Статьи

ТОП-10 місць, заборонених для зберігання цінних речей

Опубликовано: 29.09.2018

видео ТОП-10 місць, заборонених для зберігання цінних речей

The Great Gildersleeve: Fish Fry / Gildy Stays Home Sick / The Green Thumb Club

Велика кількість наших співвітчизників тримає грошові кошти на банківських рахунках. Однак чимало людей як і раніше зберігають свої заощадження вдома, в результаті нерідко стають жертвами злодіїв-домушників. Згідно зі статистикою, кожен дев'ятнадцятий зареєстрований злочин - квартирна крадіжка. І що найцікавіше, в більшості випадків власники квартир своїми ж діями полегшують злочинцям пошук грошей і цінностей. Існує навіть ТОП-10 місць, в яких найчастіше і ховають заощадження. Отже, де не варто зберігати цінні речі?


SCP-662 Butler's Hand Bell | Object Class Safe | Humanoid scp

Компакт-диски і книги

Нерідко гроші ховаються під обкладинками компакт-дисків, що робить їх легкою здобиччю для злодія. Те ж саме відноситься до книг, між сторінками яких люблять ховати цінності господарі великих бібліотек. Виявляється, на перевірку однієї книги необхідно не більше двох секунд. Як бачите, не так вже й багато часу знадобиться, щоб переглянути всю бібліотеку. Шкатулки, які маскують під книгу, і сейфи, заховані за книжковими полицями або шафою, також виявляються першими.

Одяг та білизна

Можна почути думку, що поки злодій в пошуку цінностей перебере весь одяг, то просто виб'ється з сил. Не варто спокушатися, у злочинця очей крутив і пальці чутливі. Йому і не потрібно перетрушувати всі ваші сукні, пальто та інші предмети гардероба. Він досить швидко побачить більш товстий кишеню і промацає пальцями все ущільнення. Злодій не погребує перелопатити і кошик з брудним одягом. А вже спроба заховати деньки в стосі постільної білизни взагалі виглядає смішною.

Антресоль

Багато влаштовують тайник серед старого барахла на антресолях. Можете бути впевнені, що злочинець скине весь вміст з полиць і ретельно простукаєте стінки настилу. Тому краще тримайте в цьому місці старі речі або консервацію, але ні в якому разі не ховайте там гроші.

Матрац

Особливо люблять зберігати гроші під матрацом або в ньому літні люди: вони використовують цей спосіб вже багато років і, як правило, не змінюють усталену звичку. Але навіть самий недосвідчений злодій першим ділом перетрусить вашу постіль і загляне під ліжко.

Кухонне начиння

На кожній кухні знаходиться безліч різних баночок і пакетиків з продуктами: крупами, макаронами, борошном, цукром та іншої бакалією. Якщо ви сподіваєтеся, що злодій не захоче у всьому цьому поритися, то дуже помиляєтеся. Такі упаковки завжди ретельно оглядаються на предмет знаходження цінних речей і грошей. Досить часто, виявивши будь-які делікатеси, злочинець ще й влаштовує собі бенкет на чужій кухні, звичайно, якщо впевнений, що господарі квартири будуть відсутні довго.

Побутова техніка

Дуже нерозумно ховати гроші або цінні речі в побутовій техніці. По-перше, звичайно предмети такого роду в першу чергу несуться злодієм. В результаті вас ще довго буде мучити думка, як необачно ви зробили злочинцеві подарунок, сховавши туди гроші. Ну а по-друге, навіть якщо домушник не зазіхнув на ваш телевізор, музичний центр або іншу апаратуру, цінності він там знайде досить швидко.

Стіни і підлога

Напевно, багато хто з нас бачили фільми, в яких головний герой ховав або знаходив гроші та цінні речі десь під шпалерами або плиткою. Але ці ж фільми дивилися і злочинці. Тому не варто полегшувати їм роботу, ховаючи свої заощадження в таких місцях.

