Статьи

Прийомна дочка Вуді Аллена звинуватила його у сексуальному насиллі

Опубликовано: 29.09.2018

Прийомна дока американського режисера Вуді Аллена Ділан Ферроу вперше публічно розповіла про те, що він розбещував та вчиняв над нею сексуальне насилля, коли їй було лише 7 років.

27-річна Ділан написала відкритого листа про нездорові стосунки із батьком. Шокуючу сповідь жінки опублікувало видання " The New York Times ".

Раніше вже ходили чутки про те, що Аллен розбещував 7-річну дівчинку і почав це робити майже одразу після того, як разом з тодішньою дружиною Міа Ферроу удочерив її. Та це вперше Ділан розповіла усю правду.

Прийомна дочка Вуді Аллена звинувачує режисера у сексуальному насильстві

Порушити двадцятирічне мовчання її змусила слава, якою продовжує користуватися Вуді Аллен. Зокрема те, що він нещодавно отримав черговий "Золотий глобус" за внесок у кінематограф, а його останній фільм "Жасмін" отримав три номінації на "Оскар".

"Який ваш улюблений фільм Вуді Аллена? Перш ніж відповісти, ви повинні знати: коли мені було сім років, Вуді Аллен взяв мене за руку і повів мене на горище на другому поверсі нашого будинку. Він сказав мені лягти на живіт і гратися з електричною залізницею мого брата. Потім він вчинив сексуальне насилля", - так почала свою розповідь Ділан.

"Він говорив зі мною в той час, як робив це, шепочучи, що б я була хорошою дівчинкою, що б це було нашим секретом, пообіцявши, що ми поїдемо у Париж, і я стану зіркою його фільмів", - додала вона.

За словами прийомної доньки Аллена, вона досі не може дивитися на іграшкові потяги.

Ділан розповіла, як їй не подобалося, що Вуді часто залишався з нею наодинці, змушував лягати до нього в ліжко під ковдру та нюхав її коліна.

"Я ховалася під ліжками чи замикалася у ванній, щоб уникати цих зустрічей, але він завжди знаходив мене", - пригадує жінка.

"Все це відбувалося так часто та регулярно і так майстерно приховувалося від матері, яка б могла захисти мене, якби знала, що я думала, що це було нормально. Я думала, що це було таке кохання батька до доньки. Але те, що він зробив зі мною на горищі – було не просто батьківською любов’ю", - додала вона.

Після цього Ділан вже не могла мовчати й розповіла все матері. Однак тоді інцидент не набув розголосу. Незважаючи на проведене розслідування, прокуратура вирішила не пред'являти режисерові звинувачення через недостатність доказів. А сам Вуді Аллен заперечував слова прийомної дочки.

"Йому безкарно зійшло те, що він зробив зі мною. Це мучило мене багато років. Мене мучила провина за те, що я дозволяла йому знаходитися поряд з іншими маленькими дівчатками", - написала вона.

"Сьогодні, я вважаю, що мені пощастило. Я щасливо заміжня. У мене є підтримка моїх дивовижних братів і сестер. У мене є мати, яка знайшла у собі силу духу, що врятувало нас від хаосу, який цей хижак приніс у наш будинок", - додала вона.

Однак Ділан вважає, що інші досі ще перебувають у небезпеці, адже поруч з ними Вуді Аллен. Жінка звернулася до голлівудських знаменитостей – подруг й знайомих свого прийомного батька:

"Що, якщо це була б ваша дитина, Кейт Бланшетт? Луїс Сі Кей? Алек Болдуїн? Що, якщо це була б ви, Емма Стоун ? Або ви, Скарлетт Йохансон?".

"Вуді Аллен - живе свідчення того, що наше суспільство не виправдовує сподівань жертв сексуального насильства і жорстокого поводження", - так завершує своє одкровення Ділан.

"Отже, уявіть, як вашу семирічну доньку веде Вуді Аллен в мансарду. Уявіть, що протягом усього її життя згадування його імені викликає у неї нудоту. Уявіть світ, який вітає її мучителя. Ви уявили все це? А тепер який у вас улюблений фільм Вуді Аллена?" - завершила жінка.

Прінтскрін "NY Post" та " The New York Times "

Новости

Где купить автомобильный держатель для телефона

Аксессуары сейчас делают практически для всего. Человеку всегда были интересны вещи, которые доставляют ему удобство, а когда в придачу этот аксессуар дает безопасность, то эти вещи становятся хитами

Великие актеры не получившие оскар
С приходом осени на горизонте появляются первые номинанты нового сезона премии Оскар. Сейчас много шума вокруг фильмов "Дикий", "Судья", "Исчезнувшая" и ряда других фильмов, которые будут выпущены в

Федеральное агентство по техническому регулированию
РОССИЙСКАЯ НАЦИОНАЛЬНАЯ СИСТЕМА Метрологию, стандартизацию и сертификацию следует рассмотривать и как инструменты технического регулирования. Техническое регулирование в России обусловлено ее желанием

В Волгограде на выборах в гордуму на 10.00 проголосовали чуть больше 3% избирателей
Явка на выборах депутатов Волгоградской городской думы по состоянию на 10.00 составила 3,16%. Как сообщает ИА «Высота 102», такие данные опубликовала ТИК Дзержинского района, которая выполняет полномочия

Бюллетени для голосования
Основной принцип голосования на общих собраниях акционеров (ОСА) закреплен в Федеральном законе от 26 декабря 1995 г. № 208-ФЗ «Об акционерных обществах» (далее – Закон об АО) и звучит, как «одна голосующая

Великие актеры у которых нет оскара
В этой публикации мы подробно поговорим об исполнителях, не обласканных признанием профессионалов. Перед вами предстанут актеры, у которых нет «Оскара». У эпатажного любимца женщин, обладателя

Обращение депутата к избирателям
4 декабря нам предстоит сделать выбор, от которого во многом будет зависеть судьба России, республики, района и каждого из нас. Либо мы продолжим поступательное развитие промышленности, сельского хозяйства

Голосование на твц право голоса сегодня
Учитывая нынешнюю ситуацию, которая складывается в стране и в мире, создана современная программа "Право голоса". В ней будут принимать участие политические деятели и всевозможные представители власти.

Простор агентство недвижимости
Агентство недвижимости "Простор" было создано летом 2000-го года. Основой компании стал опытный коллектив сотрудников, работавших вместе на рынке недвижимости Москвы с 1998 года. Базовым направлением

Голосование на твц право голоса
Российское ток-шоу «Право голоса» сняли с эфира из-за драки с политологом Томашем Мацейчуком из Польши, который во время записи передачи заявил, что жители России, в отличие, например, от

rss