Статьи

Золотий вус вилікував рак Народна медицина – Лікування народними засобами і методами, рецепти від хвороб і болю

Опубликовано: 29.09.2018

Золотий вус вилікував рак

Минуло вже майже 3 роки, як я вилікувала рак. З жахом згадую і всім на подив продовжуюжити, але вже дивлюся на все іншими очима.

Лікарі винесли мені вирок, в лікарні я лікувалася «хімією», опроміненням, і всі процедури – безрезультатно. А одного разу почула розмову головлікаря з лікуючим, вони говорили про мене. Сказали, що треба мене виписувати, щоб я вдома хоч скільки-небудь прожила. Виписали, а вдома у мене утворилася штикова оборона. Діти засмутилися, що тепер я вдома будуть лежати і все мені подавай, а чоловік тут же пішов до коханки. Мені так прикро стало, я дуже плакала … Ну що ж мені робити? Адже з кожною людиною таке може статися!

Гуляю якось біля будинку, і раптом гукає мене сусідка: «Любов Олександрівно, що це з вами, голубонько? Ви як у воду опущена ходите ». Втрачати мені не було чого, розповіла всю історію про себе. Вислухала мене сусідка і сказала, що допоможе. І дає вона мені настоянку із золотого вуса.

• суставчіков золотого вуса обрізають і наполягають на спирту 10 днів. Пити настоянку треба дуже строго, по крапельок: 40 крапель настоянки і 30 крапельок соняшникової олії за 15-20 хв. до їди, нічим не запиваючи. Я пила цей золотий вус 10 днів, потім робила перерву на 10 днів.

• Пила настій шипшини, насіння льону та лаврового листа. Ялинові шишки запарювала на добу і відвар пила.

• Виключила всі молочні продукти. Я для себе склала такий раціон: морква, буряк, кабачки, огірки, капуста білокачанна і кольорова, гарбуз (варила, парила, каші з нею готувала).

Я впевнено взялася за себе і свій організм. Треба жити і боротися з хворобою. Прийшла до церкви, до ікони Миколи Чудотворця свічку поставила за здоров’я і підійшла в іконі Пантелеймона. Я просила від усієї душі, щоб всі образи забути, і молилася: «Дайте мені, святі, здоров’я, і ??нехай хвороба піде від мене. Адже з ким же мої діти залишаться, кому вони будуть потрібні? Будуть десь поневірятися … »До церкви приходила тільки три рази і просила святих про лікування. Я не могла повірити: хвороба стала йти, мені стало легше. Що ж сталося?

Через 6 місяців знову прийшла до лікаря. Коли вона побачила мене, у неї окуляри піднялися від подиву. Як це так? Не може такого бути! Сходила на УЗД, там мене перевірили – наче нічого й не було. Запитали, ніж я лікувалася. Вірою, надією і строгою дієтою. Бог мені допоміг, і я перемогла хворобу. Мої діти були раді – говорили, що я у них молодець.

Я дуже рада буду поділитися своїм досвідом, якщо комусь необхідно. Я вже поділилася з подругою Тетяною. У неї був рак горла, вона скористалася моїми рецептами, і вузли розсмокталися. Пройшла УЗД – нічого не знайшли, але вона все одно продовжує підтримувати організм. І Тетяна теж поділилася зі своєю подругою. Спасибі моїй сусідці, що вчасно допомогла! Пишіть – чим зможу, допоможу.

Коментарі до «Золотий вус вилікував рак»:

Дуже зацікавилася Вашою методикою. Ви в статті написали всі або є ще якісь нюанси? У мами вчора виявили рак грудей 2-го ступеня. Запропонували опромінення і операцію. Вона зволікає з відповіддю. Сподівається на альтернативні методи. Але я в житті ніколи не зустрічала людей, яким би щось, крім загальноприйнятих методів, допомагало. Зате багато відгуків про чудеса зцілення зустрічається в пресі. Не хотілося б втрачати час, хочеться, звичайно, знайти надійний рецепт. Що б Ви порадили?

Так, мама чотири місяці п’є АСД по ударної методикою (50 крапель 4р / д). Вона давно підозрювала, що щось не так. Чи застосовували Ви цей препарат? Може чули відгуки інших людей?

