Статьи

Як переконати батьків купити вам мобільний телефон

Опубликовано: 08.10.2018

видео Як переконати батьків купити вам мобільний телефон

The Great Gildersleeve: Fish Fry / Gildy Stays Home Sick / The Green Thumb Club

Попросіть ваших батьків купити вам телефон. Перш ніж починати розмову, розплануйте його. Добре підготовлений аргумент може справити враження на ваших батьків і переконати їх зробити правильний вибір, і ви незабаром може бути одним з крутих хлопців, у яких є власний стільниковий телефон!Кроки

Метод 1 з 3: Як підійти до ситуації

1

Ведіть себе по-дорослому. Вам слід бути ввічливим і розумним протягом всієї дискусії. Якщо ви будете нити і вести себе, як маленька дитина, то ви тільки покажете вашим батькам, що ви недостатньо дорослий для власного мобільного телефону.

2


Our Miss Brooks: Business Course / Going Skiing / Overseas Job

Покажіть їм, що ви відповідальні і не втратите телефон, якщо ви отримаєте привілей на володіння ним.

3

Будьте розслаблені. Заспокойтеся і розслабтеся, будьте готові до того, що вам можуть відмовити. Якщо ви спокійно відреагуєте на таку ситуацію, то, можливо, ваші батьки самі скоро куплять вам мобільний телефон, так як вони побачать, що ви прийняли їх рішення, як доросла людина.


The Great Gildersleeve: Marjorie the Actress / Sleigh Ride / Gildy to Run for Mayor

4

Якщо вони скажуть так. Якщо ваші батьки погодяться купити вам телефон, не радійте настільки, щоб перестати тримати себе в руках. Подякуйте їх, а потім зробіть що-небудь хороше, наприклад, вимийте посуд після вечері, щоб ще раз показати вашим батькам, що вони прийняли правильне рішення.

5

Підгадати гарний час для розмови. Знайдіть час, щоб поговорити про це наодинці з вашими батьками, коли вони розслаблені і в гарному настрої (ви теж повинні бути в гарному настрої). Чи не накидати на них з розмовою про покупку телефону, коли вони тільки прийшли з роботи додому. Дочекайтеся вихідних або іншого часу, коли вони розслаблені. Будьте терплячі.

6

Напишіть їм лист. Іноді, вам може бути легше викласти ваше прохання на бумаге- до того ж, таке прохання може бути більш ефективною. Перерахуйте всі причини, за якими ви заслуговуєте і потребуєте в мобільному телефоні. Поясніть, що ви готові зробити, щоб допомогти з цієї додаткової обов`язком. Ваші батьки будуть приємно здивовані, що ви приділили час для того, щоб впоратися з цією ситуацією в зрілої манері.

7

Зрозумійте їх. Батьки теж люди. Коли вони протистоять вам, це, як правило, для вашого ж блага і засноване виключно на любові до вас. Спробуйте зрозуміти, чому вони відмовили вам, а потім підготуйте логічні аргументи проти цих причин. Якщо вони турбуються про високу ціну, самостійно знайдіть в інтернеті найдешевший абонентський план, який включає в себе все, що ви хочете отримати від вашого телефону. Якщо вони турбуються про безпеку, знайдіть додаткові налаштування безпеки для стільникових телефонів. Якщо ви самі зробите всю цю роботу, це тільки ще раз покаже вашим батькам серйозність ваших намірів і вашу готовність йти на компроміс.

Метод 2 з 3: Перерахуйте всі причини, по яких вам потрібен телефон

1

Безпека. Поясніть вашим батькам необхідність засоби для зв`язку з ними. Якщо у вас немає мобільного телефону і ви не можете зв`язатися з ними в екстреній ситуації, це ставить вас в небезпечне становище. Ви повинні мати можливість зв`язатися з ними, якщо ви не можете дістатися самостійно до будинку або виявили себе в потенційно небезпечній ситуації. Якщо вони скажуть вам використовувати телефон друга, нагадайте їм, що ви можете опинитися в небезпечній ситуації в поодинці. Скажіть, що ви будете почувати себе більш комфортно, якщо у вас буде можливість зв`язатися з ними, не покладаючись на сторонніх людей. Спробуйте записатися в клуб за інтересами або на елективний курс, який йде в незручний час, і попросіть використовувати телефон одного з ваших батьків під час цього заняття. Вони скоро куплять вам мобільний телефон, бажаючи весь час мати їх власний телефон при собі (така тактика працює особливо добре, якщо обидва ваших батьків працюють).

