Статьи

Як впоратися з гавкаючою собакою сусіда

Опубликовано: 08.10.2018

Хочете виспатися або відпочити з близькою людиною, але гавкаючий сусідський пес виводить вас із себе? Читайте далі, щоб дізнатися, що можна зробити в цій ситуації.

Кроки

1

Одягніться, вийдіть на вулицю і дізнайтеся адресу власника собаки. Запишіть його. Чи не ломітесь в будинок сусіда вночі, щоб спочатку не заслужити негативного ставлення до себе. Замість цього поверніться додому, включіть генератор білого шуму та / або надіньте навушники і спробуйте відпочити. Якщо ви не можете заснути, напишіть листа власнику (можете його і не відсилати). Як варіант, можете вести щоденник, в якому будете відзначати, як часто і в який час гавкає пес.

2

Вранці повідомте власника собаки про проблему. Перший варіант - написати йому листа. Так, ви уникнете відкритого конфлікту, але дасте людині знати про те, що вас турбує. Спробуйте викладати свої думки в доброзичливому тоні (а не в обвинувальному) і описати свої почуття. Якщо ви знаєте ім`я сусіда - звертайтеся по імені. На всяк випадок робіть копії листування і зберігайте їх у себе.

Другий варіант - днем звернутися безпосередньо до сусіда і спробувати обговорити ситуацію. Результат переговорів залежить від вашої наполегливості та дипломатичності. Цей варіант підійде, якщо ви дружелюбно налаштовані в цілому і розцінюєте сусіда як потенційного друга або союзника. Завжди вигідніше мати союзників, ніж ворогів.

3

Поясніть сусіду, чого конкретно ви від нього хочете. І в листі, і в розмові важливо залишатися наполегливим і чітко викладати свої вимоги, - наприклад, вказати час, коли псу не положено безупинно гавкати.

4

Запропонуйте власнику варіанти вирішення проблема (наприклад, залишати пса в будинку і включати для нього радіо, коли він іде на ніч). Найчастіше собаки гавкають від самотності. Вони соціальні тварини і не люблять залишатися одні.

5

Розцінюйте цю ситуацію як можливість попрацювати над своїм умінням розслаблятися, зберігати внутрішній спокій і контролювати себе. Те, що ви нещасні - вина не собаки, а ваша. Тому навчитеся долати свої негативні емоції і витрачати енергію на більш продуктивні справи.

6

Реагуйте на собачий гавкіт з позитивом, як ніби на щось приємне. Смійтеся, коли чуєте його, або спробуйте відпускати дотепні жарти.

7

Якщо нічого не допомагає - викликайте поліцію зі скаргами на шум. Їхні контакти можна знайти в списку контактів державних служб в телефонній книзі.

Поради

Генератор білого шуму - відмінний помічник. Увімкніть шум близького водоспаду, і гавкаючий пес миттєво замовкне. Спробуйте подружитися з собакою - поговоріть з нею через паркан, принесіть ласощів. Якщо ви полюбите собаку, її гавкіт буде менше вас дратувати.

Попередження

Чи не залякуйте власника собаки поліцією, щоб не псувати відносини. У вас є право зробити це, якщо інші методи не допомагають, але не варто погрожувати. Не заподіюють шкоди собаці - вона ні в чому не винна. Якщо ви будете доброзичливі з нею, швидше за все, вона відповість вам тим же.

Новости

Где купить автомобильный держатель для телефона

Аксессуары сейчас делают практически для всего. Человеку всегда были интересны вещи, которые доставляют ему удобство, а когда в придачу этот аксессуар дает безопасность, то эти вещи становятся хитами

Где покупать качественную фотобумагу
На современном отечественном рынке представлено широкое разнообразие фотобумаги. Даже несмотря на то, что сегодня для хранения фотографических изображений, по понятным причинам, все чаще используются

Заказать ручки с логотипом он-лайн
Вот почему многие люди задаются резонным вопросом – «Как правильно выбрать название фирмы по фен шуй? »: примеры ниже помогут вам разобраться и, возможно, сразу же разрешат вашу дилемму. Также из этой

Федеральное агентство по техническому регулированию
РОССИЙСКАЯ НАЦИОНАЛЬНАЯ СИСТЕМА Метрологию, стандартизацию и сертификацию следует рассмотривать и как инструменты технического регулирования. Техническое регулирование в России обусловлено ее желанием

Обращение депутата к избирателям
4 декабря нам предстоит сделать выбор, от которого во многом будет зависеть судьба России, республики, района и каждого из нас. Либо мы продолжим поступательное развитие промышленности, сельского хозяйства

Голосование на твц право голоса сегодня
Учитывая нынешнюю ситуацию, которая складывается в стране и в мире, создана современная программа "Право голоса". В ней будут принимать участие политические деятели и всевозможные представители власти.

Великие актеры не получившие оскар
С приходом осени на горизонте появляются первые номинанты нового сезона премии Оскар. Сейчас много шума вокруг фильмов "Дикий", "Судья", "Исчезнувшая" и ряда других фильмов, которые будут выпущены в

Возврат долга
Ни для кого не секрет, что в наше время просроченные задолженности не такая уж и редкость. Что делать в том случае, если человек или какая-либо компания отказывается выплачивать свой долг. Для того, что

День молодого избирателя
Все материалы, размещенные на сайте, созданы авторами сайта либо размещены пользователями сайта и представлены на сайте исключительно для ознакомления.

Голосование на твц право голоса
Российское ток-шоу «Право голоса» сняли с эфира из-за драки с политологом Томашем Мацейчуком из Польши, который во время записи передачи заявил, что жители России, в отличие, например, от

 
rss