Статьи

Авіакаси запоріжжя | Дешеві авіаквитки онлайн Perelit.com.ua

Опубликовано: 28.09.2018

Швидше за все володієте іншими способами, поділіться ними з друзями.

Туристичний ринок Запоріжжя добре насичений професійно працюють туристичними фірмами, що дозволяє туристам з нашого міста вибрати тури практично в будь-які країни світу, не заплативши підвищену вартість і отримати повний спектр супутніх туристичних послуг р. в Запоріжжі. Турфірми Запоріжжя — це насамперед турагентства Запоріжжя, представницькі офіси туроператорів, авіакаси і комплексні фірми, що виступають в декількох амплуа відразу. Завдяки розвитку і динамічності ринку, в Запоріжжі виросли десятки високо професійних туристичних компаній, що сприяє зростанню обсягів ринку, поліпшення сервісу і зниження цін в інтересах туристів.


Банк Кредит Дніпро виплачує відшкодування вкладникам проблемних фінустанов

Турфірма Магазин Горящих Путівок Запоріжжя  — офіційний представник р. в Запоріжжі найбільшої туристичної компанії в СНД — Мережі Магазинів Горящих Путівок. Спеціалізація туристичної компанії — далеко не тільки гарячі путівки, але практично будь-які види турів в 140 країн світу, широкий спектр додаткових туристичних послуг.

Види турів і путівок: гарячі путівки і стандартні тури, пляжні тури, екскурсійні авіа — та автобусні тури, дитячий груповий та індивідуальний відпочинок, путівки в пансіонати Криму, Карпат, Азовського моря, Росії, тури вихідного дня та екскурсійні поїздки по Україні і з Запоріжжя, морські та річкові круїзи, шоп-тури, весільні тури та весільні церемонії за кордоном, освіта, тури на навчання та мовні курси за кордоном.

Країни: Магазин Горящих Путівок Запоріжжя пропонує тури і пакети в 140 країн світу, основні найпопулярніші напрямки — Туреччина, Єгипет, ОАЕ, Тайланд, Чорногорія, Греція, Хорватія, Кіпр, Туніс, Шрі-Ланка, Балі, Сейшели, Мальдіви, Канари, Куба, В'єтнам, Китай, Малайзія, Філіппіни, Марокко, Ізраїль, Йорданія, Болгарія, Чехія, Угорщина, Польща, Австрія, Німеччина, Швейцарія, Фінляндія, Чехія, Норвегія, Латвія, Литва, Естонія, Росія, Франція, Італія, Іспанія, Великобританія, Бразилія, Австралія, США, ПАР, Україна (Крим, Карпати, Азовське море, Львів, Київ, Диканька, Умань, Святогірськ, Асканія-Нова тощо).

Туристичні послуги Магазину Гарячих Путівок р. Запоріжжя:

оформлення закордонних паспортів  — термінове і стандартне, заміна і продовження закордонних паспортів оформлення дитячих проїзних документів і вписок дитини в закордонний паспорт батьків оформлення віз і мультивіз в десятки країн світу, включаючи Шенген продаж та поповнення міжнародних туристичних сім-карт медичне страхування туристів та страхування від відмови у видачі візи апостиль, консульська легалізація та переклади документів авіаквитки — онлайн бронювання і продаж електронних авіаквитків онлайн бронювання готелів — 250 000 готелів світу в системі пропозиції нерухомості за кордоном вітрина гарячих турів по всім країнам на сайті — постійне оновлення онлайн-підбір турів і путівок на сайті — 400 000 000 пропозицій від 70 провідних туроператорів

Напрямки діяльності: Внутрішній туризм по Україні, тури в Карпати, Крим. Виїзний туризм — турфірма Авалон пропонує тури в Туреччину, Єгипет, Туніс, Грецію, Болгарію, на Шрі-Ланку, екскурсійні тури в країни Європи.

Послуги: турагентство Авалон здійснює медичне страхування туристів, онлайн бронювання авіаквитків і автомобілів, оформлення віз та закордонних паспортів в Запоріжжі, пошук турів онлайн на сайті, прийом туристів в Запоріжжі та екскурсії по Запоріжжю.

Сайт: www.avalon-tour.zp.ua

Напрямки відпочинку: Авентур пропонує стандартні та гарячі тури в Єгипет, Туреччину, Грецію, Туніс, Кіпр, в Болгарію, на Канари, в Китай, на о. Крит, в Домінікану, в Венеції, в Тайланд, на Кубу, Мальдіви і Шрі-Ланку. Підбір авиатуров і маршрутів по Європі, дитячий відпочинок, весільні тури, СПА-тури, круїзи.

Туристичні послуги фірми Авентур: оформлення віз, закордонного паспорта, дитячого проїзного документа, продовження закордонного паспорта в Запоріжжі, онлайн бронювання авіаквитків.

Сайт: www.aventur.com.ua

Напрямки відпочинку: турагентство Авіатур в Запоріжжі є філією дніпропетровської фірми Авіатур і пропонує тури і путівки у будь-які країни світу, автобусні тури в Європу, відпочинок в Україні. На сайті фірми працює онлайн підбір турів.

