Статьи

У Луцьку відкрили сучасну бібліотеку. ФОТО

Опубликовано: 08.10.2018

видео У Луцьку відкрили сучасну бібліотеку. ФОТО

Сучасна бібліотека це бібліотека майбутнього

Урочисте відкриття бібліотеки-філії №2 для дітей КЗ «Луцька міська централізована бібліотечна система» відбулося на вулиці Кравчука, 12. Оновили старе приміщення, встановивши сучасне обладнання, забезпечивши новими книгами, настільними іграми й комфортною зоною з м’якими подушками для читання.


Відкриття оновленої бібліотеки

Про це повідомляє Інформаційне агентство Волинські Новини .

Нову бібліотеку можна побачити здалеку, адже її прикрасили святковими кульками, а на дверях – запрошення на свято, де відбудеться парад книг, літературна вікторина, майстер-класи, конкурс малюнку, перегляд мультфільмів, є ігрова територія настільних ігор та смачні подарунки.

Лучанка  Олена  зі своїм синок завітали на свято. Жінка каже, що тут вперше.

«Ми проживаємо в цьому мікрорайоні, однак ніколи в цю бібліотеку не ходили, не приваблювала вона нас. А тут бачимо кульки висять, усе таке нове, гарне. Вирішили зайти і не пошкодували. Думаю, що тепер ми тут будемо постійними гостями, адже так добре відірвати дитину від гаджетів, а тут є чим зацікавити. В бібліотеці багато цікавої, сучасної, кольорової літератури, гарне освітлення, комфортні місця для читання, просторо», – каже пані Олена.

«Я вже навчатимуся у 4 класі. От знайшов книгу про собак – цікаво, їх стільки є багато різних порід. Читаю не часто, але мама змушує», – розповідає восьмирічний  Максим.

Завідувачка бібліотеки-філії №2 для дітей КЗ «Луцька міська централізована бібліотечна система»  Ніна Семенюк  запевняє, що тепер у бібліотеку ходитиме значно більше дітей, ніж раніше, адже придумали для них багато цікавого.

«Бібліотека має дуже давню історію, починаючи з 1950-х років. Саме в цьому приміщенні вона перебуває 3 роки. Раніше були жахливі умови: мали 3 маленькі кімнатки, були старі меблі, освітлення майже не було, ні санвузла, ні води. Втім, уже сьогодні у нас свято, адже маємо дуже хороші умови. Й тепер є можливість реалізовувати багато наших ідей та проектів. Адже популяризація книги та читання постійно потребує нових форм. Тому ми пропонуватимемо дітям квести, тематичні заходи, зустрічі з письменниками тощо», – говорить Ніна Семенюк.

Креативну тут підійшли до всього, навіть до назв розділів книг: «ліки від нудьги», «фортеця несподіванок», «книжкова смакота», «дегустація новинок», «щось добреньке і на десерт», «нове покоління обирає…», «бібліорелакс для мам».

 Відкриття оновленої бібліотеки вартувало міській казні більше мільйона, зокрема 900 тисяч гривень – реконструкція приміщення і 204 тисячі гривень – придбання меблів. Площа книгозбірні становить 123 кв м, книжковий фонд сягає 18 тисяч.

Допомагав у підготовці до відкриття бібліотеки й 12-річний  Данило Варава , який торік переміг у конкурсі «найкращий читач».

«Ця бібліотека сучасна, гарна та комфортна. Готуючись до відкриття, я допомагав тут прибирати, розставляв книги, витирав столи. Мені тут дуже подобається. Я вважаю, що читання – це найкраща розвага для дітей, адже ти можеш поринути у підводний світ, політати в космосі, потрапити в різні цікаві місця на планеті чи побувати у казкових вимірах», – наголошує Данило.

Під час урочистого відкриття з вітальним словом звернувся до присутніх радник Луцького міського голови  Ігор Поліщук .

«Якби не ваші ідеї, наполегливість, то нічого не вдалося б реалізувати. Тому усіх вітаю з відкриттям бібліотеки. Цей мікрорайон є дуже густонаселеним, а в окрузі більше бібліотек немає, тому вона зможе збирати багато відвідувачів. Ми забираємо дітей з вулиці, від шкідливих звичок, бездумного проведення вільного часу і даруємо їм цікаві відкриття, розвиток та кращі можливості в майбутньому. На сьогодні ми активно розвиваємо бібліотеки міста, зокрема вже оголосили тендер на реконструкцію центральної бібліотеки, де буде новий проект – бібліотека з великим простором для проведення вільного часу дітей, батьків та підлітків», – анонсував Ігор Поліщук.

Насамкінець, директор департаменту культури  Тетяна Гнатів  додала, що цього року на розвиток бібліотек вже освоїли більше 2 млн грн.

Новости

Где купить автомобильный держатель для телефона

Аксессуары сейчас делают практически для всего. Человеку всегда были интересны вещи, которые доставляют ему удобство, а когда в придачу этот аксессуар дает безопасность, то эти вещи становятся хитами

Федеральное агентство по техническому регулированию
РОССИЙСКАЯ НАЦИОНАЛЬНАЯ СИСТЕМА Метрологию, стандартизацию и сертификацию следует рассмотривать и как инструменты технического регулирования. Техническое регулирование в России обусловлено ее желанием

Великие актеры не получившие оскар
С приходом осени на горизонте появляются первые номинанты нового сезона премии Оскар. Сейчас много шума вокруг фильмов "Дикий", "Судья", "Исчезнувшая" и ряда других фильмов, которые будут выпущены в

Обращение депутата к избирателям
4 декабря нам предстоит сделать выбор, от которого во многом будет зависеть судьба России, республики, района и каждого из нас. Либо мы продолжим поступательное развитие промышленности, сельского хозяйства

Где покупать качественную фотобумагу
На современном отечественном рынке представлено широкое разнообразие фотобумаги. Даже несмотря на то, что сегодня для хранения фотографических изображений, по понятным причинам, все чаще используются

Голосование на твц право голоса сегодня
Учитывая нынешнюю ситуацию, которая складывается в стране и в мире, создана современная программа "Право голоса". В ней будут принимать участие политические деятели и всевозможные представители власти.

Великие актеры у которых нет оскара
В этой публикации мы подробно поговорим об исполнителях, не обласканных признанием профессионалов. Перед вами предстанут актеры, у которых нет «Оскара». У эпатажного любимца женщин, обладателя

Голосование на твц право голоса
Российское ток-шоу «Право голоса» сняли с эфира из-за драки с политологом Томашем Мацейчуком из Польши, который во время записи передачи заявил, что жители России, в отличие, например, от

Простор агентство недвижимости
Агентство недвижимости "Простор" было создано летом 2000-го года. Основой компании стал опытный коллектив сотрудников, работавших вместе на рынке недвижимости Москвы с 1998 года. Базовым направлением

День молодого избирателя
Все материалы, размещенные на сайте, созданы авторами сайта либо размещены пользователями сайта и представлены на сайте исключительно для ознакомления.

 
rss