Статьи

Як зібрати речі на тижневу поїздку

Опубликовано: 08.10.2018

видео Як зібрати речі на тижневу поїздку

Що за валіза?|||Збираємо валізу в .../Kris Iris

Якщо ви збираєтеся виїхати на кілька днів і не знаєте, що і скільки потрібно взяти, ця інструкція покаже вам, які речі і в якій кількості вам, швидше за все, знадобляться.


«Життя кіборгів 95»

Кроки

1

Якщо говорити про одяг, то вам потрібно точно знати, на скільки днів ви їдете. Якщо вас не буде 5 днів, візьміть одяг з розрахунком на 6 днів. Завжди беріть з собою запасний наряд.

2

Складіть список всіх речей, якими ви користуєтеся протягом дня. Зберіть їх з розрахунком на ту кількість днів, яке ви проведете поза домом, і додайте ще один день. Не забудьте, при необхідності, купальники або плавки, піжами і куртки.

3

Спочатку подумайте, де ви будете перебувати: в будинку у друга або родича, де ви зможете іноді користуватися його речами? Або ви будете в готелі, де є не всі? Прання може займати багато часу, до того ж зазвичай тільки ексклюзивні готелі надають таку послугу. Чудово, якщо вона є, але скористатися нею не так вже й дешево!

4

Почніть збиратися з предметів для голови: шампунь, кондиціонер, гель, спрей, гребінець і т. д.

5

Зберіть все для обличчя. Вам потрібні будуть креми або очищаючі засоби? Візьміть зубну щітку і маленьку зубну пасту. Якщо у вас немає футляра для щітки, візьміть її в мішечок або в пакетик. Всі флакони, тюбики і пляшечки повинні бути обсягом не більше 100 мл, інакше охорона може вилучити їх у вас в аеропорту.

6

Зберіть одяг. Ви повинні брати такі речі, які поєднуються один з одним. Не забудьте білизна та піжами (про всяк випадок візьміть запасну білизну з розрахунком ще як мінімум на два дні). Ви можете взяти чотири спідниці або пари шортів, 9 футболок або майок і шльопанці. Якщо ви плануєте купатися, не забудьте взяти купальники (плавки), пляжні рушники, сонцезахисні окуляри та інші пляжні приналежності. Взуття: постарайтеся взяти взуття, яка підходить до одягу. Чим менше взуття ви візьмете, тим більше місця ви заощадите. Якщо там є пляж або басейн, візьміть пару ляпанець.

7

Візьміть інші речі, наприклад, медикаменти. Переконайтеся, що вам їх вистачить до кінця поїздки, плюс візьміть з розрахунком на ще два дні про запас.

8

Візьміть електроніку. Не забудьте свій телефон і зарядний пристрій. Особливо це важливо, якщо ви їдете далеко, так як необхідно, щоб ви залишалися на зв`язку. Те ж стосується і вашого ноутбука, планшета або MP3-плеєра. Не забудьте про зарядних пристроях і, при необхідності, USB-кабелі.

9

Не забудьте речі для розваг, наприклад, журнали, книги, музику та ін.

10

Не забудьте білизна, гроші на витрати і смаколики, якими ви зможете поласувати в дорозі.

11

Ніколи не забувайте речі для розваги дітей. Буде погано, якщо ви забудете DS або iPod або навіть телефони.

12

Важко перебувати далеко від дому. Покладіть у валізу якомога більше фотографій, які будуть нагадувати вам про будинок.

Поради

Тримайте у себе в голові: паспорта, квитки, гроші. Завжди пакуйте більше, ніж достатньо, але не настільки багато, щоб вантаж перевищував допустимі норми (зокрема, при авіаперельотах). Дізнайтеся про максимальний допустимому вазі валізи і, збираючись, зважуйте його. Зазвичай ручна поклажа повинна бути не більше всього-навсього 5 кг.

Обов`язково візьміть з собою список речей, які ви пакує, щоб вам було простіше зібратися, коли ви будете їхати додому. Якщо ви їдете в іншу країну і не знаєте мови, візьміть з собою кишеньковий розмовник. Переконайтеся, що у вас є все необхідне для авіаперельоту. Якщо у вас є дитина і він залишається вдома, нехай він займеться чимось цікавим, поки ви збираєте речі. Так дитина буде менше за вами плакати. Якщо у вас критичні дні, не забудьте взяти прокладки, тампони або менструальні чашечки.

Попередження

Не забудьте покласти в ручну поклажу найважливіше, навіть якщо ви подорожуєте на машині. Якщо ваш літак затримується, зберігайте спокій. Пройдіться по аеропорту, але не забувайте заглядати в зал вильоту, щоб не пропустити свій рейс. Ви завжди повинні знати, чи зможете ви затриматися на кілька днів, якщо виникла проблема з машиною або з перельотом.

Що вам знадобиться

5 або 6 пар шорт або спідниць / брюк. 8 майок, футболок або кофт. Ноутбук, телефон та інша електроніка. Купальник (плавки), рушник, темні окуляри, кепка (якщо потрібно). Туалетні приналежності (в ємностях до 100 мл). Не забудьте взяти з собою ошатний одяг на випадок, якщо ви вирішите сходити куди-небудь на вечерю.

Новости

Где купить автомобильный держатель для телефона

Аксессуары сейчас делают практически для всего. Человеку всегда были интересны вещи, которые доставляют ему удобство, а когда в придачу этот аксессуар дает безопасность, то эти вещи становятся хитами

Где покупать качественную фотобумагу
На современном отечественном рынке представлено широкое разнообразие фотобумаги. Даже несмотря на то, что сегодня для хранения фотографических изображений, по понятным причинам, все чаще используются

Заказать ручки с логотипом он-лайн
Вот почему многие люди задаются резонным вопросом – «Как правильно выбрать название фирмы по фен шуй? »: примеры ниже помогут вам разобраться и, возможно, сразу же разрешат вашу дилемму. Также из этой

Федеральное агентство по техническому регулированию
РОССИЙСКАЯ НАЦИОНАЛЬНАЯ СИСТЕМА Метрологию, стандартизацию и сертификацию следует рассмотривать и как инструменты технического регулирования. Техническое регулирование в России обусловлено ее желанием

Обращение депутата к избирателям
4 декабря нам предстоит сделать выбор, от которого во многом будет зависеть судьба России, республики, района и каждого из нас. Либо мы продолжим поступательное развитие промышленности, сельского хозяйства

Голосование на твц право голоса сегодня
Учитывая нынешнюю ситуацию, которая складывается в стране и в мире, создана современная программа "Право голоса". В ней будут принимать участие политические деятели и всевозможные представители власти.

Великие актеры не получившие оскар
С приходом осени на горизонте появляются первые номинанты нового сезона премии Оскар. Сейчас много шума вокруг фильмов "Дикий", "Судья", "Исчезнувшая" и ряда других фильмов, которые будут выпущены в

Возврат долга
Ни для кого не секрет, что в наше время просроченные задолженности не такая уж и редкость. Что делать в том случае, если человек или какая-либо компания отказывается выплачивать свой долг. Для того, что

День молодого избирателя
Все материалы, размещенные на сайте, созданы авторами сайта либо размещены пользователями сайта и представлены на сайте исключительно для ознакомления.

Голосование на твц право голоса
Российское ток-шоу «Право голоса» сняли с эфира из-за драки с политологом Томашем Мацейчуком из Польши, который во время записи передачи заявил, что жители России, в отличие, например, от

 
rss