Статьи

Як стати шеф кухарем

Опубликовано: 08.10.2018

видео Як стати шеф кухарем

"Профессия достоинства": повар

Якщо вам дуже подобається готувати, і ви хотіли б присвятити себе цьому, задумайтеся про те, щоб стати шеф-кухарем. Дорога буде важкою - довгі зміни, фізична праця, жорстка конкуренція, але в нагороду можна отримати можливість створити щось своє, керувати роботою кухні або навіть управляти рестораном. З цієї статті ви дізнаєтеся про те, яку освіту та досвід вам знадобляться для того, щоб почати кар`єру кухаря.


Шеф-кухар Дмитро Радченко розповів про реалії своєї професії

Кроки

Частина 1 з 3: Рішення стати кухарем

1

Знайдіть роботу в ресторані. Незалежно від того, вчіться ви в школі або думаєте піти з роботи і присвятити себе кулінарії, перше, що треба зробити - зануритися в роботу ресторану: відчути умови, побачити методи роботи, освоїти обладнання, стикнутися з культурою ресторану. Перша робота в ресторані необов`язково повинна бути престижною. Спробуйте влаштуватися офіціантом в кафе або в кейтеринг. У ресторанному бізнесі найважливіше досвід, так що починайте його накопичувати якомога швидше.


10 интересных фактов о работе шеф-повара

2

Практикуйтеся в готуванні будинку. Готування в ресторані дуже сильно відрізняється від домашньої, але ви повинні по можливості освоювати нові продукти і техніки. Освоюйте роботу кухонним ножем та іншим обладнанням. Дізнавайтеся якомога більше про улюблену їжу. І, звичайно, про страви, за які люди готові платити гроші. Органічне, вирощене в природних умовах, кошерне, кобе - вам потрібно буде у всьому цьому розбиратися. Практикуючись будинку, подумайте про те, який з видів готування підходить вам більше всього. Ви хотіли б працювати з якимсь певним видом кухні? Вам більше подобається готувати десерти, а не основні страви? Ваші інтереси і визначать, де вам варто здобувати знання і досвід. Практикуйтеся готувати для інших. На шеф-кухарів чиниться великий тиск, якщо очікування клієнта не виправдані, він відсилає блюдо на кухню і пише негативний відгук. Краще з`ясуйте заздалегідь, чи зможете ви переносити прискіпливе ставлення до своєї праці.

3

Для заняття кулінарією потрібна пристрасть. Шеф-кухарем може стати не кожен. Щоб стати майстром, потрібно не тільки старанність, але і пристрасть до нового і знання конкурентів. Ходіть в хороші ресторани, це допоможе дізнатися щось про їх роботу. Зверніть увагу на ролі персоналу і їх загальну роботу. Читайте відгуки про ресторани, журнали з кулінарії, біографії кухарів та іншу тематичну літературу. Вам знадобиться глибоке розуміння обраного поля діяльності. "Про їжу. Строго конфіденційно. Записки з кулінарного підпілля" Ентоні Бурдена, "Довідник шеф-кухаря", опублікований американським кулінарним інститутом, "Азбука смаку" Доренбург і Пейдж - все це прекрасні книги з кулінарії.

Частина 2 з 3: Отримання кулінарної освіти

1

Запишіться на кулінарні курси. Щоб стати шеф-кухарем, диплом кулінарного технікуму необов`язковий, але він може допомогти влаштуватися в хороший ресторан. Подібні курси існують у професійно-технічних училищах і кулінарних інститутах. Більшість програм пропонують широке навчання в сферах харчування, санітарно-гігієнічних техніках приготування їжі, професії м`ясника, пекаря-кондитера та інших основ професії. Якщо ви плануєте колись відкрити свій власний ресторан, знайдіть програму, що включає управління бізнесом і людськими ресурсами, вам це потім стане в нагоді.

2

Влаштуйтеся на стажування. У деяких кулінарних курсів є договори з місцевими ресторанами, і вони пропонують студентам стажування. Якщо у вас є така можливість, скористайтеся цим. Ви продовжите освоювати нові техніки і в той же час придбаєте корисний в тому числі і для резюме досвід. Якщо на ваших курсах стажувань не пропонують, знайдіть щось самі. Поговоріть з шефом улюбленого ресторану і запитайте, чи не чи візьмуть вас учнем.

3

Отримаєте сертифікат, це допоможе при працевлаштуванні.

