Статьи

Розлучення в жанрі трилера |

Опубликовано: 29.09.2018

видео Розлучення в жанрі трилера |

Готель «Артеміда» / Офіційний трейлер українською 2018

Не далі, як минулого літа по просторах рунета хвилею прокотилася історія про розлучення казанського бізнесмена Меняшкіна і його дружини. Вищезгаданий розлучення було б одним із сотень серед інших, якби не два фактори. Перший – Меняшкін на той момент встиг прославитися по Казані, та й по всій Росії махінаціями з підробленою продукцією Акустов’ і фірмами-одноденками. Другий – після відходу дружини Меняшкін переніс на неї свій невитрачений потенціал агресії, який не вийшло реалізувати з конкурентами. Конкуренти, не довго думаючи, подали до суду, який після тривалого розгляду вліпив Меняшкіну і його спільникам умовні строки та мільйонні штрафи. А колишня дружина опинилася перед ликом озвірілого чоловіка практично беззахисною, і єдиним на той момент порятунком стала публічна розголос неприємної ситуації.

Як вдалося з’ясувати, на даний момент ситуація більш-менш стабілізувалася, але от яким шляхом? Знайти колишню дружину бізнесмена через Живий Журнал виявилося нескладно. Ірина Меняшкіна відмовилася від зустрічі, пославшись на зайнятість по роботі, прокоментувавши ситуацію по телефону.

Вечеря - офіційний трейлер (український)

Кор: Ірина, як в даний час складаються ваші стосунки з колишнім чоловіком?

І.М : Ніяк. Меняшкін подав до суду на зустрічі з дитиною, в даний час провадження у справі ще не закінчено. В іншому суді Меняшкіним оспорюється заочне рішення по аліментах, аліменти на сина він платити не хоче. Після одного із засідань суду по зустрічам на моїй машині були відірвані номери і проколоти колесо. От і все спілкування.

Кор : Ви перешкоджали його зустрічам з дітьми?

І.М : Після заяви Меняшкіна про те, що в ньому живе потойбічна сутність я його просто боялася. Тим більше боялася підпускати його до дітей.

Кор : Наскільки я знаю, у вас двоє дітей?

І.М: strong > Від старшої доньки Меняшкін відмовився, рішення суду вже набуло чинності.

Кор: Він її усиновив до цього?

І.М: Було встановлення батьківства, при цьому Меняшкін прекрасно знав, що батьком він не є, і бути не може. На момент встановлення батьківства доньці було чотири роки, і з Меняшкіним ми до цього не зустрічалися. Мабуть, йому хотілося якнайшвидше розмножити своє прізвище.

Кор: Як ви можете прокоментувати численні статті на тему вашого розлучення?

І. М: Вперше почула про них від вас. (Перша розмова з колишньою дружиною Меняшкіна у нас відбувся напередодні, он-лайн, так би мовити, і був дуже коротким) Прочитала з цікавістю, чесно кажучи, навіть не думала, що стала практично знаменитістю.

(Чути, що сміється). В цілому все пересказано вірно, за винятком деяких моментів.

Кор: Наприклад?

І.М: Я виходила заміж за Меняшкіна не по любові, а з розрахунку, якщо вже бути чесними. Розумію, що з любов’ю драма стає драматичніше, а сама історія колоритніше, але це не так. Кашапов мене не тероризував, навпаки, тільки завдяки йому наш шлюб протримався три роки, і за багато моментів я Олегу (Кашапову, прим. Ред.) Вдячна. Без його підтримки моє сімейне життя було б пеклом. Тому момент про терор Кашапова мене дещо здивував. З приводу психічного здоров’я або нездоров’я колишнього чоловіка я висновків не давала і давати не можу, я не психіатр. Судячи з його поведінки душевний розлад є, але це тільки припущення.

Кор: З Кашаповим відносини підтримуєте?

І.М: Ні. У момент розлучення він повів себе кілька непорядно, але це інша історія, і обговорювати її я не хочу.

Кор: Що можете сказати з приводу злочинної діяльності колишнього чоловіка? Це правда, що ви знали про неї з самого початку?

І.М: Так, правда, знала і відмовляла. На жаль, до моїх порад колишній чоловік не прислухався.

Кор: А Кашапов?

І.М: Він з самого початку був ні при чому, як і я. Коли він дізнався про підробку матеріалів (Історія з московською конкуруючої фірмою http://www.oldtimer.ru/oldtimernews/Nezakonnaja_realizacija_tovara_7.html?lng=ru прим.ред.) – Вже пізно було щось міняти. Та й потім надалі було багато ситуацій, коли Кашапов при мені намагався Меняшкіна відмовляти від незаконних дій. Безуспішно, правда.

Кор: А зараз? Якщо не помиляюся, ви не тільки були замужем за Меняшкіним, але й працювали разом?

І.М: Вже не працюємо, на щастя. Я почала поділ по роботі відразу ж, коли до мене почала надходити інформація про триваючі махінаціях колишнього чоловіка.

Кор: Наприклад?