Предмети домашньої обстановки та вжитку

Даремно сподіватися, що вдасться надійно зберегти цінні речі або гроші на задній стінці шафи, в ящиках письмового столу або оббивці меблів. Домушники мають звичку простукувати все тумбочки і шафки і розрізати драпіровку диванів і крісел. Багато приклеюють гроші скотчем до задньої сторони картин, дзеркал і навіть оббивки килимів. Повірте, ви витратите значно більше часу на прикріплення цінностей, ніж злодій на їх знаходження. Сейфи, які заховані за килимом або картиною, зазвичай легко виявляються і просто виламуються зі стіни.

Дитячі іграшки

Деякі власники квартир наївно вважають, що доросла людина вже точно не зазіхне на «святе» - іграшки малюка, тому ховають в них свої цінні речі і гроші. Але, на жаль, сентиментальні почуття не притаманні таким людям. Якщо злодій припустить, що гроші можуть бути в іграшках, він не погребує розбити улюблену машинку дитини або заглянути в животик ведмедику.

Ванна кімната і туалет

Зливний бачок унітазу - добре відоме місце зберігання цінних речей як для звичайних людей, так і для домушників. Тому не варто навіть думати ховати в ньому що-небудь, що представляє для вас вартість. До таких же малопридатним тайників відносяться і вентиляційні решітки. Не забуде злодій оглянути і простір під ванною і раковиною, а також інші приховані від ока місця.

Звичайно, найкраще тримати свої заощадження в банку. Але якщо ви все ж маєте вдома деякі цінності, ретельно обміркуйте місце, де їх можна сховати. Не шукайте в Інтернеті підказку для його облаштування, адже таку ж інформацію може прочитати і домушник. Головне - скористайтеся вищенаведеними порадами і не полегшуйте злочинцеві процес пошуку ваших цінностей.

Новости

Где купить автомобильный держатель для телефона

Аксессуары сейчас делают практически для всего. Человеку всегда были интересны вещи, которые доставляют ему удобство, а когда в придачу этот аксессуар дает безопасность, то эти вещи становятся хитами

Где покупать качественную фотобумагу
На современном отечественном рынке представлено широкое разнообразие фотобумаги. Даже несмотря на то, что сегодня для хранения фотографических изображений, по понятным причинам, все чаще используются

Заказать ручки с логотипом он-лайн
Вот почему многие люди задаются резонным вопросом – «Как правильно выбрать название фирмы по фен шуй? »: примеры ниже помогут вам разобраться и, возможно, сразу же разрешат вашу дилемму. Также из этой

Федеральное агентство по техническому регулированию
РОССИЙСКАЯ НАЦИОНАЛЬНАЯ СИСТЕМА Метрологию, стандартизацию и сертификацию следует рассмотривать и как инструменты технического регулирования. Техническое регулирование в России обусловлено ее желанием

Обращение депутата к избирателям
4 декабря нам предстоит сделать выбор, от которого во многом будет зависеть судьба России, республики, района и каждого из нас. Либо мы продолжим поступательное развитие промышленности, сельского хозяйства

Голосование на твц право голоса сегодня
Учитывая нынешнюю ситуацию, которая складывается в стране и в мире, создана современная программа "Право голоса". В ней будут принимать участие политические деятели и всевозможные представители власти.

Великие актеры не получившие оскар
С приходом осени на горизонте появляются первые номинанты нового сезона премии Оскар. Сейчас много шума вокруг фильмов "Дикий", "Судья", "Исчезнувшая" и ряда других фильмов, которые будут выпущены в

Возврат долга
Ни для кого не секрет, что в наше время просроченные задолженности не такая уж и редкость. Что делать в том случае, если человек или какая-либо компания отказывается выплачивать свой долг. Для того, что

День молодого избирателя
Все материалы, размещенные на сайте, созданы авторами сайта либо размещены пользователями сайта и представлены на сайте исключительно для ознакомления.

Голосование на твц право голоса
Российское ток-шоу «Право голоса» сняли с эфира из-за драки с политологом Томашем Мацейчуком из Польши, который во время записи передачи заявил, что жители России, в отличие, например, от

 
rss