Статьи

Як переконати батьків дозволити робити вам макіяж

Опубликовано: 08.10.2018

видео Як переконати батьків дозволити робити вам макіяж

The Great Gildersleeve: Gildy's Radio Broadcast / Gildy's New Secretary / Anniversary Dinner

Редагувати користувачем Maluniu, Mkorobeynikov, Lseverin і ще одним іншимХочете робити собі макіяж, а батьки не дозволяють? Насамперед спробуйте розібратися в причинах заборони. Може, вони вас вважають дуже маленькою? Чи це їхні релігійні упередження? В першу чергу ви повинні поважати думку ваших батьків, і тільки потім вимагати, щоб вони поважали вашу думку. Так, це важко. Але немає нічого неможливого! Просто розкажіть мамі про свої почуття ...


Our Miss Brooks: Accused of Professionalism / Spring Garden / Taxi Fare / Marriage by Proxy

Кроки

1

Попросіть у мами, щоб вона вас нафарбувала. Після цього скажіть, що ви собі більше подобаєтеся нафарбованої, і запитайте, чи може вона купити вам твою особисту косметику.


Our Miss Brooks: Exchanging Gifts / Halloween Party / Elephant Mascot / The Party Line

2

Розмовляйте з батьками спокійно, на підвищені тони не переходьте. Доведіть, що ви вже насправді доросла, а істерики - це доля маленьких дітей. Якщо батьки пояснять своє рішення, спробуйте усунути ті моменти, які змусили батьків прийняти саме таке рішення. Якщо батьки скажуть, що ви занадто маленька, запитайте у них, чому вони так думають. Пообіцяйте, що ви не будете фарбуватися дуже яскраво (зазвичай це спрацьовує).

3

Почніть з елементарного - з блиску для губ і лаку для нігтів. Хорошим початком можуть стати засоби для догляду за шкірою. Нехай батьки побачать, що ви хочете доглядати за собою: що ви зволожуєте губи, щоб вони не тріскалися, що ви фарбуєте нігті, щоб вони не слоілісь і т.д.

4

Скажіть батькам, що вам потрібна косметика для того, щоб ви могли підкреслювати ваші красиві риси обличчя. Ми навіть не сумніваємося, що ви дуже красива дівчинка, але невелика кількість косметики вашу зовнішність точно не зіпсує.

5

Складіть з батькам угоду. Наприклад, нехай ваші батьки пообіцяють, що якщо ви закінчиш рік без трійок, то вони дозволять вам користуватися косметикою.

6

Скажіть батькам, що ви вважаєте макіяж проявом мистецтва і що ви хочете розвивати свій творчий потенціал за допомогою макіяжу. Тільки будьте акуратною, так як батьки можуть злякатися і вирішити, що ви захочете зробити з себе клоуна.

7

Скажіть, що скоро буде свято, і що на торжестві ви хочете виглядати особливо. Якщо вони дозволять, то зробіть макіяж не тільки на свято, але і на наступний день, і подивіться, чи помітять вони в вас зміни. Нехай батьки побачать, що ви робите макіяж добре, і що він вам йде.

8

Якщо батьки вам відмовлять, переконайте їх у своїй «зрілості». Прийміть їх рішення і робіть все, щоб показати, що вони були неправі, коли думали, що ви ще зовсім маленька. Вони можуть поміняти своє рішення.

9

Якщо батьки скажуть «Так», то постарайтеся не зробити нічого такого, що б могло змусити їх змінити своє рішення. Завжди намагайтеся бути самостійною і розважливою, і пам`ятайте, що чим менше косметики, тим краще!

10

І наостанок запам`ятайте, що макіяж повинен приносити вам радість. Якщо батьки вам не дозволили, то не потрібно фарбуватися потайки в туалеті в школі. Якщо батьки дізнаються правду (а вони її обов`язково дізнаються), то вони остаточно перестануть вам довіряти, і вже ні про яку радості мови точно не буде йти.

