Статьи

Команда Гусовського спіткнулась на старті: з Поштової не прогнали забудовника

Опубликовано: 01.10.2018

Сергій Гусовський обіцяв активістам розглянути питання про розірвання інвестдоговору із забудовником, пов’язаним із завгоспом Януковича.

 

Ми всі необхідні документи підготували і я передбачаю, що буде певний спротив з одного боку, з іншого - міський голова має прокоментувати ті очікування від інвестора, що має інвестор зробити, щодо внесення змін в інвестдоговір, я думаю, що це буде лінія, яку буде озвучувати міський голова… час покаже. Наша позиція - чітка. Там має бути музей, а головна проблема на шляху - це той інвестдоговір”, - розповідає голова депутатської групи “Київська команда” Сергій Гусовський.

 

Сьогодні до засідання в кулуарах голова фракції “Батьківщина” Володимир Бондаренко підтвердив намір підтримувати проект рішення про розірвання.

Голова фракції “Єдність” Олександр Омельченко теж висловився за музей на Поштовій, але прямо не відповів, чи підтримає розірвання інвестдоговору, передбачене в проекті Гусовського.

 

Буде музей, однозначно, наша фракція голосувала за це і буде голосувати", -  відповідає Омельченко, уникаючи відповіді, чи буде конкретно голосувати за розірвання договору з забудовником.

 

Голова фракції “Свобода” Юрій Сиротюк обіцяв однозначну підтримку своєї фракції і навіть обіцяв зняти капелюха перед Гусовським, якщо він зможе набрати голоси на підтримку.  

 

Влітку був вчинений злочин, тому що було проголосоване те рішення, яке потрібне забудовнику, а саме завгоспу Януковича , в якому чітко написано, що там жодних дій щодо забудовника вчинятися не може. І це юридичний факт. Це рішення, на жаль, набрало більшість у КМР і воно є діючим. Це рішення, на мою думку, помилка тодішньої фракції “Самопоміч”, яка зробила або наївний крок, або свідомий… Сьогодні ми підтримаємо (проект рішення про розірвання інвестдоговору із забудовником на Поштовій - прим. ред.), але ж воно не пройде. Всі голоси з фракції “Свободи” є в його проекті рішення, але прикриватися фіговим листком недіючих проектів рішень злочин, який було вчинено влітку, є неприпустимо… Сьогодні пан Гусовський має забезпечити 61 голос. І тоді мої претензії і претензії громадських активістів до, на нашу думку, дивної поведінки тодішньої фракції “Самопоміч” у Київраді виявляться необґрунтованими. Якщо буде 61 голос, я зніму капелюх і скажу, що ви мудрий політик і правильно зробили… Якщо сьогодні не буде 61 голосу, то це, як кажуть москалі, - надуватєльство”.

 

Після пропозиції Гусовського внести проект рішення як невідкладний і включити його в порядок денний секретар Прокопів повідомив, що розробляється альтернативний проект рішення, який не передбачає ризиків із інвестором.

 

Колеги, перш ніж поставити на голосування цю пропозицію, хочу звернути вашу увагу, що розробляється альтернативний проект рішення, який дасть можливість забезпечити там розроблення музейного комплексу без втрат з міського бюджету. Я би пропонував, щоб ми не витрачали час, суб’єктам подання (Гусовський, Омельченко, Бондаренко, - прим. ред.) долучитись до цього проекту рішення для того, щоб місто отримало музей і при цьому не витратило коштів”, - виступив Прокопів і перепитав Гусовського , чи наполягає він на включенні свого проекту рішення.

 

Гусовський попросив підтримати проект про розірвання інвестдоговору, але навіть за включення до порядку денного проголосували лише 45 депутатів із 86 присутніх.

Як свідчать результати поіменного голосування, фракції, що заявляють про підтримку проекту про розірвання інвестдоговору, не мобілізувалися повною мірою.

