Статьи

Хвороблива дитина. Що не прищепити дитині любов до хвороби

Опубликовано: 29.09.2018

видео Хвороблива дитина. Що не прищепити дитині любов до хвороби

Врятуй Ігоря: одна ніжка хворобливо більша за іншу - Вікна-новини - 30.03.2015

Хвороблива дитина - що це, покарання, випробування або недолік батьківського досвіду? У чому причина хворобливості - вроджені вади органів, важковиліковні хвороби крові, суглобів, обмеженість у русі? Така хворобливість важковиліковний і, звичайно, є випробуванням для родини.Поговоримо про ту хворобливості, яка виникає від необізнаності батьків, від надмірної любові до свого чада, від необґрунтованих страхів за його життя.

Дитина захворіла один раз, другий і ось батьки вже прислухаються до кожного його чиху, терплять його примхи, в усьому потурають, особливо чутливо реагують на його сльози. Бабуся хапається за валер'янку, варто тільки комусь із батьків проявити здорове ставлення до стану дитини.


Фітотерапія. "До Товстухи за здоров'ям", вип. 16 | tovstuha.com

Слабкої дитини не можна жаліти. Його треба підбадьорювати, щадити, але непомітно. Якщо він зрозуміє, що хворобливість можна використовувати, він може стати істеричним. Одна біда принесе іншу - нервовість і трудність. Це треба враховувати, не провокувати дитини на конфлікт, а намагатися бути справедливим, що не потурати примхам, що не привчати до бездіяльності.


Дитя на продаж: людоторгівля на Волині - Вікна-новини - 30.03.2015

Дитина і хвороба, це протиприродно і налаштовувати його треба тільки на здоров'я. Дитина повинна висипатися. Потурбуйтеся, щоб його сон не порушували, наприклад, гострики - вони викликають свербіння навколо заднього проходу. У спальні - свіже повітря, дитині в ліжку ні холодно, ні жарко. Він не перегодований, але ситий. Почистив зубки і за годину до сну вже не бігає, а слухає казку, малює і спокійний відправляється спати.

Ще дуже важливо простежити, щоб дитина дихав тільки носом. Якщо він дихає ротом, можливо, у нього аденоїди. Видаляти їх ні в якому разі не можна. В організмі немає нічого зайвого і аденоїди, це реакція мозку - таким чином мозок регулює свій стан і треба розібратися, що йому заважає.

Можливо, від надлишку кальцію. Якщо дитина їсть багато варених молочних продуктів, спробуйте скоротити їх кількість. У будь-якому випадку, треба встановити причину появи аденоїдів і пам'ятати, що якщо не усунути цю причину, то після видалення аденоїди з'являться знову.

З самого раннього віку дитини привчають до соски, і це не безглуздо. Завдяки соску, дитина привчається дихати носом. Сьогодні носи у дітей забиті гноєм або кальцієм, тому так поширені гайморити, аденоїди.

Повноцінний сон дитини - це важливий показник його здоров'я. Восени і взимку необхідно використовувати кожен сонячний день, щоб поповнити запаси вітаміну Д. Але треба пам'ятати, що засвоюється вітамін Д тільки в присутності вітаміну С, який не виробляється і не накопичується в організмі. Тому відразу ж за сніданком треба наситити організм вітаміном С - з фруктів або аптечний. Соки в пакетах не в рахунок.

У гарну погоду при будь-якій температурі - прогулянки, ігри на свіжому повітрі, спілкування з дітьми. І ні в якому разі не повідомляти оточуючим, що ваша дитина слабенький і до нього треба ставитися якось особливо. Дитина зміцніє, поздоровеет, але звикнувши до такого трепетному відношенню до себе, буде нудьгувати по ньому, а значить, за своєю хворобливості.

Найприємніші спогади, коли тебе все сильно любили, пестили, дарували іграшки, і коли ти в черговий раз переконувався у своїй значимості, пов'язані у такої дитини з хворобою. Тому виховуйте у дитини правильне ставлення до захворювання - як до звичайної неприємності, яка трапляється з усіма дітьми та дорослими, і всіляко підкреслюйте, як добре не хворіти - грати з дітьми на майданчику, гуляти з батьками, дивитися мультики.

І намагайтеся приборкувати свої емоції - НЕ заламували руки, не голосити про свою нещасну долю в очікуванні педіатра, чи не обіймайте судорожно хворого, начебто вже з ним прощаєтеся. Захворіли - ну що ж, справа житейська, переживемо.

І ніяких презентів з нагоди хвороби - адже хворіти погано! І ще один важливий момент. Чомусь всі хворі лежать у ліжку. Навіть якщо ти хворий, але можеш і хочеш рухатися, не лежи - інакше будеш довше хворіти. У цьому випадку ліжко стає джерелом шкідливих звичок. А шкідливі звички, знаючи причини їх виникнення, легше попередити, ніж викорінити.

Новости

Где купить автомобильный держатель для телефона

Аксессуары сейчас делают практически для всего. Человеку всегда были интересны вещи, которые доставляют ему удобство, а когда в придачу этот аксессуар дает безопасность, то эти вещи становятся хитами

Где покупать качественную фотобумагу
На современном отечественном рынке представлено широкое разнообразие фотобумаги. Даже несмотря на то, что сегодня для хранения фотографических изображений, по понятным причинам, все чаще используются

Заказать ручки с логотипом он-лайн
Вот почему многие люди задаются резонным вопросом – «Как правильно выбрать название фирмы по фен шуй? »: примеры ниже помогут вам разобраться и, возможно, сразу же разрешат вашу дилемму. Также из этой

Федеральное агентство по техническому регулированию
РОССИЙСКАЯ НАЦИОНАЛЬНАЯ СИСТЕМА Метрологию, стандартизацию и сертификацию следует рассмотривать и как инструменты технического регулирования. Техническое регулирование в России обусловлено ее желанием

Обращение депутата к избирателям
4 декабря нам предстоит сделать выбор, от которого во многом будет зависеть судьба России, республики, района и каждого из нас. Либо мы продолжим поступательное развитие промышленности, сельского хозяйства

Голосование на твц право голоса сегодня
Учитывая нынешнюю ситуацию, которая складывается в стране и в мире, создана современная программа "Право голоса". В ней будут принимать участие политические деятели и всевозможные представители власти.

Великие актеры не получившие оскар
С приходом осени на горизонте появляются первые номинанты нового сезона премии Оскар. Сейчас много шума вокруг фильмов "Дикий", "Судья", "Исчезнувшая" и ряда других фильмов, которые будут выпущены в

Возврат долга
Ни для кого не секрет, что в наше время просроченные задолженности не такая уж и редкость. Что делать в том случае, если человек или какая-либо компания отказывается выплачивать свой долг. Для того, что

День молодого избирателя
Все материалы, размещенные на сайте, созданы авторами сайта либо размещены пользователями сайта и представлены на сайте исключительно для ознакомления.

Голосование на твц право голоса
Российское ток-шоу «Право голоса» сняли с эфира из-за драки с политологом Томашем Мацейчуком из Польши, который во время записи передачи заявил, что жители России, в отличие, например, от

 
rss