Статьи

Як правильно відповідати на нетактовні питання

Опубликовано: 29.09.2018

Нетактовні розпитування рідних, друзів і колег про наші особисті справи часом змушують почувати себе незручно.

Як уникнути непотрібної нікому цікавості і обійтися без зайвих одкровень, але при цьому не образити людину? Адже, погодьтеся фраза, наприклад: «Не твоє діло!» звучить дуже грубо і образливо.

Та ще до того ж може втягнути у відверту і незручну розмову, після чого ви почнете злитися на себе за ці зовсім випадково вискочили одкровення. Давайте розглянемо які існують незручні питання і як можна піти від відповідей на них.

Ти досі не заміжня? А коли ж весілля?

Часом, коли люди запитують, чому ж ви все ще одна, вони мають на увазі питання, чому ви собі не можете нікого знайти. А якщо ви з кимось зустрічаєтеся, то вам можуть докучати питанням типу: «Коли ж ви одружитеся?». Тут підтекст питання, швидше за все, означає, що основною причиною затягування весілля є відсутність бажання нареченого робити вам пропозицію. Тобто найчастіше люди керуються не турботою та піклуванням про вас, а відчуттям зверхності або звичайною заздрістю.

Тому не потрібно вибачатися за свою позицію або вплутувати себе в зайві пояснення з цього питання. Потрібно ясно дати співрозмовнику зрозуміти, що ваше приватне стан справ — це питання індивідуально вибору, а не випадку.

Так, на цей некоректне питання дайте відповідь таким чином: « Всьому свій час. Моє життя мені подобається і те, як складаються в даний момент мої стосунки, мене влаштовує »

Скільки ти заробляєш насправді?

Це питання вже має на увазі бажання людей натякнути вам про те, що ви заробляєте набагато більше і обманюєте інших. Тому краще не поширюватися на цю тему, адже причини такого цікавості можуть бути абсолютно різними.

Так, можливо ваша колега захоче поділитися цими одкровеннями з іншими співробітниками або відправиться до начальника і попросити про підвищення зарплати, якщо вона нижче вашої. А шеф, в свою чергу розцінить це як підбурювання колег або скаргу на ваш дохід, і в майбутньому уріже зарплату особисто вам.

Тому в даній ситуації варто дбати лише про свої інтереси. Наприклад, можна відбутися жартами, сказавши, що ваш заробіток — це комерційна таємниця, про яку не можна говорити. А якщо питання не припиняться, поцікавтеся, чи не було у вашій співрозмовниці в прийомі на роботу такого пункту в договорі.

Ти вагітна або просто погладшала?

Дуже образливий і образливий питання, і як би там не було: додали ви у вазі або вагітні — це їх не виправдовує. Тому реагувати на розпитування подібного типу потрібно рішуче, але не дуже агресивно, щоб не показати, що це вас зачіпає.

Можна відповісти, наприклад, так: « Я обожнюю своє тіло, незалежно від кілограм »або« Хочу сісти на дієту, але не знайшла поки ефективною, та й твоя, я бачу, теж не працює ». А ще можна збити злісний настрій опонента іронічної похвалою: « Зате ти виглядаєш як завжди чудово ».

Замучили домашні проблеми?

За припухлим століттям і червоним очам оточуючі можуть подумати, що у вас сімейні проблеми. Тактовні люди можуть просто поспівчувати і запропонувати свою допомогу. А у випадку, якщо не отримають зрозумілу відповідь — розмова продовжувати не стануть.

Але можуть у вашому оточенні знайтися й ті, хто під виглядом співчуття буде шукати нову сенсацію. Тому не потрібно даремно відвертими з такими людьми і зайвий раз виносити сміття з хати.

Адже, посудіть самі: конфлікти з дітьми або чоловіком забудуться і відносини налагодяться, а от розповіді в пам'яті «псевдо співчуваючих» залишаться надовго. Тому краще подякувати за таку турботу, і сказати, що у вас видався невдалий день. Або можна пояснити ваші червоні очі наслідком алергії на туш.

Вам сподобалась статья? Розкажіть про це Друзям!

Новости

Где купить автомобильный держатель для телефона

Аксессуары сейчас делают практически для всего. Человеку всегда были интересны вещи, которые доставляют ему удобство, а когда в придачу этот аксессуар дает безопасность, то эти вещи становятся хитами

Где покупать качественную фотобумагу
На современном отечественном рынке представлено широкое разнообразие фотобумаги. Даже несмотря на то, что сегодня для хранения фотографических изображений, по понятным причинам, все чаще используются

Заказать ручки с логотипом он-лайн
Вот почему многие люди задаются резонным вопросом – «Как правильно выбрать название фирмы по фен шуй? »: примеры ниже помогут вам разобраться и, возможно, сразу же разрешат вашу дилемму. Также из этой

Федеральное агентство по техническому регулированию
РОССИЙСКАЯ НАЦИОНАЛЬНАЯ СИСТЕМА Метрологию, стандартизацию и сертификацию следует рассмотривать и как инструменты технического регулирования. Техническое регулирование в России обусловлено ее желанием

Обращение депутата к избирателям
4 декабря нам предстоит сделать выбор, от которого во многом будет зависеть судьба России, республики, района и каждого из нас. Либо мы продолжим поступательное развитие промышленности, сельского хозяйства

Голосование на твц право голоса сегодня
Учитывая нынешнюю ситуацию, которая складывается в стране и в мире, создана современная программа "Право голоса". В ней будут принимать участие политические деятели и всевозможные представители власти.

Великие актеры не получившие оскар
С приходом осени на горизонте появляются первые номинанты нового сезона премии Оскар. Сейчас много шума вокруг фильмов "Дикий", "Судья", "Исчезнувшая" и ряда других фильмов, которые будут выпущены в

Возврат долга
Ни для кого не секрет, что в наше время просроченные задолженности не такая уж и редкость. Что делать в том случае, если человек или какая-либо компания отказывается выплачивать свой долг. Для того, что

День молодого избирателя
Все материалы, размещенные на сайте, созданы авторами сайта либо размещены пользователями сайта и представлены на сайте исключительно для ознакомления.

Голосование на твц право голоса
Российское ток-шоу «Право голоса» сняли с эфира из-за драки с политологом Томашем Мацейчуком из Польши, который во время записи передачи заявил, что жители России, в отличие, например, от

 
rss