Статьи

Банти на 1 вересня своїми руками – канзаші з атласних стрічок і пишні: майстер-класи з покроковими фото і відео [draft]

Опубликовано: 29.09.2018

“Банти на 1 вересня своїми руками? Елементарно!” – стверджують досвідчені матусі. Вони діляться своїми секретами, як, мінімально витративши час і доклавши зусилля, створити незвичайні прикраси для святкування Дня знань.

Банти з атласних стрічок на 1 вересня своїми руками: майстер-клас на відео

Чорно-біла гама завжди актуальна. До речі, класичними кольорами шкільної форми були саме ці два кольори-антагоністи. Білий верх, чорний низ – пам’ятаєте? Так давайте спробуємо створити наші нарядні святкові банти до 1 вересня в цих монохромних кольорах.

Матеріали для бантів на 1 вересня своїми руками:

2 відрізи чорної атласної стрічки розміром 25х5 см; 1 відріз білої атласної тканини розміром 23х5 см; 2 відрізи білої стрічки в чорний горошок розміром 15х2,5 см і 20х2,5 см; гумка для волосся; ножиці; клей-пістолет; обрізки атласної стрічки; запальничка.

Покрокова інструкція: як зробити своїми руками банти з атласних стрічок на 1 вересня?

Обробимо запальничкою краї нашого атласного матеріалу, щоб тканина не розпустилася. Робимо згин посередині першого відрізу чорної стрічки, потім підгинаємо обидва кінці відрізу до центра, у формі бантика. Закріплюємо кінці декількома швацькими стібками. На цю ж нитку, аналогічно нанизуємо другий чорний атлас. У нас вийшов подвійний бант. Перехоплюємо його посередині ниткою, розпрямляємо кінці. Так само робимо бантики з білого і чорно-білого матеріалу розміром 20х2,5 см. Другий чорно-білий відріз стрічки стягуємо ниткою. Кінці складаємо подовжньо навпіл, робимо ножицями невеликі косі зрізи. Настав час складання нашої прикраси. Спочатку склеюємо кінці наших чорних бантиків так, щоб у вийшла прикраса, схожа на метелика, який розпрямив крильця. Потім, нанісши клей на центр чорного банта, накладаємо по центру білу прикрасу з атласу. У завершенні наклеюємо найменший, білий бантик у чорний горошок. Останній етап – приклеювання декоративних кінців чорно-білого бантика. Їх роль виконає наш відріз зі зрізаними навскоси кінчиками. З тильного боку банта приклеюємо гумку для волосся. Декоруємо стик гумки і готового аксесуара вузьким обрізком тканини.

Класичний бант з атласних стрічок на 1 вересня, майстер-клас з покроковими фото

Ще один приклад, як зі звичайної атласної стрічки зробити красивий аксесуар для прикрашання зачіски, який згодиться не лише 1 вересня, але й у будь-який інший святковий день. До того ж, зробити таку красу дуже легко!

Покрокове виготовлення своїми руками банта для дівчинки на 1 вересня

Візьмемо шматок не дуже широкої атласної стрічки, обробимо його краї запальничкою, щоб тканина не розпустилася. Складаємо стрічку вдвічі, перехрещуємо її кінці. У кільце, що утворилось, зі стрічки протягуємо один з кінців, затягуємо їх, розпрямляємо бантик, що вийшов. Зі зворотного боку можна закріпити гумку для волосся або зав’язати такий бант вже безпосередньо на волоссі, заздалегідь зібравши пасма гумкою.

Банти-канзаші для дівчинки на 1 вересня своїми руками, майстер-клас із фото

Техніка канзаші передбачає створення бантика у вигляді квітки з використанням численних дрібних елементів-пелюсток. Чим більше буде пелюсток, тим красивіше вийде наша прикраса.

Необхідні матеріали для виготовлення бантів-канзаші

Розпочнемо з освоєння найпростіших бантів у техніці канзаші. Нам знадобляться:

40 частин білої атласної стрічки розміром 8х1 см; 10 частин сріблястої атласної стрічки розміром 8х1 см; невеликий відріз фетру; квадратний відріз білого атласу; канцелярський ніж; свічка; ножиці; клейовий пістолет; гумка для волосся; запальничка.

Як зробити своїми руками банти в техніці канзаші для 1 вересня? Покрокова інструкція

Складаємо білі і сріблясті шматочки атласу в пелюстки, скріплюючи їх над запаленою свічкою. З білого фетру вирізуємо кружечок, який склеюємо з квадратним шматочком білого атласу. Намалюємо симетрично дві риски завдовжки 1 см, потім прорізатимемо по них отвори канцелярським ножем. Не забудемо обпалити краї отворів за допомогою запальнички. Скріпимо білу гумку для волосся з основою. Основу виріжемо у формі кола, акуратно проклеїмо його атласні краї всередину. Почнемо прикріплювати пелюстки. Середину квітки можна декорувати великою намистиною або перлиною.

Банти-канзаші для дівчинки на 1 вересня своїми руками, покрокові фото

Ще одна цікава прикраса, зроблена в техніці канзаші, показана в покрокових фото майстер-класу зі створення оригінальних бантів до 1 вересня.