2

Незалежність. У міру того як ви дорослішаєте, ваші батьки захочуть, щоб ви покладалися на них все менше і менше. Якщо у вас буде мобільний телефон, ви зможете планувати своє життя і заняття самостійно.

3

Ви заслужили телефон. Можливо, ви отримували тільки п`ятірки протягом усього навчального року, не потрапляли в неприємності і завжди допомагали по дому. Нагадайте вашим батькам про всіх ваших заслугах, щоб переконати їх, що ви досить відповідальні, щоб мати стільниковий телефон.

Метод 3 з 3: Підіть на компроміс

1

Дозвольте вашим батькам вибрати для вас телефон і абонентський план. Якщо ви дійсно хочете стільниковий телефон, то ви не будете стурбовані маркою і функціями телефону. Запропонуйте їм вибрати для вас телефон і план на даний момент, а потім повільно заробіть собі кращий телефон через деякий час.

2

Дайте їм встановити обмеження на ваш телефон. Вони можуть обмежити кількість годин на тиждень, протягом яких ви можете використовувати ваш мобільний телефон, або кількість СМС-повідомлень, які вам можна буде відсилати.

3

Встановіть вимоги для володіння телефоном. Ці вимоги можуть включати певну успішність у школі, допомога по дому щотижня або зменшення дозволеного часу на відео-ігри.

4

Підпишіться на програму для обміну миттєвими повідомленнями. Покажіть вашим батькам, що ви допоможете їм уникнути величезних додаткових витрат. Продемонструйте, що ви готові спілкуватися з вашими друзями через альтернативні методи і будете користуватися вашим телефоном економно.

5

Запропонуйте їм фінансову допомогу. Якщо ви можете дозволити це собі, скажіть, що ви готові заплатити за сам телефон або за половину місячних витрат на зв`язок. Це ще раз продемонструє, що ви готові взяти на себе новою відповідальність, як доросла людина.

Поради

НІКОЛИ не скаржтеся плаксивим голосом, якщо батьки відмовили вам. Це тільки покаже, що ви не найвідповідальніший людина, і вам доведеться чекати власного мобільного телефону ще довше. Добре стежте за вашим телефоном, навіть якщо він не самий наворочений або дорогий. Якщо ви зламаєте або втратите його, то ваші батьки можуть подумати, що ви не готові до того, щоб мати власний мобільний телефон.

Пообіцяйте, що ви не перевищите ліміт на вашому телефоні, і стримуйте цю обіцянку! Якщо ви перевищите ліміт на СМС-повідомлення або хвилини розмови, переконайте ваших батьків дозволити вам покрити додаткові витрати! Не кажіть про телефон занадто багато, щоб не набриднути вашим батькам і не спровокувати негативне рішення з їхнього боку! Будьте спокійні і ведіть себе, як доросла людина. Будьте готові до ситуації, в якій вам дійсно знадобиться мобільний телефон. Використовуйте цю ситуацію, щоб показати вашим батькам, що ви досить відповідальні, щоб використовувати ваш телефон за призначенням. Чи не благайте! Батькам не подобається, коли діти клянчать що-небудь, і вони відмовлять вам. Спробуйте обміняти щось, що не подобається вашим батькам, на телефон, наприклад, телевізор у вашій спальні. Якщо вони скажуть "ні", не тисніть на них і не продовжуйте питати знову і знову, тому що тоді ви точно не отримаєте власний телефон. Якщо нічого не спрацює, спробуйте умовити ваших батьків купити вам телефон, щоб ви могли дзвонити тільки додому або в службу порятунку. Так, ви отримаєте хоча б щось, і пізніше, ви зможете попросити про щось кращому. Деякі батьки будуть наполягати, щоб ви більше писали СМС-повідомлення, ніж дзвонили, або навпаки-все залежить від плану, на який вони вас підпишуть. Виберіть передплачений план. Батьки більш охоче погодяться на план, який виключить ризик величезних додаткових витрат. Хоча телефони з такими планами можуть бути не самими крутими, але все краще, ніж взагалі не мати телефону. Пам`ятайте, що у вас завжди є електронна пошта та інші засоби для зв`язку з вашими друзями. Ви можете взяти iPod або старий смартфон і завантажити на нього один з додатків, що дозволяють вам безкоштовно дзвонити і посилати СМС-повідомлення через Google Voice, поки ваші батьки не вирішать, що вам потрібен "справжній телефон".