Частина 3 з 3: Прокладіть собі шлях до посади Шеф-кухаря

1

Подавайте заяви про прийом на роботу. Відучившись і набравшись досвіду, знайдіть роботу на кухні симпатичного вам ресторану. Якщо можливо, використовуйте якісь з заведених під час навчання і стажування зв`язків. Якщо ви раніше вже працювали з цими людьми, піднятися до шеф-кухаря може бути легше. У Європі в процес інтерв`ю входить також день роботи в ресторані, без оплати. Ви побачите, як вони працюють, вони побачать вас у справі, якщо все зійдеться і всім сподобається, вас візьмуть на роботу.

2

Зрозумійте, що вам, ймовірно, доведеться починати з самих низів. Багато шеф-кухаря починають роботу з низьких посад і пробиваються наверх протягом десяти або більше років. Конкуренція дуже жорстка, так що, якщо хочете домогтися успіху, вам доведеться гарувати. Навіть люди з кулінарним дипломом зазвичай починають з роботи "на підхваті" - чистять картоплю, обробляють м`яса, одним словом, займаються вимотує працею. Ті, хто добре справляється з роботою на підхваті, отримують підвищення і переходять в гардманже, де починають готувати закуски, супи і холодні страви. Наступний щабель - кухар лінії роздачі, тут вже починають працювати з клієнтами. Проявили себе і здатні просуваються в помічники шеф-кухаря. І, нарешті, шеф-кухар керує роботою всієї кухні, а іноді є і власником ресторану. Для досягнення цього рівня потрібні роки наполегливої праці.

3

Будьте в числі перших. У міру того, як ви піднімаєтеся по службових сходах, стежте за останніми віяннями в індустрії. Ходіть в кращі ресторани, знайомтеся з людьми у вашій сфері та відточуйте навички готування. Креативно підходите до роботи і дбайте про успіх ресторану. Прийде час, і вас підвищать до шеф-кухаря, або ж ваші знання та навички дозволять вам відкрити власний ресторан.

Поради

Ходіть в ресторани! Готування в ресторані має з домашньою мало спільного, а в меню ресторанів ви знайдете масу інформації та ідей. Будьте привітні з усіма на кухні. Посудомийка або клієнт, з якими ви говорили сьогодні, завтра можуть відкрити модний ресторан молекулярної кухні. Перегляньте кулінарні програми місцевих технікумов- різних класів та курсів стає все більше і більше.

Попередження

Працювати в кухні важко, особливо якщо ви не шеф-кухар. Приготуйтеся до того, що на вас будуть частенько кричати, особливо якщо ви новачок. Будьте обережні з ножами - порізатися дуже легко.

Новости

Где купить автомобильный держатель для телефона

Аксессуары сейчас делают практически для всего. Человеку всегда были интересны вещи, которые доставляют ему удобство, а когда в придачу этот аксессуар дает безопасность, то эти вещи становятся хитами

Федеральное агентство по техническому регулированию
РОССИЙСКАЯ НАЦИОНАЛЬНАЯ СИСТЕМА Метрологию, стандартизацию и сертификацию следует рассмотривать и как инструменты технического регулирования. Техническое регулирование в России обусловлено ее желанием

Великие актеры не получившие оскар
С приходом осени на горизонте появляются первые номинанты нового сезона премии Оскар. Сейчас много шума вокруг фильмов "Дикий", "Судья", "Исчезнувшая" и ряда других фильмов, которые будут выпущены в

Обращение депутата к избирателям
4 декабря нам предстоит сделать выбор, от которого во многом будет зависеть судьба России, республики, района и каждого из нас. Либо мы продолжим поступательное развитие промышленности, сельского хозяйства

Где покупать качественную фотобумагу
На современном отечественном рынке представлено широкое разнообразие фотобумаги. Даже несмотря на то, что сегодня для хранения фотографических изображений, по понятным причинам, все чаще используются

Голосование на твц право голоса сегодня
Учитывая нынешнюю ситуацию, которая складывается в стране и в мире, создана современная программа "Право голоса". В ней будут принимать участие политические деятели и всевозможные представители власти.

Великие актеры у которых нет оскара
В этой публикации мы подробно поговорим об исполнителях, не обласканных признанием профессионалов. Перед вами предстанут актеры, у которых нет «Оскара». У эпатажного любимца женщин, обладателя

Голосование на твц право голоса
Российское ток-шоу «Право голоса» сняли с эфира из-за драки с политологом Томашем Мацейчуком из Польши, который во время записи передачи заявил, что жители России, в отличие, например, от

Простор агентство недвижимости
Агентство недвижимости "Простор" было создано летом 2000-го года. Основой компании стал опытный коллектив сотрудников, работавших вместе на рынке недвижимости Москвы с 1998 года. Базовым направлением

День молодого избирателя
Все материалы, размещенные на сайте, созданы авторами сайта либо размещены пользователями сайта и представлены на сайте исключительно для ознакомления.

 
rss