Статьи

Як пережити розірвання заручин

Опубликовано: 08.10.2018

видео Як пережити розірвання заручин

Школа життя. Адвокат Юлія Леоненко про розлучення

Пережити розірвання заручин завжди непросто - ваші мрії, надії і бажання руйнуються в одну мить. Навколо всюди журнали для наречених, весільну сукню, можливо, вже висить у шафі, а запрошення надруковані, але так і не відправлені гостям ... Дана стаття пропонує шляхи для подолання шоку і початку створення нового, іншого майбутнього після розірвання заручин. Замість того щоб сказати "так" шлюбу, можна вибрати сказати "так" нового виклику, піти далі і знову твердо стати на ноги у цьому світі.


У Рівному чоловік повісився через розлучення з дружиною

Кроки

1

Усвідомте, що незалежно від того, що привело до такого результату подій, ви як і раніше цінний і гідна людина. Яка б не була причина, її результат вимагає від вас побачити своє майбутнє в новому світлі. І незважаючи на те, що в даний момент вам складно побачити перед собою шлях, він є, і велика ймовірність, що на цьому шляху є той самий людина, яка пройде його з вами, коли настане термін. Не думайте, що більше нікого не зустрінете, що всі інші »не такі хороші", як він / вона. Зустрінете, просто зараз ви цього не можете уявити. І чиніть опір спокусі думати про те, що ви цього не гідні. Ви опинилися в ситуації, де зазнали невдачі відносини двох, а не ви як особистість.

2

Приберіть будь-які нагадування. Все, що нагадує вам про колишнього нареченого / нареченої, слід прибрати зі свого оточення. Це важливо, для того щоб ви змогли пережити події і продовжити своє життя. Потрібно або повернути всі речі, або викинути, або просто прибрати в коробку подалі. Якщо прямо зараз вам не хочеться зустрічатися лицем до лиця, попросіть когось повернути ці речі за вас-це краще, ніж викинути. Проявіть силу і великодушність.

3

Виплесніть свої емоції. Якщо відчуваєте спонукання плакати, плачте. Може бути, поринете в печаль на кілька днів. В даному випадку абсолютно природно відчувати себе подавленно- ви переживаєте руйнівну сторону життя. Однак встановіть самі собі термін, до якого ви хочете перегоревать ситуацію і прийти в себе, щоб почати нове життя. Будь-яке завершення означає початок чогось нового, так влаштоване життя, весь світ і весь всесвіт.

4

Розкажіть про це іншим. Прийшовши до тями і взявши себе в руки, проінформуйте всіх, хто знав про майбутнє весілля (якщо вже була зарезервована дата), про те, що її не буде. Чим раніше ви це зробите, тим краще - щоб забрати заставу, скасувати приготування і повернути подарунки. Якщо вам вже зробили подарунки, поверніть їх, подякувавши за допомогою листівки.

5

Проводьте час з людьми, які переживають за вас і піклуються про вас. Проводьте час з сім`єю і з друзями, щоб відволіктися від обтяжливих думок про розірваною заручини. Вам потрібно бути поряд з людьми, здатними підтримати вас, любити і піклуватися про вас. І хто знає, можливо, саме в такий момент ви можете зустріти людину, який пройшов через подібне у своєму житті. Відкрийтесь людині, він зможе поділитися доброю порадою і стане живим свідченням того, що це можна пережити.

6

Проведіть свій медовий місяць. Якщо ви вже організували поїздку, хай відносини і не склалися, відмінною ідеєю буде взяти з собою когось із друзів або навіть поїхати одному і побути деякий час далеко від рідного дому. Поїдьте і зробіть щось незвичайне, трохи божевільне, унікальне. Це може здорово допомогти. І перебуваючи в такій відпустці, не забувайте відпочивати і балувати себе. Якщо ви хочете купити собі ось той золотий браслет або з`їсти потрійну порцію шоколадного морозива, саме час собі це дозволити.

7

Вчіться, прощайте і ростіть. Заручини увазі участь двох осіб. Спроби вбачати провину лише однієї людини в подібній ситуації живлять ненависть і стримують зцілення. Можливо, вам хочеться бачити вину в іншій людині, але набагато більше ймовірності в тому, що кожен з вас бачив ознаки погіршення ставлення і вибрав бездіяльність у цьому напрямку. Проаналізуйте ситуацію, але не зациклюйтеся на аналізі. Прийміть той факт, що ви по-різному дивіться на речі, і, можливо, це і є ознака того, що ви не були один для одного ідеальною парою, і краще вже це зрозуміти зараз, ніж пізніше. Будьте вдячні і за цей досвід свого життя, побажайте добра іншій стороні і працюйте над тим, щоб прощення перемогло звинувачення на свою адресу або на адресу іншої людини.