Дуже зацікавилася Вашою методикою. Ви в статті написали всі або є ще якісь нюанси? У мами вчора виявили рак грудей 2-го ступеня. Запропонували опромінення і операцію. Вона зволікає з відповіддю. Сподівається на альтернативні методи. Але я в житті ніколи не зустрічалалюдей, яким би щось, крім загальноприйнятих методів, допомагало. Зате багато відгуків про чудеса зцілення зустрічається в пресі. Не хотілося б втрачати час, хочеться, звичайно, знайти надійний рецепт. Що б Ви порадили?

Так, мама чотири місяці п’є АСД по ударної методикою (50 крапель 4р / д). Вона давно підозрювала, що щось не так. Чи застосовували Ви цей препарат? Може чули відгуки інших людей?

Розкажіть будь ласка, за якою схемою Ви пили настоянку Золотого вуса (в т.ч. про кратність прийому).

розкажіть будь ласка детальніше про ліки, у дідуся рак легенів, де і як можна придбати ці ліки? – Напишіть будь ласка.

добрий вечір! у мого тата рак легенів, 4 стадія.от операції лікарі отказалісь.сказалі лікуєтеся дома.метастази вже від легкого пошлі.от хімії тато сам отказался.возможно чи таку хворобу вилікувати? напишіть будь ласка, якщо є возможность.поможет ваш метод лікування за такої серйозної болезні.времені залишилося зовсім небагато, а так хочеться допомогти татові.

Шановна Кузнєцова Л.А.! Моя дружина пройшла повний курс хіміотерапії, опромінення. Зробили операцію з видалення грудей (у неї був рак грудей 3 ступеня). Зараз почалася рецесія, з’явилися нові лімфовузли.

Розкажіть будь ласка, в якій пропорції готували настоянку.

Шановна Кузнєцова Л.А.! Розкажіть по докладніше де взяти цю рослину і як готувати настій. З якими настоянками для кращого ефекту його краще застосовувати.

Шановна Кузнєцова Л.А. дуже буду вам вдячна якщо ви поділитеся зі мною своїми рецептами. У нашої мами виявили рак грудей першій стадії і поки метастази не виявлені дуже сподіваємося перемогти хворобу самі.

Напишіть будь ласка детальніше як зробити настоянку і відвари, скільки разів на день приймати.

Доброго дня. Звертаюся до Вас з проханням про допомогу. Моєму батькові ставлять страшний діагноз-рак шлунку. Йому 77 років і звичайно це вже не зовсім здорова людина. Я коротко описала історію хвороб і докладаю результати останніх обстежень. Будь ласка порадьте, що робити? Йти на операцію або не мучити? Він ще дуже міцний чоловік. Нічого не турбує – крім слабкості. Проте аналізи показують протилежне.

телефон факс: (8-865-2) код міста Ставрополь -28-28-02, 28-13-64, 29-86-86

Захворювання на виразкову хворобу відзначається з травня 1986 року. До цього – змішаний гастрит, дуоденіт, атрофія слизової шлунка (ФГДС).

З травня 1986 і по теперішній час відзначається хронічна виразкова хвороба. Періодично

Раз-два на рік ФГДС відзначає виразки воротаря, 12-палої кишки, рубцеву деформацію цибулини, воротар звужений, атрофія.

Періодично, раз на три роки брали біопсію слизової шлунка. Лікування проводилося за традиційною схемою: омез, уколи ампіцилін, оксоцілін, трихопол, метронізадол, крапельниці. Іноді госпіталізація – денол, солкосерил.

Вересень 1996 проведена операція аденомоектомія передміхурової залози. Гемоглобін падав до 54 од.

Листопад 199 року-планова операція з приводу правобічної пахової грижі.

Різке падіння гемоглобіну з травня 2003 року. Діагноз – гіпохромна анемія.

Через рік діагноз – залізо-дефіцитна анемія. Лікування-уколи В12. З 2007 року рефракторная анемія, мієлодиспластичний синдром. Гемоглобін падає до 60 одиниць. Лікування-кожні 1,5-2месяцагемотрасфузія + препарат «ЕПРЕКС 40 тис» один укол підшкірно раз на тиждень.

