Статьи

Реєстрація ТОВ з ПДВ в Запоріжжі

Опубликовано: 21.10.2018

Реєстрація ТОВ з ПДВ – послуга, необхідна для бізнесу, який працює з бюджетом або великими компаніями, які не хочуть втрачати на відшкодування ПДВ.

Зареєструвати ТОВ з ПДВ дещо складніше, ніж компанію на загальній системі оподаткування або єдиному податку, так як процедура складається з декількох етапів.

Перший етап це створення самої компанії. Другий етап це подача всіх необхідних підготовчих документів – даних про співробітників, бухгалтера, директора в податковий орган. І, нарешті, третій етап це подача документів до податкової на отримання ПДВ.

При цьому потрібно враховувати, що подавати документи потрібно до 10 числа поточного місяця і повноцінно ПДВ запрацює тільки з 1 числа наступного місяця (наприклад, якщо документи на ПДВ в Запоріжжі подані з 1 по 10 січня, то повноцінно працювати ПДВ буде тільки з 1 лютого).

Таким чином, реєстрація ТОВ з ПДВ – це досить складна процедура, в якій важливий кожен етап і при його неправильному проведенні можна втратити цілий місяць працювання ПДВ.

Наша компанія надає послугу отримання ПДВ в Запорожжі (всі райони міста) вже більше 5 років і за цей час наші клієнти завжди реєструвалися платниками ПДВ в потрібні їм терміни .

Строк реєстрації ТОВ з ПДВ в Запоріжжі  – 2 робочих дня  

Строк реєстрації платником ПДВ в Запоріжжі  – 3 робочих дня з моменту подання документів в податкову (з 1 по 10 число кожного місяця) 

Вартість реєстрації ТОВ з ПДВ в Запоріжжі

3000 грн. зі всіма витратами,  нотариально посвідченим статутом, банківським рахунком та отриманням реєстрації платником ПДВ

Вартість отримання ПДВ для вже існуючої компанії

–  1000 грн.  зі всіма витратами  та отриманням реєстрації платником ПДВ

В вартість послуги “реєстрація ТОВ з ПДВ” входить:

підбір унікального найменування ТОВ; консультація по підбору системи оподаткування та організації ведення бізнесу; підбір КВЕД; розробка та узгодження з клієнтом статуту, протоколу загальних зборів; підготовка і подача комплекту документів на реєстрацію; оплата необхідних мит і зборів; нотаріальні послуги (нотаріус знаходиться в одній будівлі з нами і ви не будете витрачати час на його відвідування); оформлення та виготовлення печатки; отримання виписки та витягу (анал ог довідки статистики); відкриття банківського рахунку; подання форми 1-ОПП; отримання виписки з реєстру платників ПДВ .

Тобто, ви отримуєте абсолютно все, необхідне для роботи юрособи, і вам не доведеться доплачувати.

Перелік необхідних документів та інформації для реєстрації ТОВ з ПДВ:

копію паспорта (1,2 сторінка та прописка) і ідентифікаційного податкового коду кожного засновника; копію паспорта (1,2 сторінка та прописка) і ідентифікаційного податкового коду директора (якщо це не один із засновників); інформація про місцезнаходження компанії; информація про види діяльності, якими буде займатися ТОВ. Подивитися  КВЕД можна тут ; інформація про розмір статутного фонду; інформація про розподіл часток між засновниками; інформація про найменування ТОВ; інформація про контактні дані, які будуть міститися в ЄДРПОУ (телефон, електронна пошта); інформація про бажане банку, в якому буде відкриватися рахунок ТОВ.

У разі, якщо засновник юридична особа, додатково:

копія свідоцтва про держреєстрацію або виписки з ЄДРПОУ; протокол загальних зборів про заснування ТОВ; документи, що підтверджують повноваження директора юрособи-засновника.

У разі, якщо засновник фізична особа-нерезидент:

копія паспорта з перекладом на українську мову, засвідченим нотаріально; копія довідки про отримання індивідуального податкового номера.