8

Поверніть кільце. Якщо вам було подаровано кільце, то цей жест буде не тільки справедливим, але і мудрим. Вам воно не потрібно, воно лише буде викликати важкі почуття.

Поради

Не соромтеся того, що ваша заручини розірвані. Час святкувати. Подумайте, що б було, якби ви одружилися з цією людиною, а надалі прийшли б до розлучення? Стримуйте бажання знайти заміну. Якщо ви емоційно вразливі, тримайтеся подалі якийсь час від близьких стосунки, поки не наберетеся сил, а ваша свідомість не проясниться. Проявляйте турботу по відношенню до себе, але не забувайте і про інших. Для того щоб подолати своє пригнічений стан, станьте добровільним помічником для нужденних, і ви побачите, скільки людей переживають труднощі - ви зовсім в цьому не самотні. Незважаючи на значимість ситуації, розрив заручин зовсім не причина для того, щоб вести обмежену життя. Не виключайте повністю варіанти відновлення відносин. Буває, що розрив заручин дає парі час і простір поміркувати над своїми недоліками і змінитися на краще. Тоді, якщо з`явиться можливість, можна спробувати почати відносини з чистого аркуша. Якщо ні одні із сторін не бажає змінюватися, тримайтеся подалі один від одного! Але якщо вам вдалося вирішити конфліктні питання, дайте один одному ще один шанс ... обережно, звичайно. Розірвання заручин може мати і щасливий кінець.

Попередження

Якщо ви відчуваєте повну втрату інтересу до друзів і сім`ї, постійно плачете і насилу можете мотивувати себе на будь-які дії, можливо, ви страждаєте депресією. У цьому випадку вам краще звернутися до терапевта.

Новости

Где купить автомобильный держатель для телефона

Аксессуары сейчас делают практически для всего. Человеку всегда были интересны вещи, которые доставляют ему удобство, а когда в придачу этот аксессуар дает безопасность, то эти вещи становятся хитами

Где покупать качественную фотобумагу
На современном отечественном рынке представлено широкое разнообразие фотобумаги. Даже несмотря на то, что сегодня для хранения фотографических изображений, по понятным причинам, все чаще используются

Заказать ручки с логотипом он-лайн
Вот почему многие люди задаются резонным вопросом – «Как правильно выбрать название фирмы по фен шуй? »: примеры ниже помогут вам разобраться и, возможно, сразу же разрешат вашу дилемму. Также из этой

Федеральное агентство по техническому регулированию
РОССИЙСКАЯ НАЦИОНАЛЬНАЯ СИСТЕМА Метрологию, стандартизацию и сертификацию следует рассмотривать и как инструменты технического регулирования. Техническое регулирование в России обусловлено ее желанием

Обращение депутата к избирателям
4 декабря нам предстоит сделать выбор, от которого во многом будет зависеть судьба России, республики, района и каждого из нас. Либо мы продолжим поступательное развитие промышленности, сельского хозяйства

Голосование на твц право голоса сегодня
Учитывая нынешнюю ситуацию, которая складывается в стране и в мире, создана современная программа "Право голоса". В ней будут принимать участие политические деятели и всевозможные представители власти.

Великие актеры не получившие оскар
С приходом осени на горизонте появляются первые номинанты нового сезона премии Оскар. Сейчас много шума вокруг фильмов "Дикий", "Судья", "Исчезнувшая" и ряда других фильмов, которые будут выпущены в

Возврат долга
Ни для кого не секрет, что в наше время просроченные задолженности не такая уж и редкость. Что делать в том случае, если человек или какая-либо компания отказывается выплачивать свой долг. Для того, что

День молодого избирателя
Все материалы, размещенные на сайте, созданы авторами сайта либо размещены пользователями сайта и представлены на сайте исключительно для ознакомления.

Голосование на твц право голоса
Российское ток-шоу «Право голоса» сняли с эфира из-за драки с политологом Томашем Мацейчуком из Польши, который во время записи передачи заявил, что жители России, в отличие, например, от

 
rss