З 2004 року рецидив аденоми простати (3 стадія). Лікування: доксозозін, фінастерід, ….

Шановна Кузнєцова Л.А. У мого батька виявили рак гортані. Дуже хочемо перемогти хворобу самі, без операції. Напишіть будь ласка як зробити настоянку і відвари, скільки разів на день приймати, і коли будуть помітні результати.

Реально допоможу тільки 2-3 хворим ДІЙСНО бажаючим ЗЦІЛЕННЯ, а не грошей.

Доброго дня, у моєї мами рак шлунка 4 ступеня, пішли метастази, лікарі виписали додому, як безнадія. Підкажіть, як точно пити золотий вус, відвар ялинових шишок

Здраствуйте! умоєї Бабусі рак легкіх.операцію і хімію робити вже позно.Напішіте ласка рецепт і як приймати ваші ліки (золотий вус ,…)_ Заздалегідь вам вдячний

Чи можна терміново вислати методику по Золотому усу. У бабусі рак шлунка 4 ступеня. Дякуємо.

Здравствуйте.Пожалуйста підкажіть як готувати відвари, які вам помоглі.Ви наша остання надія: у моєї мами рак четвертого стадіі.Врачі кажуть, що всі бесполезно.Я просто хочу, щоб мама жила …

Господи, почитала і просто в шоке.Люді, схаменіться, ви ж не в кам’яному столітті живете, читайте, питайте, але навіщо ж проводити досліди на собі, рак не лікується при момощі тільки одних народних засобів, ніколи, ні де і ні у кого . Якщо у вас початкова стадія раку, дякуйте богові, що вам пощастило і біжіть щодуху до онкологів, робіть не роздумуючи що вони скажуть і ви переможете болезнь.НЕ ВІРТЕ шарлатанів, ВІД ЦЬОГО ЗАЛЕЖИТЬ ВАШЕ ЖИТТЯ, а це не мало.Желаю вам всім дорогі, хто зіткнувся з цією хворобою, від усієї душі бажаю, якнайшвидшого одужання, сил, терпіння і гарних онкологов.Все ми помремо рано чи пізно, якщо є шанс продовжити життя, чому їм не скористатися, адже таке прекрасне і так коротка.Еслі читаєте цей лист, то вставайте і йдіть до лікарів, не чекайте, може бути пізно.

Доброго дня! Будь ласка детальніше розкажіть про тих самих відварах, які вам так допомогли і їх рецептами. У діда рак легенів і його як безнадійного відправили додому! ДОПОМОЖІТЬ, ДУЖЕ ПРОШУ !!!!! Заздалегідь величезне спасибі. Напишіть мені сюди [email protected]

Якщо є можливість напишіть будь ласка більш детально вашу методику. мені лише 25 років, а вже меланома з мтстамі в ру … А я дуже хочу жити (грошей на лікування в Ізраїлі немає) [email protected]

Аж надто як то неправдоподібно стаття виглядає! Прочитавши безліч подібних статей з’являється до них імунітет! Адже у нас як буває найчастіше – хтось захотів заробити, завозить сюди різні препарати, зазвичай неефективні і найдешевші, часто прострочені для того, що б тут переупакувати, а потім починають ходити по всяких форумах і писати, про те яке це все корисне і цілюще …

На іншому сайті я бачив статтю, як золотим вусом лікують імпотенцію …

Коли люди чіпляються за будь-яку соломинку і просто хочеться жити … треба тільки пам’ятати, що у ракового хворого не так багато шансів перепробувати все, що в инете пишуть! Тут як у сапера – немає шансу на помилку!

Мій тато вилікував вісім років тому рак за допомогою болиголова, у нього була остання стадія, він до цих пір живий! Так от саме болиголовом вже давно лікуються в Америці, а у нас це все ще сто років ніхто не ліцензує і це буде ще довго вважатися нетрадіцінной медициною!

Найприкріше те, що цей самий дієвий і ефективний метод дуже дешевий, нам все лікування обійшлося в перекладі на долар 4 $!!!!