Поради

Слідкуйте за тим, щоб колір косметики підходив до вашої шкіри. Щось, що може добре виглядати на вашій подрузі, може абсолютно не підходити вам. Не квапте події. Нехай ваші близькі поступово звикають до змін. Пам`ятайте, що косметика повинна підкреслювати вашу красу, а не ховати її від оточуючих. Макіяж може зробити вас старше, а може прибрати кілька років. Якщо ви сильно нафарбуєте вії чорною тушшю, а губи - червоною помадою, то ви будете виглядати на 30 років або або взагалі будете нагадувати клоуна. Чорна туш і олівець для очей підходять практично всім, але чорний колір виглядає все одно краще. Часто в супермаркетах працюють розповсюджувачі косметики, зверніться до них: вони можуть дати тобі кілька стоять рад. Величезна кількість відеоуроків, як правильно наносити косметику, ви можете знайти в інтернеті. Теорія теорією, а й без практики ніяк.

Не користуйтеся яскраво-червоною губною помадою, яскравою пудрою і яскравими тінями. Багато батьків приходять в жах від чорної підводки для очей, тому почніть з коричневого або темно-синього кольору. Багато хто вважає, що ідеальний вік, коли можна починати робити макіяж, це 13-14 років. Але це не обов`язково. Навіть якщо ви і будете вважати, що в цьому віці макіяж буде робити вас більш дорослою, ви все одно можеш не поспішати, і почекати до 15-16 років. У більш дорослому віці ви зрозумієте, що ви вчинили правильно.

Попередження

Пам`ятайте, що всі рішення, які приймають батьки, залежать від того, як ви ставитеся до батьків. Не тікайте з дому до друзів, не користуйтеся косметикою без дозволу, і ви зможете налагодити контакт і домовитися. Якщо вони скажуть «Ні», то не потрібно закочувати їм скандал. Просто підіть в іншу кімнату, а тижнів за два знову нагадайте їм про своє прохання.

Що вам знадобиться

Тональний крем (не повинен бути темнішим, ніж твоя шкіра. Можеш користуватися автозагаром, тільки не захоплюйся. Головне, щоб ти виглядала природно) Пудра Рум`яна Підводка для очей Блиск для губ Зволожуючий крем Тіні Туш Коректор Невинне обличчя

Новости

Где купить автомобильный держатель для телефона

Аксессуары сейчас делают практически для всего. Человеку всегда были интересны вещи, которые доставляют ему удобство, а когда в придачу этот аксессуар дает безопасность, то эти вещи становятся хитами

Подарки
Отправляясь за покупкой, помните, что суть подарка – это удовольствие, которое вы  получите, когда увидите радостное лицо вашего супруга, который, получив сюрприз, подумает: «Как она меня понимает и умеет

Федеральное агентство по техническому регулированию
РОССИЙСКАЯ НАЦИОНАЛЬНАЯ СИСТЕМА Метрологию, стандартизацию и сертификацию следует рассмотривать и как инструменты технического регулирования. Техническое регулирование в России обусловлено ее желанием

Великие актеры не получившие оскар
С приходом осени на горизонте появляются первые номинанты нового сезона премии Оскар. Сейчас много шума вокруг фильмов "Дикий", "Судья", "Исчезнувшая" и ряда других фильмов, которые будут выпущены в

Обращение депутата к избирателям
4 декабря нам предстоит сделать выбор, от которого во многом будет зависеть судьба России, республики, района и каждого из нас. Либо мы продолжим поступательное развитие промышленности, сельского хозяйства

Голосование на твц право голоса сегодня
Учитывая нынешнюю ситуацию, которая складывается в стране и в мире, создана современная программа "Право голоса". В ней будут принимать участие политические деятели и всевозможные представители власти.

Великие актеры у которых нет оскара
В этой публикации мы подробно поговорим об исполнителях, не обласканных признанием профессионалов. Перед вами предстанут актеры, у которых нет «Оскара». У эпатажного любимца женщин, обладателя

Простор агентство недвижимости
Агентство недвижимости "Простор" было создано летом 2000-го года. Основой компании стал опытный коллектив сотрудников, работавших вместе на рынке недвижимости Москвы с 1998 года. Базовым направлением

День молодого избирателя
Все материалы, размещенные на сайте, созданы авторами сайта либо размещены пользователями сайта и представлены на сайте исключительно для ознакомления.

Голосование на твц право голоса
Российское ток-шоу «Право голоса» сняли с эфира из-за драки с политологом Томашем Мацейчуком из Польши, который во время записи передачи заявил, что жители России, в отличие, например, от

 
rss