Туристичні послуги Авіатур: авіаквитки на будь-які авіарейси, доставка авіаквитків по місту, онлайн бронювання авіаквитків, онлайн підбір і бронювання готелів.

Сайт: www.aviatour.dp.ua, www.aviatur.ua, запорізького сайту немає.

Дніпропетровська туристична компанія Ван-Тур працює на ринку як туроператор і як турагентство. Запорізький офіс фірми Van-Tour був відкритий у 2010 році.

Туроператорські напрямки: Чехія, Франція, Великобританія, Абхазія, острів Балі, Індія, Шрі-Ланка, Таїланд, Грузія, Угорщина, Австрія. Турагентские напрямки: Туреччина, Єгипет, Греція, Болгарія, Таїланд, ОАЕ, Кіпр, Туніс, Україна (Карпати, Крим), тури по Європі та інші. Освіта за кордоном, спортивні тури, горящі путівки, релігійні паломницькі поїздки, круїзи, подієві бізнес тури, путівки на лікування. В'їзний туризм для іноземних громадян по Україні, тури вихідного дня, круїзи по Дніпру.

Додаткові послуги турфірми Ван-Тур: організація і супровід семінарів, оренда легкових автомобілів і автобусів для тургруп, бронювання та продаж ж.д. і авіаквитків, зустріч VIP-обслуговування в аеропортах, онлайн підбір туру,

Сайт: www.vantour.com.ua

Напрямки турів і путівок: Основною спеціалізацією запорізької фірми Віп Тур є туроператорська діяльність з внутрішнього та в'їзного туризму в Запорізькій області та Україні. Компанія пропонує екскурсії по Запоріжжю, області і Україні, тури в 80 країн світу (основні — Єгипет, Туреччина, Домінікана, Куба, Ізраїль, Угорщина, Італія, Франція, Японія, Малайзія, Китай, Туніс, Марокко, США, Бразилія, Аргентина), екскурсійні автобусні та авіатури тури по країнах Європи, індивідуальні та групові тури, путівки на відпочинок в готелі \"Кипарис\" у Криму, гарячі тури в Іспанію, Єгипет, Францію, ОАЕ, Ізраїль, Таїланд, Шрі-Ланку.

Супутні послуги турфірми Vip-Тур: організація ділових поїздок і пошук зарубіжних партнерів, візова підтримка в Запоріжжі, організація конференцій, продаж та бронювання авіаквитків, продаж залізничних квитків та автобусних квитків, страхування туристів, продаж та поповнення міжнародних туристичних сім-карт TravelSim, допомога в оформленні закордонного паспорту, дитячого проїзного документа, внесення дітей в закордонний паспорт, послуги перекладу. На сайті фірми Віп-Тур працює інтернет-магазин запорізьких сувенірів та онлайн пошук турів.

Сайт: www.vip-tour.org

Туристичні напрямки: тури в Єгипет, Туреччину, Італію, Австрію, Чехію, Францію, Болгарію, Таїланд, ОАЕ, Грецію, Грузію, Ізраїль, Іспанію, Кіпр, Туніс, Хорватію, Чорногорію та інші країни, тури в Крим, Карпати і екскурсійні тури по Україні. Турфірма Діскавері Тревел надає послуги з внутрішнього туризму — розміщення туристів в р. Запоріжжя, зустріч в аеропорту, надання гідів-перекладачів, організація корпоративного дозвілля.

Додаткові послуги турфірми Діскавері Тревел: оформлення закордонних паспортів і дитячих проїзних документів, візова підтримка, послуги апостиля та легалізації документів, бронювання авіаквитків та жлезнодорожных квитків.

Сайт: www.discovery.zp.ua

Предлаемые тури і путівки: Турагентство За Чотири Моря пропонує р. в Запоріжжі авіатури на пляжний відпочинок в Туреччині, Єгипті, Чорногорія, ОАЕ, Туніс, екзотичні тури в Таїланд, Індонезію, Японію, Африку, В'єтнам, Домінікану, на Кубу. Екскурсійні автобусні тури в країни Європи, дитячий груповий відпочинок і тури, гірськолижні тури, відпочинок та екскурсії в Україні, круїзи, горящі путівки та весільні тури.

Інші послуги фірми За Моря 4: Оформлення віз та закордонних паспортів, дитячих проїзних документів, внесення даних про дітей (вписок) в паспорти батьків.

Сайт: www.fourseas.zp.ua

Напрямки відпочинку: Турфірма Лагуна Тур продає в Запоріжжі путівки в Туреччину, Єгипет, Болгарію, Чорногорію, автобусні та авіатури по Європі, тури на лечнеие за кордоном і в Україні, мовні курси і навчання за кордоном, гірськолижні тури в Словаччину, Польщу, Австрію, Фінляндію, пляжний відпочинок і екзотичні тури на Мальдіви, Куба, Шрі-Ланки, Балі, в Домінікану, екскурсійні маршрути по Україні в Крим, Карпати, Київ, Полтаву, Львів. Весільні церемонії за кордоном і круїзи, тури вихідного дня.