Я відкрив сторінку і помістив туди матеріали різні за цією тематикою, нижче наводжу адресу кому цікаво, тут все абсолютно безкоштовно, в першу чергу раджу прочитати книгу, автор Марк Жолондз "Нова практика зцілення рака" саме завдяки цій книзі було знайдено ВСІ вичерпні відповіді на питання і людина повністю вилікувався!

Доброго дорога Любов Александровна.У мого тата хронічний Лінфа лейкоз (рак крові). Будь ласка допоможіть. я хочу знайти спонсора, але ніяк не можу.

У моєї бабусі виявили рак хребта четверта стадії. Метастази вже поширилися по всьому організму .. Я не хочу в це вірити, і хочеться хоч чимось допомогти.

Будь ласка, надішліть вашу методику на [email protected] Заздалегідь вдячна.

здрастуйте! моєму свекру поставили діагноз рак легень, його навіть відмовилися лікувати сказали що вже пізно, йому залишилося півроку допоможіть будь ласка …

Доброго дня! У моєї мами метастази в легені і печінку після видалення поліпа 3ст.на товстій кишці, був видалений жовчний через камней.Чтоби Ви нам порекомендували? Заздалегідь вдячні.

Доброго Любов Олександрівно! у мого батька рак легені. сподіваємося нанайкраще і звертаємося до вас за допомогою, напишіть рецепт, дуже чекаємо

Дуже рада дізнатися про лікування золотого вуса в онкології. У мого знайомого зробили операцію на кишечнику, вирізали 2 / 3 кишечника. Метостази в печінці. Хімію зробити не можуть, тому що організм слабкий, низький гемоглобін. П’є купу таблеток, не допомагає. Хотілося б йому допомогти. Може у вас є конкретний рецепт для цього захворювання. Дякую, буду вдячна, якщо відповісте!

Здраствуйте! У моєї бабусі рак легенів 4-ої стадії, розкажіть по докладніше де взяти цю рослину і як готувати настій.

У моєї мами метастази в легенях, проходить 2-у хіміотерапію, дуже погано … допоможіть з рецептом, точно скільки суставчіков зрізати і скількома мл спирту заливати?

Доброго дня, Любов Олександрівно! Виявлено по жіночий рак 1 стадії, зробила операцію і все видалили, для профілактики сказали зробити хіміотерапію, 2 зробила і 3 не можу, дуже важко переносити. Може підкажіть конкретний рецепт як наполягати. Щоб Ви мені порекомендували? Заздалегідь вдячні.

Друзі ви все пишіть в нікуди! Я багато прочитала в інтернеті про лікування нар. засобами. Комусь допомагає, а комусь ні. Як я зрозуміла треба шукати певну траву (и) для кожного виду раку. Але дуже багатьом допомагає настоянка болиголова. Принаймні вона багатьом знімає болі і в 50% зупиняє ріст пухлини. З прочитання я зрозуміла, більшою мірою болиголов діє на рак нижче пояса. Вище пояса настоянка аконіта, настоянка мухомора – це голова. Але це дуже й дуже умовно!! Ще, мені здається, треба приймати АСД-2ф.

Так, якби було так! Людина написав, а рак як застуда поширюється, СТРАШНО !!!!!!!

Доброго дня, дуже сподіваюся на вашу допомогу, у бабусі рак стравоходу 2Б ступеня, дуже важко є, тільки рідку їжу, будь ласка напишіть, як можна допомогти їй???

ЗДРАСТУЙТЕ, ДУЖЕ ПОТРІБНА ВАША ДОПОМОГА У моєї свекрухи виявлено рак молочної залози 3-го ступеня, дуже прошу будь ласка напишіть, як можна допомогти їй? Заздалегідь величезне спасибі.

Доброго дня, у брата рак шлунка 1 стадії. Напишіть будь ласка рецепт і як приймати ваші ліки, скільки разів на день і т.д.

Доброго дня! Дуже сподіваюся на вашу допомогу. У моєї мами видалена ліва груди (рак), тепер виявили метастази в скелеті, печінці, легенях, а також в лімфатичних вузлах пахової області. Прошу Вас чи можна якось зупинити розвиток метастаз. Заздалегідь величезне спасибі.