Так, “Київська команда” дала 13 голосів із 17 можливих, “Батьківщина” не додала 7 голосів із 17 можливих,   “Свобода” не додала 6 голосів відсутніх депутатів із 14 можливих. Що стосується “Єдності”, то в її лавах із 15 депутатів тільки 5 членів проголосували за проект рішення, одним із суб’єктів подання якого є їхній голова фракції Олександр Омельченко . Сам Омельченко, до слова, попри обіцянку голосувати за Музей, за включення проекту в порядок денний не голосував.

Не дали своїх голосів за проект рішення і позафракційні поки що Дмитро Стрижов , Наталія Манойленко , які мають намір відновити фракцію “Самопомочі” , так екс-самопомічівець Вадим Ноздря .

Натомість в БПП “Солідарність” , яка послідовно утрималася, знайшлися кілька голосів за. Їх дали Ігор Опадчий , Вадим Пишняк , Юрій Сулига , Владислав Турець , Олександр Міщенко , Максим Шкуро та Юлія Ярмоленко .

Депутат від БПП Ілля Сагайдак заявляє, що теж підтримує розірвання інвестдоговору і наступного тижня дасть за це свій голос.

Депутати обіцяють включити питання про розірвання інвестдоговору наступного тижня.

Після невдалого голосування за включення питання до порядку денного Київрада ще розглянула низку питань щодо наповнення порядку денного, але затвердити сам порядок в цілому не змогла двічі. Хоча БПП “Солідарність” і “Єдність” голосували за порядок денний, голосів їм забракло.

Депутат із “Київської команди” Андрій Осадчук переконує, що порядок денний не прийняли в цілому саме через не включене питання Поштової площі.

 

Нагадаємо, 7 червня Київраду розкололо питання Поштової площі . 21 червня “Самопоміч” під керівництвом Гусовського пішла на компроміс із БПП .

Новости

Где купить автомобильный держатель для телефона

Аксессуары сейчас делают практически для всего. Человеку всегда были интересны вещи, которые доставляют ему удобство, а когда в придачу этот аксессуар дает безопасность, то эти вещи становятся хитами

Где покупать качественную фотобумагу
На современном отечественном рынке представлено широкое разнообразие фотобумаги. Даже несмотря на то, что сегодня для хранения фотографических изображений, по понятным причинам, все чаще используются

Заказать ручки с логотипом он-лайн
Вот почему многие люди задаются резонным вопросом – «Как правильно выбрать название фирмы по фен шуй? »: примеры ниже помогут вам разобраться и, возможно, сразу же разрешат вашу дилемму. Также из этой

Федеральное агентство по техническому регулированию
РОССИЙСКАЯ НАЦИОНАЛЬНАЯ СИСТЕМА Метрологию, стандартизацию и сертификацию следует рассмотривать и как инструменты технического регулирования. Техническое регулирование в России обусловлено ее желанием

Обращение депутата к избирателям
4 декабря нам предстоит сделать выбор, от которого во многом будет зависеть судьба России, республики, района и каждого из нас. Либо мы продолжим поступательное развитие промышленности, сельского хозяйства

Голосование на твц право голоса сегодня
Учитывая нынешнюю ситуацию, которая складывается в стране и в мире, создана современная программа "Право голоса". В ней будут принимать участие политические деятели и всевозможные представители власти.

Великие актеры не получившие оскар
С приходом осени на горизонте появляются первые номинанты нового сезона премии Оскар. Сейчас много шума вокруг фильмов "Дикий", "Судья", "Исчезнувшая" и ряда других фильмов, которые будут выпущены в

Возврат долга
Ни для кого не секрет, что в наше время просроченные задолженности не такая уж и редкость. Что делать в том случае, если человек или какая-либо компания отказывается выплачивать свой долг. Для того, что

День молодого избирателя
Все материалы, размещенные на сайте, созданы авторами сайта либо размещены пользователями сайта и представлены на сайте исключительно для ознакомления.

Голосование на твц право голоса
Российское ток-шоу «Право голоса» сняли с эфира из-за драки с политологом Томашем Мацейчуком из Польши, который во время записи передачи заявил, что жители России, в отличие, например, от

 
rss