Статьи

Прийомна дочка Вуді Аллена звинуватила його у сексуальному насиллі

Опубликовано: 29.09.2018

Прийомна дока американського режисера Вуді Аллена Ділан Ферроу вперше публічно розповіла про те, що він розбещував та вчиняв над нею сексуальне насилля, коли їй було лише 7 років.

27-річна Ділан написала відкритого листа про нездорові стосунки із батьком. Шокуючу сповідь жінки опублікувало видання " The New York Times ".

Раніше вже ходили чутки про те, що Аллен розбещував 7-річну дівчинку і почав це робити майже одразу після того, як разом з тодішньою дружиною Міа Ферроу удочерив її. Та це вперше Ділан розповіла усю правду.


Прийомна дочка Вуді Аллена звинувачує режисера у сексуальному насильстві

Порушити двадцятирічне мовчання її змусила слава, якою продовжує користуватися Вуді Аллен. Зокрема те, що він нещодавно отримав черговий "Золотий глобус" за внесок у кінематограф, а його останній фільм "Жасмін" отримав три номінації на "Оскар".

"Який ваш улюблений фільм Вуді Аллена? Перш ніж відповісти, ви повинні знати: коли мені було сім років, Вуді Аллен взяв мене за руку і повів мене на горище на другому поверсі нашого будинку. Він сказав мені лягти на живіт і гратися з електричною залізницею мого брата. Потім він вчинив сексуальне насилля", - так почала свою розповідь Ділан.

"Він говорив зі мною в той час, як робив це, шепочучи, що б я була хорошою дівчинкою, що б це було нашим секретом, пообіцявши, що ми поїдемо у Париж, і я стану зіркою його фільмів", - додала вона.

За словами прийомної доньки Аллена, вона досі не може дивитися на іграшкові потяги.

Ділан розповіла, як їй не подобалося, що Вуді часто залишався з нею наодинці, змушував лягати до нього в ліжко під ковдру та нюхав її коліна.

"Я ховалася під ліжками чи замикалася у ванній, щоб уникати цих зустрічей, але він завжди знаходив мене", - пригадує жінка.

"Все це відбувалося так часто та регулярно і так майстерно приховувалося від матері, яка б могла захисти мене, якби знала, що я думала, що це було нормально. Я думала, що це було таке кохання батька до доньки. Але те, що він зробив зі мною на горищі – було не просто батьківською любов’ю", - додала вона.

Після цього Ділан вже не могла мовчати й розповіла все матері. Однак тоді інцидент не набув розголосу. Незважаючи на проведене розслідування, прокуратура вирішила не пред'являти режисерові звинувачення через недостатність доказів. А сам Вуді Аллен заперечував слова прийомної дочки.

"Йому безкарно зійшло те, що він зробив зі мною. Це мучило мене багато років. Мене мучила провина за те, що я дозволяла йому знаходитися поряд з іншими маленькими дівчатками", - написала вона.

"Сьогодні, я вважаю, що мені пощастило. Я щасливо заміжня. У мене є підтримка моїх дивовижних братів і сестер. У мене є мати, яка знайшла у собі силу духу, що врятувало нас від хаосу, який цей хижак приніс у наш будинок", - додала вона.

Однак Ділан вважає, що інші досі ще перебувають у небезпеці, адже поруч з ними Вуді Аллен. Жінка звернулася до голлівудських знаменитостей – подруг й знайомих свого прийомного батька:

"Що, якщо це була б ваша дитина, Кейт Бланшетт? Луїс Сі Кей? Алек Болдуїн? Що, якщо це була б ви, Емма Стоун ? Або ви, Скарлетт Йохансон?".

"Вуді Аллен - живе свідчення того, що наше суспільство не виправдовує сподівань жертв сексуального насильства і жорстокого поводження", - так завершує своє одкровення Ділан.

"Отже, уявіть, як вашу семирічну доньку веде Вуді Аллен в мансарду. Уявіть, що протягом усього її життя згадування його імені викликає у неї нудоту. Уявіть світ, який вітає її мучителя. Ви уявили все це? А тепер який у вас улюблений фільм Вуді Аллена?" - завершила жінка.

Прінтскрін "NY Post" та " The New York Times "

Новости

Где купить автомобильный держатель для телефона

Аксессуары сейчас делают практически для всего. Человеку всегда были интересны вещи, которые доставляют ему удобство, а когда в придачу этот аксессуар дает безопасность, то эти вещи становятся хитами

Где покупать качественную фотобумагу
На современном отечественном рынке представлено широкое разнообразие фотобумаги. Даже несмотря на то, что сегодня для хранения фотографических изображений, по понятным причинам, все чаще используются

Заказать ручки с логотипом он-лайн
Вот почему многие люди задаются резонным вопросом – «Как правильно выбрать название фирмы по фен шуй? »: примеры ниже помогут вам разобраться и, возможно, сразу же разрешат вашу дилемму. Также из этой

Федеральное агентство по техническому регулированию
РОССИЙСКАЯ НАЦИОНАЛЬНАЯ СИСТЕМА Метрологию, стандартизацию и сертификацию следует рассмотривать и как инструменты технического регулирования. Техническое регулирование в России обусловлено ее желанием

Обращение депутата к избирателям
4 декабря нам предстоит сделать выбор, от которого во многом будет зависеть судьба России, республики, района и каждого из нас. Либо мы продолжим поступательное развитие промышленности, сельского хозяйства

Голосование на твц право голоса сегодня
Учитывая нынешнюю ситуацию, которая складывается в стране и в мире, создана современная программа "Право голоса". В ней будут принимать участие политические деятели и всевозможные представители власти.

Великие актеры не получившие оскар
С приходом осени на горизонте появляются первые номинанты нового сезона премии Оскар. Сейчас много шума вокруг фильмов "Дикий", "Судья", "Исчезнувшая" и ряда других фильмов, которые будут выпущены в

Возврат долга
Ни для кого не секрет, что в наше время просроченные задолженности не такая уж и редкость. Что делать в том случае, если человек или какая-либо компания отказывается выплачивать свой долг. Для того, что

День молодого избирателя
Все материалы, размещенные на сайте, созданы авторами сайта либо размещены пользователями сайта и представлены на сайте исключительно для ознакомления.

Голосование на твц право голоса
Российское ток-шоу «Право голоса» сняли с эфира из-за драки с политологом Томашем Мацейчуком из Польши, который во время записи передачи заявил, что жители России, в отличие, например, от

 
rss