Статьи

Підліток і навчання: поради батькам 12-16 річних підлітків

Опубликовано: 29.09.2018

Отроцтво – час, коли дитина встає на шлях дорослішання. Зміна цінностей, пріоритетів, поглядів. Важкий вік для будь-якого батька. Але просто перечекати – не вихід, так що ви можете втратити свою дитину.

Не можна припиняти виховання ні на хвилину. Але виховання не завжди список вимог і обов’язків. Акуратність і розуміння допоможе досягти більшого результату, ніж наказовий тон і суворий погляд.

Чому навчання не викликає інтересу? Відповідь може бути дуже простий: дитина пропустив блок матеріалу з різних причин (прохворів, прогуляв, не зробив домашню роботу) і тепер наздогнати однолітків важче, ніж здається.

Допомогти йому у вивченні пройденого матеріалу – ваша найближча мета, як тільки підліток почне розуміти, що відбувається навколо і розбиратися в предметі, він зацікавиться, і з’явиться прагнення вчитися.

Позитивна атмосфера

Довіра – головна складова будь-яких відносин і в родині воно повинно бути в повній мірі. Не варто вживати підвищені тони.

Дитині буде набагато простіше, якщо він відчує себе комфортно, вільно, зайве напруження не дасть йому зосередитися на навчанні.

Хваліть навіть за маленькі досягнення. Сів робити уроки – молодець; отримав «п’ятірку» — дуже добре. При невдачах і поганих відмітках не поспішайте лаяти нестерпного учня, спокійно висловіть свою думку про те, що результат міг бути набагато краще.

Вплив комп’ютера

Скільки часу підліток проводить перед екраном монітора? Більшу частину дня, приходячи зі школи, його можна спостерігати тільки зі спини і на будь-які питання максимум, що можливо отримати – кивок голови.

Поговоріть про цю проблему, не потрібно радикально забороняти підходити до комп’ютера і позбавляти дитину інтернету. Обговоріть скільки часу йому потрібно на домашнє завдання, складіть графік і дотримуйтеся його разом. Поясніть, що якщо він хоче проводити вечори за комп’ютером, то перед вами повинна лежати готова домашня робота.

Погана компанія

Друзі роблять величезний вплив на психіку і внутрішній світ підлітка. Ті, з ким він ріс в дитинстві, можуть при дорослішанні проявити найкращі риси.

Будь-який батько зобов’язаний знати коло спілкування своєї дитини. Якщо такі «друзі» присутні в його житті, спробуйте акуратно і спокійно пояснити, що з цієї людини не варто брати приклад. Ні в якому разі не можна обмежувати спілкування, інакше це викличе протест, і результат буде зворотнім.

Успішний старт

Створити для учня робочу обстановку – перший крок до успіху. Світле місце, зручне для виконання домашніх завдань, зручний стіл і стілець. Спочатку рекомендується провести спільні заняття з дитиною: таким чином, можна дізнатися рівень підготовленості з різних предметів, западаючі питання і наявні навички.

Як тільки підліток зрозуміє, що в скрутній ситуації ви допоможете знайти рішення, він сам буде приходити за порадою. Не відмовляйте, скористайтеся інтернетом, постарайтеся разом розібрати задачу або параграф.

Головне, що слід зробити кожному батькові: пояснити горе-учневі, що вчитися – це круто! Привести приклади успішних людей, поділитися особистим досвідом і досвідом батьків однокласників. Не забувайте і про приклади тих, хто впустив у свій час можливість отримати гідну освіту та не зміг домогтися у житті високих результатів.

Новости

Где купить автомобильный держатель для телефона

Аксессуары сейчас делают практически для всего. Человеку всегда были интересны вещи, которые доставляют ему удобство, а когда в придачу этот аксессуар дает безопасность, то эти вещи становятся хитами

Где покупать качественную фотобумагу
На современном отечественном рынке представлено широкое разнообразие фотобумаги. Даже несмотря на то, что сегодня для хранения фотографических изображений, по понятным причинам, все чаще используются

Заказать ручки с логотипом он-лайн
Вот почему многие люди задаются резонным вопросом – «Как правильно выбрать название фирмы по фен шуй? »: примеры ниже помогут вам разобраться и, возможно, сразу же разрешат вашу дилемму. Также из этой

Федеральное агентство по техническому регулированию
РОССИЙСКАЯ НАЦИОНАЛЬНАЯ СИСТЕМА Метрологию, стандартизацию и сертификацию следует рассмотривать и как инструменты технического регулирования. Техническое регулирование в России обусловлено ее желанием

Обращение депутата к избирателям
4 декабря нам предстоит сделать выбор, от которого во многом будет зависеть судьба России, республики, района и каждого из нас. Либо мы продолжим поступательное развитие промышленности, сельского хозяйства

Голосование на твц право голоса сегодня
Учитывая нынешнюю ситуацию, которая складывается в стране и в мире, создана современная программа "Право голоса". В ней будут принимать участие политические деятели и всевозможные представители власти.

Великие актеры не получившие оскар
С приходом осени на горизонте появляются первые номинанты нового сезона премии Оскар. Сейчас много шума вокруг фильмов "Дикий", "Судья", "Исчезнувшая" и ряда других фильмов, которые будут выпущены в

Возврат долга
Ни для кого не секрет, что в наше время просроченные задолженности не такая уж и редкость. Что делать в том случае, если человек или какая-либо компания отказывается выплачивать свой долг. Для того, что

День молодого избирателя
Все материалы, размещенные на сайте, созданы авторами сайта либо размещены пользователями сайта и представлены на сайте исключительно для ознакомления.

Голосование на твц право голоса
Российское ток-шоу «Право голоса» сняли с эфира из-за драки с политологом Томашем Мацейчуком из Польши, который во время записи передачи заявил, что жители России, в отличие, например, от

 
rss