мені необхідна методика лікування раку 4 ступеня за жіночими. Дуже терміново !!!!! Болен близька людина. Марина Ф. Е / адреса: ornament @ atnet / ru

Шановна Г.М., вибачте звичайно, але про що йде мова? Ви хочете, щоб люди остаточно втратили надію? Почитайте про шкоду болиголова.

Нікому не раджу користуватися народною медициною. Медики не дурні. Все в Божих руках. Можливо ще дієта допомагає, відпочинок, позитивний настрій, а насамперед раджу відвідувати церкву, бажано або навіть обов’язково християнську, будь-якої конфесії зі здоровим вченням. І якщо хочете можете відвідати сайт з проповідями одного пастора-проповідника-євангеліста, його проповіді змінюють життя (мою принаймні). А перш за все цього купите Біблію і починайте шлях пізнання Господа! Та будьте святі, здорові і благословенні у всіх сферах. Вибачте може бути за зайву релігійність, але істину не підміниш.

здрастуйте! мене звати Таня. у моєї бабусі рак легенів їй 60 років і вона завзятий курець, в лікарні сказали рік тому що залишилося жити не більше року а вже пройшов рік і з кожним днем ??їй все гірше … і гірше … Вона майже не чого не їсть, голос зовсім захрип, і стала дуже худая.Пожалуйста детальніше розкажіть про тих самих відварах, травах, які вам так допомогли і їхні рецепти! ДУЖЕ ВАС применшую ДОПОМОЖІТЬ МЕНІ БУДЬ ЛАСКА!

Доброго дня! У мого дядька пухлина ока (рак), хіміотерапія не допомогла, виписали додому … Будь ласка, прошу Вас відгукнутися, може бути Ви зможете допомогти!

Рак легенів, 4 стадія, метастази в хребет. Зроблювсе … допоможіть!

Доброго дня, Л.А. У мого тата (55 років) рак (аденокарцинома) легких, 4 стадія, ускладнене моторошним тромбозом нижніх кінцівок, сидить на варфаріне.Хімія протипоказана, опромінення теж. З початку травня приймає різні трави (наблюдадается у фітотерапевта), з червня пив болиголов, дійшов до 20 крапель, онколог за місцем жит-ва Рекомендований перейти на тодікамп.Перешлі, але з кожним днем ??все гірше. Прошу допоможіть, почали втрачати надію. Підкажіть, якщо стикалися з такою проблемою. [email protected]

Шановна, допоможіть. скажіть як настояти цю настоянку золотого вуса. конкретно кількість суставчіков даної рослини, прошу відгукніться. Терміново, щоб не втрачати час. з нетерпінням чекаю, мій логін вказаний.

Допоможіть, будь ласка. У тата, під питанням, периферична пухлина легені. Як настояти цю настоянку золотого уса.Вишліте, благаю, будь ласка, ваш рецепт. Спасибі величезне

Допоможіть Л.А, будь ласка, у мого брата "Рак прямої кишки", лікарі ставлять четвертого стадію, його виписують додому, і ми хочемо лікувати його будинку, дуже прошу Вас напишіть нам рецепт і дієту. З повагою до Вас Наталія

Скажіть будь ласка, як вам вдалося вилікуватися? У знайомого рак стравоходу, 4 стадія, метастази.

Підкажіть, хто-небудь чув про лікування раку амігдалин? Де його можна придбати? Буду вдячна за відповідь! Пишіть на мою адресу [email protected]

Доброго дня! Дуже потрібна Ваша допомога. У моєї мами рак нирки 4 ступеня з Мтс в печінку. Поки нічого не допомагає, їй стає тільки гірше. Дуже прошу допомогти і вислати Ваш рецепт включаючи настій із шишок. Заздалегідь дуже вдячна. Будьте здорові і щасливі.

підкажіть, будь ласка, а у вас який був рак? у моєї мами рак крові! золотий вус допоможе?

Дайте відповідь будь ласка, як приймати золотий вус і в яких дозах? і на яких стадіях він допомагає? Заздалегідь дякуємо.

напишіть, пожалйста, докладну методику Вашого лікування. Заздалегідь вдячна!!