Туристичні послуги турагентства Лагуна-Тур: оформлення дитячих проїзних документів і закордонних паспортів в Запоріжжі, візи, корпоративне обслуговування, продаж та поповнення туристичних сім-карт, ж/д та авіаквитки . медичне страхування туристів.

Сайт фірми: www.lagunatour.zp.ua

Напрями: Турфірма Призма-Тур реалізує в Запоріжжі авіатури і путівки в Туреччину, Єгипет, Чорногорію, Болгарію, Таїланд, Балі і Гоа, Шрі-Ланку, Кубу, в Домінікану, ОАЕ, В'єтнам, екскурсійні тури по Європі в Чехію, Австрію, Іспанію, Францію, Норвегію, Німеччину, Італію, Угорщину, Голландію, Польщу, Хорватію, путівки на відпочинок в Україні (Крим, Карпати, курорти Азовського моря

Інші туристичні послуги фірми Призма-Тур: продаж та бронювання авіаквитків, страхування туристів, прийом та розміщення туристів в готелях Запоріжжя, оформлення закордонних паспортів, онлайн підбір турів, продаж та поповнення міжнародних туристичних сім-карт.

Сайт: www.prizma-tour.com.ua

Тури і путівки: Турагентство Скай Тревел продає в Запоріжжі гарячі тури і путівки, тури в Туреччину, Таїланд, ОАЕ. Хорватія, Болгарія та інші країни, весільні подорожі та пляжний відпочинок, круїзи, відпочинок в Україні, екскурсійні автобусні та авіатури поїздки в Європу.

Інші послуги турагентства Скай Тревел: продаж авіаквитків, термінове оформлення закордонного паспорта.

Сайт: www.skytravel.com.ua

Напрямки турів і путівок: Турфірма Сто Доріг реалізує в Запоріжжі екскурсійні тури до Австрії, Угорщини, Голландії, Польщі, Словаччини, Чехії, Хорватії, Франції, Прибалтики, Італію, Німеччину, Болгарію, авіатури, путівки на відпочинок в Криму, Карпатах та на Азовському морі, тури в Тайланд, на Кубу, Африку, В'єтнам, Японію, Індонезію, освіта та курси за кордоном.

Інші послуги турфірми 100 Доріг: продаж авіаквитків на чартерні авіарейси.

Сайт: www.sto-dorog.com.ua

Основні напрямки: Основною спеціалізацією туристичної компанії Югавиа є продаж і бронювання авіаквитків — це найбільша в СНД мережа авіакас і агентств з продажу авіаквитків, з будь-якою формою оплати, корпоративним обслуговуванням та доставкою авіаквитків. Офіс фірми Югавиа в Запоріжжі є частиною цієї мережі.

Новости

Где купить автомобильный держатель для телефона

Аксессуары сейчас делают практически для всего. Человеку всегда были интересны вещи, которые доставляют ему удобство, а когда в придачу этот аксессуар дает безопасность, то эти вещи становятся хитами

Отрезные круги и диски оптом
Все типы описаны в ГОСТе 24747-90. Тип и размеры круга выбираются, исходя из вида и конфигурации шлифуемых поверхностей, а также характеристики используемого оборудования или инструмента. Выбор диаметра

Купить страховку онлайн
Самая частая ошибка, из-за которой получаются проблемы с поиском профессии по душе – это неправильный выбор образования. Многие молодые люди отправляются в то или иное учебное заведение только потому,

Ternopil.one
Информационная составляющая в жизни современного человека важна. От того, насколько правильно мы умеем оценить достоверность предоставляемой информации и как умеем ее использовать, зависит успех в работе,

Купить яхту до 20 метров новую
Зайдя по трапику “на борт” вы стразу же попадаете в кокпит яхты. Кокпит нужен для размещения экипажа. Он бывает открытым, когда он не отгорожен от подпалубного пространства, и закрытым, изолированным

Сайты Житомира
В наше время очень важно пристально следить за событиями в стране и в мире. Мы живем в непростое время стремительных перемен, что требует от каждого готовности быстро и адекватно реагировать на события

Брак с инострацем в киеве юст групп
Ситуация такова, что на сегодняшний день они живут вместе, и вроде бы все устраивает. Однако, девушка, со своей стороны мечтает о свадьбе. А молодой человек не уверен, что настало время для официального

Купить подшипники в Украине
ABEC (Annular Bearing Engineering Committee) — аббревиатура, расшифровка которой очень прозаична: “Комитет по разработке подшипников”. Этот комитет является частью Американской ассоциации производителей

Сайты Тернополя
Исходя из этих критериев, можно легко преподнести себя в том или ином деле. Хороший доход может быть на любой работе. Но хороших друзей на рабочем месте выбрать сложно. В такой ситуации больше побеждает

Frankivsk.one
Когда как не накануне Нового года хочется изменить свою жизнь к лучшему? Ведь так хочется наконец-то похудеть, начать хорошо зарабатывать, больше проводить времени с родными, заниматься тем, к чему лежит

 
rss