І. М: Я не хочу це зараз обговорювати. Зацікавлені особи знайдуть в мережі і не тільки достатньо інформації по цій темі. У мене в даний час своя робота, ніяк не пов’язана з колишнім чоловіком, своє життя, мені неприємно і соромно згадувати, що з Меняшкіним мене пов’язували подружні стосунки. Тим більше я не хочу ускладнювати собі життя, зраджуючи розголосу які або факти, які насправді секретом давно не є.

Кор: Ваше сімейне життя, якщо її можна так назвати, закінчилася, можна сказати, відносно мирно. Що можете порекомендувати жінкам, що зіткнулися з аналогічними ситуаціями? Чи є сенс звертатися в поліцію? І куди взагалі звертатися?

І.М: Перш за все не мовчати. Домашнє насильство – це не обов’язково «згвалтування» в буквальному сенсі цього слова, або насильство фізичне. Як правило, домашні насильники на вигляд інтелігентні люди, про яких ніколи нічого подібного не подумаєш, і починається все з «нешкідливих» принижень. Говорити про це не соромно, а потрібно, тому що безкарність провокує агресорів на подальші дії, і закінчитися все може дуже плачевно. У Казані існує центр підтримки потерпілих від домашнього насильства «Фатіма», телефон довіри 246 44 01, Загальноросійська гаряча лінія з протидії насильству в сім’ї: безкоштовні дзвінки по Росії: 8-800-7000-600.

Не боятися йти, як би вам не загрожували: залишаючись поряд з такою людиною, ви піддаєте себе не меншому ризику, ніж коли йдете. Хоча не виключено, що догляд спровокує сплеск агресії, як це сталося в моєму випадку. У поліцію звертатися потрібно обов’язково, допомогти вони вам, можливо, і не допоможуть, але зафіксують звернення. Надалі це може бути важливо. У моєму випадку було кілька заяв у поліцію, в тому числі і судмедекспертиза. Це не соромно і не страшно, страшніше, коли жінка позиціонує себе як беззахисна жертва. Девіантна поведінка тільки провокує агресора. Важливо не боятися піддавати розголосу факти, не соромитися звертатися за допомогою, іноді просто розмова з фахівцем може мати велике значення. І, звичайно, думати про дітей. Коли дитина виростає в родині, де процвітає домашній терор, у нього буде покалічена психіка. Швидше за все, він виросте на подобу свого батька.

Кор: Ви сказали, була судмедекспертиза – колишній чоловік вас вдарив?

І.М : Штовхнув, я вдарилася об машину.

Кор: Останнє запитання: після подібної історії у вашому житті як ви дивитеся на ідею повторного заміжжя?

І.М: Хочете зробити мені пропозицію? (Сміється). Позитивно дивлюся. Якщо ви сподіваєтеся почути щось на кшталт «Усі мужики – козли, а колишній чоловік – в особливості»,

Новости

Где купить автомобильный держатель для телефона

Аксессуары сейчас делают практически для всего. Человеку всегда были интересны вещи, которые доставляют ему удобство, а когда в придачу этот аксессуар дает безопасность, то эти вещи становятся хитами

Федеральное агентство по техническому регулированию
РОССИЙСКАЯ НАЦИОНАЛЬНАЯ СИСТЕМА Метрологию, стандартизацию и сертификацию следует рассмотривать и как инструменты технического регулирования. Техническое регулирование в России обусловлено ее желанием

Великие актеры не получившие оскар
С приходом осени на горизонте появляются первые номинанты нового сезона премии Оскар. Сейчас много шума вокруг фильмов "Дикий", "Судья", "Исчезнувшая" и ряда других фильмов, которые будут выпущены в

Обращение депутата к избирателям
4 декабря нам предстоит сделать выбор, от которого во многом будет зависеть судьба России, республики, района и каждого из нас. Либо мы продолжим поступательное развитие промышленности, сельского хозяйства

Где покупать качественную фотобумагу
На современном отечественном рынке представлено широкое разнообразие фотобумаги. Даже несмотря на то, что сегодня для хранения фотографических изображений, по понятным причинам, все чаще используются

Голосование на твц право голоса сегодня
Учитывая нынешнюю ситуацию, которая складывается в стране и в мире, создана современная программа "Право голоса". В ней будут принимать участие политические деятели и всевозможные представители власти.

Великие актеры у которых нет оскара
В этой публикации мы подробно поговорим об исполнителях, не обласканных признанием профессионалов. Перед вами предстанут актеры, у которых нет «Оскара». У эпатажного любимца женщин, обладателя

Голосование на твц право голоса
Российское ток-шоу «Право голоса» сняли с эфира из-за драки с политологом Томашем Мацейчуком из Польши, который во время записи передачи заявил, что жители России, в отличие, например, от

Простор агентство недвижимости
Агентство недвижимости "Простор" было создано летом 2000-го года. Основой компании стал опытный коллектив сотрудников, работавших вместе на рынке недвижимости Москвы с 1998 года. Базовым направлением

День молодого избирателя
Все материалы, размещенные на сайте, созданы авторами сайта либо размещены пользователями сайта и представлены на сайте исключительно для ознакомления.

rss