполнителях, не обласканных признанием профессионалов. Перед вами предстанут актеры, у которых нет «Оскара». У эпатажного любимца женщин, обладателя

Обращение депутата к избирателям
4 декабря нам предстоит сделать выбор, от которого во многом будет зависеть судьба России, республики, района и каждого из нас. Либо мы продолжим поступательное развитие промышленности, сельского хозяйства

Голосование на твц право голоса сегодня
Учитывая нынешнюю ситуацию, которая складывается в стране и в мире, создана современная программа "Право голоса". В ней будут принимать участие политические деятели и всевозможные представители власти.

Простор агентство недвижимости
Агентство недвижимости "Простор" было создано летом 2000-го года. Основой компании стал опытный коллектив сотрудников, работавших вместе на рынке недвижимости Москвы с 1998 года. Базовым направлением

Голосование на твц право голоса
Российское ток-шоу «Право голоса» сняли с эфира из-за драки с политологом Томашем Мацейчуком из Польши, который во время записи передачи заявил, что жители России, в отличие, например, от

rss