Статьи

Потрібна побутова техніка

Опубликовано: 29.09.2018

видео Потрібна побутова техніка

Конкурс відеооглядів «Чому я обираю побутову техніку Freggia (Фреджа)?»

Народження довгоочікуваного Дива – невимовна радість для молодих батьків. Але новий член сім’ї, який хоч і є наймолодшою, вимагає до себе максимум уваги. Будемо відвертими, маленька дитина – це цар, директор, начальник в сім’ї, тому все мамине час прикута до нього, і не тільки вдень. Між тим домашні обов’язки ще ніхто не відміняв. Відмінно, якщо тато може надати допомогу або бабуся частину обов’язків візьме на себе, але це, швидше, виняток. Найчастіше виснажлива домашня рутина дістається молодої матусі. А адже так хочеться приділяти дитині максимум часу! Саме тому варто обзавестися корисними гаджетами, які спрощують ведення домашнього господарства і догляд за малюком. Про холодильнику, пилососі, пральній машинці-автоматі і посудомийній машині я згадувати не буду, тому що ці побутові прилади — must have будь-якої сучасної господині, яка цінує свій час. Отже, які інтелектуальні девайси можуть знадобитися сім’ї, в якій є маленька дитина?

Родинам біженців з Криму потрібна побутова техніка

1. Блендер. Цей гаджет необхідний з перших днів введення прикорму. Здавалося б, що складного в тому, щоб подрібнити мікро-порцію їжі для дитини з допомогою вилки? Звичайно, це не проблема, але якщо врахувати, що це треба робити не менше чотирьох разів на день, то економія часу при наявності блендера очевидна. Крім того, невеликий шматочок твердої їжі, що легко не помітити, подрібнюючи блюдо виделкою, може стати причиною того, що дитина подавиться. З блендером подібна ймовірність виключена. Маленький нюанс: якщо ви ще не придбали блендер, рекомендую обзавестися ручним. Справа в тому, що порція їжі для маленької дитини настільки мізерна, що в чаші її просто розмаже по стінках.

2. Мультиварка . Цей гаджет стане в нагоді для приготування їжі не тільки для малюків. Завдяки наявності декількох режимів ви зможете варити каші, тушкувати м’ясо, рибу й овочі, готувати страви на пару. Обсяги при цьому значення не мають. Прилад успішно впорається і з крихітною порцією для дитини, і з повноцінним вечерею для решти членів сім’ї. Незаперечна перевага мультиварки – наявність режиму підігріву їжі та відстрочка приготування їжі. Це неймовірно зручно! Тільки малюк вранці відкрив очі, а його вже чекає ароматна молочна каша, яка кілька годин перебувала в мультиварці. Можна без поспіху гуляти з дитиною на вулиці, не переживаючи про те, чи не засне він до того, як ви зваріть суп на обід. Досить перед виходом на вулицю завантажити в чашу агрегату всі інгредієнти. Звичайно, для розігріву можна використовувати і мікрохвильовку, але я вважаю її ворогом здорового способу життя. По-перше, я так і не знайшла незаперечних спростувань про шкоду випромінювання, по-друге, не вірю в наявність хоч одного витаминчика після опромінення хвилями, а, по –третє, мені дорога моя фігура, а зробити вранці гарячий бутерброд в мікрохвильовці куди простіше, ніж зварити кашу.

3. Електронні ваги . Знову ж таки, цей гаджет необхідний у тому випадку, якщо ви вводите прикорм. З допомогою електронних кухонних ваг ви завжди зможете точно виміряти необхідну кількість продуктів.

4. Підвісний мобіль . Я маю на увазі не брязкальце, яку можна підвішувати над ліжечком дитини, а справжнє технологічне диво – обертовий мобіль з USB-портом, який дозволяє програвати музичні твори, та аудіоказки та аудіокниги, і навіть начитані маминим голосом у мікрофон віршики. Поки дитина здивовано і з величезним зацікавленням вслухається у вироблені барвистим рухомим мобілем звуки, мама може спокійно займатися своїми справами. Деякі малюки навіть засинають самостійно в ліжечку без заколисувань і прикладання до грудей. Правда, на моїх дітях ця функція не працювала).

5. Радіо/відеоняня . На жаль, цієї корисної речі у мене не було, про що я не раз шкодувала. Але на прикладі своєї подруги, яка живе в будинку, а не квартирі, переваги відеоняні оцінила давно. Можна спокійно сидіти за чашкою чаю у дворі, не переживаючи про те, що прокинувся дитина виходить від плачу. На екрані видно кожен рух, а динамік передає навіть сопіння малюка! База пристрою залишається в кімнаті малюка, а батьківський модуль мама носить із собою. Неймовірно корисний гаджет!

6. Гойдалки-шезлонг . У перші сім-десять місяців життя малюка доводиться витрачати багато сил і часу на його укладання. Якщо деякі діти засинають біля грудей під час годування, то з іськусственник процес укладання іноді затягується. Електричні гойдалки, які оснащені регулюється по куту нахилу спинкою і кількома режимами заколисування, позбавлять вас від цього не дуже захоплюючого заняття. Після годування досить укласти малюка в шезлонг і включити його. Коли дитина підросте, гойдалки будуть використовуватися за прямим призначенням ще рік-два, так що покупка цілком виправдана.

