Статьи

Кольоротерапія. Властивості кольорів. Кольори та їх вплив на характер людини. Медитація і кольоротерапія

Опубликовано: 29.09.2018

видео Кольоротерапія. Властивості кольорів. Кольори та їх вплив на характер людини. Медитація і кольоротерапія

Азбука ранку – Кольоротерапія

Ще з давніх часів в Індії використовується кольоротерапія. За відсутністю штучних джерел світла, індійці використовували пофарбовані тканини і скла для додання забарвлення природного сонячного світла.



Всі кольори мають своє значення. Кольори впливають практично на всі аспекти нашого життя. Якщо навчитися їх розуміти, то це дозволить вам позбавитися від проблем, стати тілу здоровіше, а думкам - чистіше.

А тепер пропонуємо вам ознайомитися з цілющими властивостями кожного кольору.


Кольоротерапія

Властивості кольорів

Червоний колір (збудник)

Расна колір здавна викликає асоціації з відтворюють органами і статевими функціями організму. З ментальної точки зору червоний колір може викликати як зростання, так і зворотну дію. Червоний колір має сприятливі властивості, він може очистити ваші думки і привести в порядок емоції. Також цей колір позитивно впливає на м'язову масу і суглоби. Цей колір має зігріваючий ефект, а також може зняти запалення. Червоний колір рекомендується використовувати при застудах, але потрібно взяти до уваги, що зловживання може ускладнити хворобу і викликати роздратування.


кольоротерапія синій колір

Помаранчевий колір (творення)

Помаранчевий колір може бути корисний при порушеннях роботи травної системи. Може поліпшити стан здоров'я сечового міхура і нирок. Також помаранчевий колір стимулює виділення залозами адреналіну. Помаранчевий колір - колір рослинності впитавшей енергію Сонця. Цей колір збуджує апетит. Це колір, який допоможе пережити депресію, негаразди і невдачі. Помаранчевий колір наповнює завзятістю, інстинктивно рухатися вперед по правильному шляху. Повішені в спальні помаранчеві шторки допоможуть боротися з легеневими захворюваннями, а також захворюваннями ендокринної системи. Помаранчевий колір допомагає впоратися з безпліддям.

Жовтий колір (комунікабельність)

Жовтий колір впливає з організмом через сонячне сплетіння, яке відповідає за печінку, шлунок, селезінку і жовчний міхур. Крім того, жовтий колір допомагає при запорах. Цей колір відповідає за переміщення тілесних соків, таких як шлунковий сік, потовиділення. Може позбавити організм від набряків, а також вивести токсини. Жовтий колір є кольором енергійних людей. Корисний для центральної нервової системи. Він сприяє поліпшенню навичок спілкування і взаємин. Жовтий колір надає уму активність, а думкам швидкість. Людина стає цікавим і швидко засвоює інформацію. Визначеність у ваше життя допоможе внести жовтий колір. Він розкріпачує, може позбавити від скромності і сором'язливості. Це колір спілкування і радості, колір навику дипломатії.

Зелений колір (виробник)

Зелений колір сприятливо впливає на серце та інші органи грудної клітки. Цей колір символізує гармонію всесвіту, єдність любові. Колір відповідає за емоційне взаємовідношення. Зелений колір відповідає за емоційну рівновагу, яке може бути порушене ревнощами і заздрістю. Рекомендується вдаватися до впливу цього кольору в бурхливі моменти життя. Зелений колір охолодить запал ваших емоцій і направить по правильному шляху. Зелений колір заспокоює і повертає стабільність, символізує дружні відносини, позбавляє від стресу і негативних емоцій. Зелений колір допоможе прийняти рішення. Колір дуже продуктивний в бізнесі. Коли ви вагаєтеся між вибором - закрийте очі і уявіть зелений колір. Зелений колір приносить у світ щедрість і розраду. Зелений колір допомагає при клаустрофобії, лікує серце, вирівнює кров'яний тиск, позбавляє від головного болю, заспокоює нерви. Краща кольоротерапія - дерева і трава.

Блакитний колір (правдошукач)

Блакитний колір - колір нашої ери, ери Водолія. Водолій шукає правду, істину. Цей колір уособлює вищий порядок розуму, спокій і прямоту. Блакитний колір зазвичай притаманний в аурі дипломатів. Також блакитний колір може означати прагнення до змін. Блакитний колір допоможе зменшити хвилювання і зняти стрес. Допомагає знизити тиск і зупинити кровотечу, при нетриманні сечі і захворюваннях виразкою. Блакитний колір не допоможе при спробах позбутися зайвої ваги. Помічено, що блакитний колір привертає повних людей, заспокоює їх, і нормалізує їх психологічний стан. Блакитний колір заспокоює, приносить радість, володіє організм до відпочинку. Блакитний колір може допомогти впоратися з безсонням, якщо перед сном кімната буде освітлена цим світлом.

Синій колір (дух справедливості)

Синій колір успішно бореться із захворюваннями ендокринної системи. Так само позитивно впливає на кісткову систему, очі і носові пазухи. Синій колір є болезаспокійливу кольором. Лікує запалення носових пазух і усуває наслідки забруднень води і повітря. Синій колір може виявити різного роду залежності і допоможе позбутися від них. Синій - колір здійснення бажань і інтуїції.