Візьмемо відрізи яскравої кольорової атласної стрічки і класичної білої. Зверніть увагу: кольорові відрізи мають бути вужче і довше за білі! Шматочки кольорової атласної стрічки згинаємо навпіл у вигляді пелюсток і збираємо біля основи ниткою Нанизуємо на одну нитку готові кольорові пелюстки.  Розпрямляємо готовий бантик. Білі пелюстки складаємо навпіл – використайте для цієї роботи спеціальний пінцет.  Згинаємо білий відріз навпіл. Вивертаємо складені шматочки тканини навиворіт.  Отримані пелюстки скріплюємо ниткою разом у формі квітки. Розпрямляємо білу квітку майбутньої прикраси.  На гумку для волосся кріпимо основу.  Збираємо разом усі частини нашого банта-канзаші.

Бант на 1 вересня своїми руками: відео-урок і фото майстер-класу зі створення святкового аксесуара

Найпростіший варіант –  зробити “американський” бант на 1 вересня. Все, що для цього знадобиться, – два атласні шматочки завдовжки 25 см і один поменше – 6,5 см, запальничка, ножиці, голка, нитка, клей, гумка або шпилька для волосся.

Пропонуємо ще одну цікаву інтерпретацію святкового аксесуара:

Пишний бант на 1 вересня: створюємо красу своїми руками

Техніка канзаші допоможе у створенні незвичайних пишних бантів, від яких кожна школярка буде в захваті.

Необхідні матеріали для пишного банта в школу на 1 вересня:

30 відрізів білого атласу розміром 5х21 см; голка з білою ниткою; клейовий пістолет; 30 невеликих перлин; шпилька або гумка для волосся; невеликий відріз фетру (основа банта).

Покрокова інструкція: як зробити своїми руками пишний бант на 1 вересня?

Кожен шматочок блискучої тканини складаємо, як показано на відео. Зшиваємо їх ниткою так, щоб вийшла квітка. Основу кожної “квітки” також прошиваємо ниткою. На гумку кріпимо фетрову або картонну основу, протягуємо в неї вузьку атласну стрічку. Вона задекорує стик гумки і готової прикраси для волосся. Клейовим пістолетом починаємо збирати готовий виріб. Вже готовий пишний бант декоруємо перлинками або пайєтками.

Пишний бант для дівчинки на 1 вересня своїми руками: майстер-клас із покроковими фото

Ось ще один приклад створення незвичайних нарядних прикрас на 1 вересня.

Нам знадобляться:

30 відрізів атласу із вже обробленими краями; пінцет; клей; колова основа з фетру діаметром 4 см; гумка для волосся.

Покрокова інструкція: як зробити пишний бант для дівчинки?

Проклеюємо внутрішню частину атласних відрізів.  За допомогою пінцета зробимо невеликий загин.  Робимо з відрізу “пелюстку” і обпалюємо основу над свічкою.  Пелюстки приклеюємо до фетрової заготівлі щільними рядами трохи внапуск. Після закінчення проклеювання нижнього ряду пелюсток, продовжуємо “нарощувати” нашу прикрасу. У результаті, має вийти пишний бант-квітка.

Київ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Луцьк, Рівне, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Дрогобич, Калуш, Ужгород, Виноградів, Стрий, Самбір, Коломия, Черкаси, Житомир, Біла Церква, Жовква, Полтава, Кам'янець-Подільський, Золочів, Червоноград, Харків, Хуст, Дубно, Надвірна, Ковель, Чернігів - відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.

Теги: бантики з атласу, відео пишного банта на 1вересня

Новости

Где купить автомобильный держатель для телефона

Аксессуары сейчас делают практически для всего. Человеку всегда были интересны вещи, которые доставляют ему удобство, а когда в придачу этот аксессуар дает безопасность, то эти вещи становятся хитами

Широкоформатная печать в Киеве и Днепре
В настоящее время все стараются сделать своим близким уникальный подарок, а не останавливаться на банальных подарках, которые многие потом просто убирают в полку, ни разу ими не пользуясь. Для создания

Федеральное агентство по техническому регулированию
РОССИЙСКАЯ НАЦИОНАЛЬНАЯ СИСТЕМА Метрологию, стандартизацию и сертификацию следует рассмотривать и как инструменты технического регулирования. Техническое регулирование в России обусловлено ее желанием

Великие актеры не получившие оскар
С приходом осени на горизонте появляются первые номинанты нового сезона премии Оскар. Сейчас много шума вокруг фильмов "Дикий", "Судья", "Исчезнувшая" и ряда других фильмов, которые будут выпущены в

Обращение депутата к избирателям
4 декабря нам предстоит сделать выбор, от которого во многом будет зависеть судьба России, республики, района и каждого из нас. Либо мы продолжим поступательное развитие промышленности, сельского хозяйства

Где покупать качественную фотобумагу
На современном отечественном рынке представлено широкое разнообразие фотобумаги. Даже несмотря на то, что сегодня для хранения фотографических изображений, по понятным причинам, все чаще используются

Голосование на твц право голоса сегодня
Учитывая нынешнюю ситуацию, которая складывается в стране и в мире, создана современная программа "Право голоса". В ней будут принимать участие политические деятели и всевозможные представители власти.

Великие актеры у которых нет оскара
В этой публикации мы подробно поговорим об исполнителях, не обласканных признанием профессионалов. Перед вами предстанут актеры, у которых нет «Оскара». У эпатажного любимца женщин, обладателя

Голосование на твц право голоса
Российское ток-шоу «Право голоса» сняли с эфира из-за драки с политологом Томашем Мацейчуком из Польши, который во время записи передачи заявил, что жители России, в отличие, например, от

Простор агентство недвижимости
Агентство недвижимости "Простор" было создано летом 2000-го года. Основой компании стал опытный коллектив сотрудников, работавших вместе на рынке недвижимости Москвы с 1998 года. Базовым направлением

 
rss