7. Електронний термометр . На жаль, діти не так вже рідко «радують» нас підвищенням температури. Якщо у дітей старшого віку вона з’являється, в основному, через застуди та ГРВІ, то у малюків до двох років стрибки можуть бути викликані прорезывающимися зубиками, реакцією на щеплення. Як би там не було, а контролювати температуру треба. Звичайний термометр використовувати незручно. Дитина раз у раз норовить його висмикнути, потримати в руках, погризти. Електронним термометром користуватися набагато зручніше. Кілька секунд під пахвою – і результат висвічується на дисплеї. Існують і ультрасучасні безконтактні моделі, на кінчику яких є спеціальний динамік і датчик, який аналізує результат, але користуватися подібним дивом мені не доводилося.

8. Зволожувач повітря . Всі ми чудово знаємо, що більшість вірусних інфекцій, якими хворіють діти, потрапляють в організм через слизову оболонку носа. Саме тому провітрюванню дитячої кімнати слід приділяти увагу. Але взимку зробити це проблематично. Не выхолаживать ж квартиру? Крім того, ситуація ускладнюється радіаторами, які дуже сушать повітря. Якщо не хочете возитися з тарілками, регулярно змінюючи в них воду, придбайте зволожувач. Коштує він недорого, а прослужить не один рік. Відмінно, якщо в приладі є функція підсвічування – в дитячій з’явиться нічник.

Корисні девайси

Якщо малюк на штучному вигодовуванні, багато часу йде на стерилізацію пляшечок. Завдяки автоматичному стерилизатору, в якому можна розміщувати відразу кілька пляшок, проблема буде вирішена.

Годуючим мамам, які тимчасово змушені відлучити дитину від грудей, стане в нагоді електричний молоковідсмоктувач – безпечний і дуже ефективний прилад.

Не можу не згадати ще про одне дивне винахід людства, що дозволяє насолоджуватися яскравими моментами життя – фотоапараті. Дуже часто беру його з собою на прогулянку, щоб поповнювати колекцію знімків і дивуватися тому, як швидко ростуть мої Котенята.

Я нічого не упустила? Роботи-пилососи, гігрометри, синхронізатори і спеціальні години для годуючих мам не пропонувати).

Новости

Где купить автомобильный держатель для телефона

Аксессуары сейчас делают практически для всего. Человеку всегда были интересны вещи, которые доставляют ему удобство, а когда в придачу этот аксессуар дает безопасность, то эти вещи становятся хитами

Великие актеры не получившие оскар
С приходом осени на горизонте появляются первые номинанты нового сезона премии Оскар. Сейчас много шума вокруг фильмов "Дикий", "Судья", "Исчезнувшая" и ряда других фильмов, которые будут выпущены в

Федеральное агентство по техническому регулированию
РОССИЙСКАЯ НАЦИОНАЛЬНАЯ СИСТЕМА Метрологию, стандартизацию и сертификацию следует рассмотривать и как инструменты технического регулирования. Техническое регулирование в России обусловлено ее желанием

В Волгограде на выборах в гордуму на 10.00 проголосовали чуть больше 3% избирателей
Явка на выборах депутатов Волгоградской городской думы по состоянию на 10.00 составила 3,16%. Как сообщает ИА «Высота 102», такие данные опубликовала ТИК Дзержинского района, которая выполняет полномочия

Бюллетени для голосования
Основной принцип голосования на общих собраниях акционеров (ОСА) закреплен в Федеральном законе от 26 декабря 1995 г. № 208-ФЗ «Об акционерных обществах» (далее – Закон об АО) и звучит, как «одна голосующая

Великие актеры у которых нет оскара
В этой публикации мы подробно поговорим об исполнителях, не обласканных признанием профессионалов. Перед вами предстанут актеры, у которых нет «Оскара». У эпатажного любимца женщин, обладателя

Обращение депутата к избирателям
4 декабря нам предстоит сделать выбор, от которого во многом будет зависеть судьба России, республики, района и каждого из нас. Либо мы продолжим поступательное развитие промышленности, сельского хозяйства

Голосование на твц право голоса сегодня
Учитывая нынешнюю ситуацию, которая складывается в стране и в мире, создана современная программа "Право голоса". В ней будут принимать участие политические деятели и всевозможные представители власти.

Простор агентство недвижимости
Агентство недвижимости "Простор" было создано летом 2000-го года. Основой компании стал опытный коллектив сотрудников, работавших вместе на рынке недвижимости Москвы с 1998 года. Базовым направлением

Голосование на твц право голоса
Российское ток-шоу «Право голоса» сняли с эфира из-за драки с политологом Томашем Мацейчуком из Польши, который во время записи передачи заявил, что жители России, в отличие, например, от

rss