Фіолетовий колір (таємний лідер)

У плані фізіології фіолетовий колір впливає на шишковидну залозу, з якої йдуть всі розумові накази. Так як фіолетовий колір важкий, його надлишок може викликати депресію. Рекомендований для лікування малюків. Колір корисний при внутрішніх запаленнях і висипаннях на шкірі. Ним лікують будь-які порушення мозку, корисний при втоми і болю в очах. Фіолетовий колір поєднує в собі блакитний і червоний кольори, дух і тіло. Поєднує в собі м'якість і силу. Фіолетовий колір може захистити від самотності.

Медитація і кольоротерапія

Медитувати потрібно у вільному одязі і так щоб вас не турбували. Сядте або ляжте і дайте думкам спокійно переміщатися. Дихайте спокійно.

Уявіть, як кольори повільно кружляють навколо вас. Ви отримуєте доступ до енергії всередині вас. Виберете будь-який колір, який вам підходить. Для конкретних захворювань призначений білий колір. Потрібно представити як мерехтливі кольори входять вам в макушкуюКоснувшісь вас - піде дощ з колірної дощ. Розсипаючись навколо він буде в вас вливатися. Коли тіло наповниться - перемкніть увагу на очі, потім пропустіть колір до мозку. Його промені очистять темні плями. Все тіло наповнилося цим кольором і він починає проходити через шкіру. Ви відчуваєте себе в красивому кольоровому коконі. Виходячи з медитації контролюйте що входить до вас потік енергії. Зробіть глибокий вдих на рахунок 4, затримайте до 16, і видихніть на 8. Повторіть.

Постарайтеся займатися медитацією кожен день вранці або ввечері. Медитуйте до однієї години. Організм поступово звільниться від хвороб і емоційної напруги.

Колір і характер

Психологи багато чого можуть сказати про людину по його відношенню до кольору. Так, прихильники білого легко впадають в екстаз, рожевого - перебувало в світі мрій, червоного кольору - люди властолюбні. Мандрівники й учені воліють блакитний. Темно-блакитний - колір артистів. Коричневий колір - врівноваженість. Любителі темно-зеленого кольору вперті й наполегливі. Жовтий - колір бажаний оптимістами.

Колірної душ

Візьміть лампу з кольоровими фільтрами. Так ви зможете висвітлювати певні ділянки вашого тіла. Пользоватся такою лампою потрібно з обережністю.

Червоний колір використовувати лише кілька хвилин. Він заспокоює нервову систему і стимулює кровообіг. Блакитний - колір протилежний червоному. Використовується для зняття збудження. Помаранчевий і жовтий світло можуть відновити сили.

Новости

Где купить автомобильный держатель для телефона

Аксессуары сейчас делают практически для всего. Человеку всегда были интересны вещи, которые доставляют ему удобство, а когда в придачу этот аксессуар дает безопасность, то эти вещи становятся хитами

Федеральное агентство по техническому регулированию
РОССИЙСКАЯ НАЦИОНАЛЬНАЯ СИСТЕМА Метрологию, стандартизацию и сертификацию следует рассмотривать и как инструменты технического регулирования. Техническое регулирование в России обусловлено ее желанием

Великие актеры не получившие оскар
С приходом осени на горизонте появляются первые номинанты нового сезона премии Оскар. Сейчас много шума вокруг фильмов "Дикий", "Судья", "Исчезнувшая" и ряда других фильмов, которые будут выпущены в

Обращение депутата к избирателям
4 декабря нам предстоит сделать выбор, от которого во многом будет зависеть судьба России, республики, района и каждого из нас. Либо мы продолжим поступательное развитие промышленности, сельского хозяйства

Где покупать качественную фотобумагу
На современном отечественном рынке представлено широкое разнообразие фотобумаги. Даже несмотря на то, что сегодня для хранения фотографических изображений, по понятным причинам, все чаще используются

Голосование на твц право голоса сегодня
Учитывая нынешнюю ситуацию, которая складывается в стране и в мире, создана современная программа "Право голоса". В ней будут принимать участие политические деятели и всевозможные представители власти.

Великие актеры у которых нет оскара
В этой публикации мы подробно поговорим об исполнителях, не обласканных признанием профессионалов. Перед вами предстанут актеры, у которых нет «Оскара». У эпатажного любимца женщин, обладателя

Голосование на твц право голоса
Российское ток-шоу «Право голоса» сняли с эфира из-за драки с политологом Томашем Мацейчуком из Польши, который во время записи передачи заявил, что жители России, в отличие, например, от

Простор агентство недвижимости
Агентство недвижимости "Простор" было создано летом 2000-го года. Основой компании стал опытный коллектив сотрудников, работавших вместе на рынке недвижимости Москвы с 1998 года. Базовым направлением

День молодого избирателя
Все материалы, размещенные на сайте, созданы авторами сайта либо размещены пользователями сайта и представлены на сайте исключительно для ознакомления.

 
rss