Доброго дня! Доброго дня! Моєму татові 61год, госпіталізували з підозрою на туберкульоз легень, в серпні стала відніматися рука і нога, був епілепсіческій припадок, зараз стан дуже важкий. Зробили знімки рак-легких, пухлини в голові і пішли метостази. Як йому допомогти??? Чи можливо його вилікувати і поставити на ноги

Розкажіть будь ласка як ви робили відвари і про вашу методику?

Добрий день. У моєї мами поставлений діагноз рак шийки матки і ліфосістеми. Прошу вас вислати нам на мило, як ви лікувалися. Дуже вам вдячний за допомогу. І дасть Бог здоров’я вам і всім нужденним людям.

Якщо ви хочете отримувати повідомлення про нові відповіді на дану тему, писати коментарі від свого імені і не чекати поки їх перевірить адміністрація, переглядати сайт з меншою кількістю реклами і отримати додаткові можливості, зареєструйтесь.

У цій категорії знаходяться рецепти народної медицини, надіслані читачами. Народна медицина хороша тим, що її рецепти перевірені часом і людьми. Так само дуже важливим плюсом народної медицини є її відносна доступність і нешкідливість. Адже майже всі народні кошти є природними, а значить шкоди від них менше, ніж від медикаментів і таблеток. Адекватний і розуміючий чоловік вибере народну медицину медикаментозному лікуванню. Але перед тим як застосовувати ті чи інші народні рецепти проконсультуйтеся з вашим лікарем, щоб уникнути ускладнень.

Tags: медицина , метода , рак , хвороба

Новости

Где купить автомобильный держатель для телефона

Аксессуары сейчас делают практически для всего. Человеку всегда были интересны вещи, которые доставляют ему удобство, а когда в придачу этот аксессуар дает безопасность, то эти вещи становятся хитами

Сайт о казино онлайн
Разговор не про деятельность, которая может развиваться в одном направлении, не про игру, которая из развлечения превратилась в серьезный вид спорта, при этом долгие годы испытывая преобразования и уступая

Женская обувь
Ежегодно мода на обувь диктует новые тенденции: то шпилька актуально, то длинный нос, то круглый, то батильоны, то ботфорты. И все пытаются угнаться за новыми веяниями. Но нельзя забывать, что, самое

Цветы с доставкой
Любители комнатных растений чаще руководствуются внешней красотой того или иного цветка, выбирая растения для дома. Безусловно, красивый цветок способен радовать глаз, одним своим видом улучшая настроение

Отдых трускавец
1. ОБЩИЕ СВЕДЕНИЯ О КУРОРТЕ ТРУСКАВЕЦ 2. МИНЕРАЛЬНАЯ ВОДЫ И СОЛЬ «БАРБАРА 3. ПОКАЗАНИЯ ДЛЯ ЛЕЧЕНИЯ В ТРУСКАВЦЕ 4. Лечебные МЕТОДИКИ, применяемые на курорте 5. САНАТОРИИ и лечебницы ТРУСКАВЦА

Термозвукоизол
Не каждый человек может похвастаться глубокими знаниями в области акустики, а ведь без них трудно разобраться в некоторых звуковых явлениях. Противоречия и странности так и остаются непонятыми простыми

Комплектующие к мебели
В наше удивительное время все мы сегодня получили прекрасную возможность обустраивать интерьеры своих помещений удобно и со вкусом. Но все же, иногда возникают вопросы, которые осложняют данный созидательный

Шуманет
В наше время проблема проникновения шумов в многоквартирные дома стала еще более актуальной. И хотя в строительстве все больше используются новые материалы, этот вопрос все равно остается открытым. Поэтому

Стопзвук
Разного рода вопросы звукоизоляции, особенно в жилых домах, хозяева жилья решают уже после окончания основных работ. Технология возведения не предусматривает специального решения данного вопроса, поскольку

Великие актеры не получившие оскар
С приходом осени на горизонте появляются первые номинанты нового сезона премии Оскар. Сейчас много шума вокруг фильмов "Дикий", "Судья", "Исчезнувшая" и ряда других фильмов, которые будут выпущены в

 
rss