Попередження

Завжди відповідайте на повідомлення або дзвінки від ваших батьків. Чи не випрошувати телефон, якщо ви не збираєтеся використовувати його за призначенням! Багато людей використовують телефон для СМС-повідомлень, але ніколи не відповідають на дзвінки. Використовуйте ваш телефон за призначенням. Ваші батьки довіряють вам! Якщо ви засмутилися, що ваші батьки відмовили вам, не зривається на них і не влаштовуйте сцен- ви тільки погіршить вашу ситуацію. Не просіть їх купити вам певний телефон. Ви просите їх купити вам телефон, щоб задовольнити основні потреби, а не щоб бути стильним.

Що вам знадобиться

Інформація про дешеві телефонах, планах і т.д. Спокійний час для розмови з вашими батьками. Приклади того, що ви слухняний і щира дитина. Тільки не забудьте продовжувати бути слухняним і щирим і після того, як вам куплять мобільний телефон.

Новости

Где купить автомобильный держатель для телефона

Аксессуары сейчас делают практически для всего. Человеку всегда были интересны вещи, которые доставляют ему удобство, а когда в придачу этот аксессуар дает безопасность, то эти вещи становятся хитами

Отрезные круги и диски оптом
Все типы описаны в ГОСТе 24747-90. Тип и размеры круга выбираются, исходя из вида и конфигурации шлифуемых поверхностей, а также характеристики используемого оборудования или инструмента. Выбор диаметра

Купить страховку онлайн
Самая частая ошибка, из-за которой получаются проблемы с поиском профессии по душе – это неправильный выбор образования. Многие молодые люди отправляются в то или иное учебное заведение только потому,

Ternopil.one
Информационная составляющая в жизни современного человека важна. От того, насколько правильно мы умеем оценить достоверность предоставляемой информации и как умеем ее использовать, зависит успех в работе,

Купить яхту до 20 метров новую
Зайдя по трапику “на борт” вы стразу же попадаете в кокпит яхты. Кокпит нужен для размещения экипажа. Он бывает открытым, когда он не отгорожен от подпалубного пространства, и закрытым, изолированным

Сайты Житомира
В наше время очень важно пристально следить за событиями в стране и в мире. Мы живем в непростое время стремительных перемен, что требует от каждого готовности быстро и адекватно реагировать на события

Брак с инострацем в киеве юст групп
Ситуация такова, что на сегодняшний день они живут вместе, и вроде бы все устраивает. Однако, девушка, со своей стороны мечтает о свадьбе. А молодой человек не уверен, что настало время для официального

Купить подшипники в Украине
ABEC (Annular Bearing Engineering Committee) — аббревиатура, расшифровка которой очень прозаична: “Комитет по разработке подшипников”. Этот комитет является частью Американской ассоциации производителей

Сайты Тернополя
Исходя из этих критериев, можно легко преподнести себя в том или ином деле. Хороший доход может быть на любой работе. Но хороших друзей на рабочем месте выбрать сложно. В такой ситуации больше побеждает

Frankivsk.one
Когда как не накануне Нового года хочется изменить свою жизнь к лучшему? Ведь так хочется наконец-то похудеть, начать хорошо зарабатывать, больше проводить времени с родными, заниматься тем, к чему лежит

 
rss