Статьи

 Що Відвідати І Як Відпочити У Греції Туристу З Харкова

Опубликовано: 29.09.2018

           

Греція - країна безлічі божеств і античних героїв, унікальних архітектурних об'єктів і простих доброзичливих місцевих мешканців. Згадуючи Чехова можна від душі сказати - "У Греції все є!".

Афіни

 Головне місто країни названий так на честь давньогрецької богині мудрості і просвіти - Афіни. Це столиця загадок і різноманітності, величавий і витончено скромний, наповнений людьми і втомлено відчужений від усіх суєт, завжди дарує світло і усмішку. У будівництві і культурі в гармонії зливаються напрямки всіляких історичних епох і стилістики: антична, сучасна і неокласична, візантійська. Без різниці, куди Ви йдете, всюди Вас оточує історія багатьох століть.

 У яку б сторону міста Ви не забрели в пошуках цікавого, з усіх боків можна розглядати гігантський Акрополь, що включає в себе приголомшливі уяву храм і музей, що зберігають не мають ціни вироби скульптури стародавньої Греції. Відвідати його Харьковский турист имеет возможность в будние дни с 8.00 до 18.00, выходные – с 8.00 до 15.00.

Театр Герода Аттика разместился западнее театра Диониса. Сцена в форме полумесяца была популярна в эпоху Римского владычества, потому, что сцены в театрах Греции как правило, круглой формы. Олимпейон или же храм богов Олимпа – руины грандиозного храма бога Зевса, оставившего потомкам всего лишь пятнадцать полуразрушенных колонн.

Музей археологии владеет обширным собранием древностей, рассказывающих нам о  поступательном движении греческой цивилизации от неолита до завершения периода Римского правления. Доступен к посещению туристами из Харькова , З вівторка до неділі з 8.00 до 19.00, у понеділок же з 12.30 до 19.00.

Храм Парфенон, званий також храмом Діви Афіни - дивовижний шедевр архітектури, зведений згідно математичним та інженерним розрахунками Фідія, відомий своїми ідеальними і нехарактерними для цього часу контурами.

Ерехтейон - радує своїми тонкими формами храм іонійського періоду, став відомий завдяки історії з каріатидами - статуями, уособлюють завішених контури жінок, які в композиції відіграють роль колон. В епоху влада Туреччини, тут був розкішний гарем.

Арголіда - частина півострова Пелопоннес яка розташувалася на північний схід. Подорож по національній дорозі обов'язково призведе до Корінфському каналу, де турист отримає можливість насолодитися виглядом цього величного споруди кінця минулого сторіччя, і також в Мікени, які як описано в міфах, заснував герой Персей. Руїни старого міста, Левові ворота, усипальниця Агамемнона або сховище незліченних багатств Атрея - персонажа Троянської війни, разом з палацом "Золотих Мікен", усипальницею Клітемнестри і Егісфа, нагадують кожному туристу з Харкова історичні події з шістнадцятого по п'яте століття до нашої ери.

Театр Діоніса - у цих місцях на південному краю Акрополя, публіці демонструвалися вистави за рукописами Софокла та Евріпіда, веселі комедії Арістофана і Менандра.

Музей Гуландріса - сховище предметів кікладської і також античної культури. Музей Візантії розміщується в розкішному колишньому будинку графині Плезанс, зведеному в дусі італійського Ренесансу.

Найкрасивіші мозаїки, що дійшли неушкодженими до нас, з давніх часів у Греції, є можливість побачити недалеко від Афін до церкви одинадцятого століття монастиря Дафні.

Музей Benaki має збори античних скарбів і об'єктів мистецтва Візантії. На розі вулиці Панепістіміу, розташовується один з найбільш чудових будинків у столиці Греції - Палац Іліону, тут колись мешкав відомий дослідник археології Генріх Шліманом.

Дельфи. Біля прекрасною і могутньою гори Парнас ще в п'ятнадцятому столітті до нашої ери, знаходилися предмети культів і вірувань: спершу - святилище Геї - Богині землі, потім, у часи, коли як каже міф, Аполлон убив Піфона, кровожерного дракона, він організував на цій землі оракул, що став відомим як "дельфійський". Дивовижні фігури борців Бітон і Клеобіса, фризи з сховища багатств сіфнейцев, всесвітньо відома статуя Візничого, відлита з бронзи і величезну кількість стародавніх об'єктів культури, забезпечать Вам прекрасний відпочинок.

Новости

Где купить автомобильный держатель для телефона

Аксессуары сейчас делают практически для всего. Человеку всегда были интересны вещи, которые доставляют ему удобство, а когда в придачу этот аксессуар дает безопасность, то эти вещи становятся хитами

Широкоформатная печать в Киеве и Днепре
В настоящее время все стараются сделать своим близким уникальный подарок, а не останавливаться на банальных подарках, которые многие потом просто убирают в полку, ни разу ими не пользуясь. Для создания

Федеральное агентство по техническому регулированию
РОССИЙСКАЯ НАЦИОНАЛЬНАЯ СИСТЕМА Метрологию, стандартизацию и сертификацию следует рассмотривать и как инструменты технического регулирования. Техническое регулирование в России обусловлено ее желанием

Великие актеры не получившие оскар
С приходом осени на горизонте появляются первые номинанты нового сезона премии Оскар. Сейчас много шума вокруг фильмов "Дикий", "Судья", "Исчезнувшая" и ряда других фильмов, которые будут выпущены в

Обращение депутата к избирателям
4 декабря нам предстоит сделать выбор, от которого во многом будет зависеть судьба России, республики, района и каждого из нас. Либо мы продолжим поступательное развитие промышленности, сельского хозяйства

Где покупать качественную фотобумагу
На современном отечественном рынке представлено широкое разнообразие фотобумаги. Даже несмотря на то, что сегодня для хранения фотографических изображений, по понятным причинам, все чаще используются

Голосование на твц право голоса сегодня
Учитывая нынешнюю ситуацию, которая складывается в стране и в мире, создана современная программа "Право голоса". В ней будут принимать участие политические деятели и всевозможные представители власти.

Великие актеры у которых нет оскара
В этой публикации мы подробно поговорим об исполнителях, не обласканных признанием профессионалов. Перед вами предстанут актеры, у которых нет «Оскара». У эпатажного любимца женщин, обладателя

Голосование на твц право голоса
Российское ток-шоу «Право голоса» сняли с эфира из-за драки с политологом Томашем Мацейчуком из Польши, который во время записи передачи заявил, что жители России, в отличие, например, от

Простор агентство недвижимости
Агентство недвижимости "Простор" было создано летом 2000-го года. Основой компании стал опытный коллектив сотрудников, работавших вместе на рынке недвижимости Москвы с 1998 года. Базовым направлением

 
rss