У разі, якщо засновник юридична особа-нерезидент:

виписка з торгового (банківського, судового) реєстру (апостильована, перекладена на українську мову, переклад завірений нотаріально); рішення вищого органу про заснування ТОВ в Запоріжжі (Апостильовані, перекладені на українську мову, переклад завірений нотаріально); документи, що підтверджують повноваження керівника юрособи-нерезидента (апостильовані, перекладені на українську мову, переклад завірений нотаріально).

Наші клієнти, які замовили отримання ПДВ, також цікавляться:

–  реєстрацією підприємця

–  реєстрацією ТОВ

–  зміною статуту  ,  збільшенням і зменшення статутного капіталу

– зміною  адреси  ,  засновників  ,  назви  ,  директора  компанії

–  ліквідацією ТОВ

Нас часто запитують:

Чи можлива реєстрація ТОВ в Запоріжжі за адресою прописки засновника або директора?

Так, це можливо. У той же час, якщо Ви плануєте переходити на систему оподаткування з ПДВ, така адреса небажаний, так як деякі податкові інспекції вважають це порушенням.

Який мінімальний розмір статутного фонду ТОВ?

В даний час мінімальний розмір статутного фонду ТОВ не встановлено. Звичайною практикою є встановлення його розміру на рівні 1000-5000 грн.

Що краще ПП або ТОВ?

На наш погляд, в довгостроковій перспективі - ТОВ. Товариство з обмеженою відповідальністю - вид організації бізнесу, який практично не регулюється законодавством, не зрозумілий закордонним партнерам і не має ніяких перевага перед ТОВ. Більш того, якщо раптом буде скасована єдина стаття господарського кодексу, яка передбачає існування такого підприємства - воно повисне в повітрі.

Чи можлива реєстрація ТОВ з одним засновником?

Так, можлива. У той же час, закон забороняє реєструвати кілька таких компаній. Хоча реєстратори Запоріжжя ніколи не перевіряли кількість зареєстрованих на людину компаній.

Протягом якого терміну потрібно сформувати статутний фонд ТОВ?

Протягом одного року після реєстрації ТОВ. Сформувати його можна як грошима, так і майном. При це вартість майна ви оцінюєте на свій розсуд.

Чи можливо в подальшому зменшити статутний фонд ТОВ, наприклад з 300000 грн. до 1000-2000 грн.

Так, можливо.

Чи можливо зарезервувати найменування ТОВ в Запоріжжі до його реєстрації?

Законодавство в даний час не передбачає такої можливості. Однак, наша компанія в обов'язковому порядку перевіряє вбрання Вами найменування на його унікальність.

Чи може бути засновник ТОВ його ж директором?

Так, може.

Новости

Где купить автомобильный держатель для телефона

Аксессуары сейчас делают практически для всего. Человеку всегда были интересны вещи, которые доставляют ему удобство, а когда в придачу этот аксессуар дает безопасность, то эти вещи становятся хитами

Сайт о казино онлайн
Разговор не про деятельность, которая может развиваться в одном направлении, не про игру, которая из развлечения превратилась в серьезный вид спорта, при этом долгие годы испытывая преобразования и уступая

Женская обувь
Ежегодно мода на обувь диктует новые тенденции: то шпилька актуально, то длинный нос, то круглый, то батильоны, то ботфорты. И все пытаются угнаться за новыми веяниями. Но нельзя забывать, что, самое

Цветы с доставкой
Любители комнатных растений чаще руководствуются внешней красотой того или иного цветка, выбирая растения для дома. Безусловно, красивый цветок способен радовать глаз, одним своим видом улучшая настроение

Отдых трускавец
1. ОБЩИЕ СВЕДЕНИЯ О КУРОРТЕ ТРУСКАВЕЦ 2. МИНЕРАЛЬНАЯ ВОДЫ И СОЛЬ «БАРБАРА 3. ПОКАЗАНИЯ ДЛЯ ЛЕЧЕНИЯ В ТРУСКАВЦЕ 4. Лечебные МЕТОДИКИ, применяемые на курорте 5. САНАТОРИИ и лечебницы ТРУСКАВЦА

Термозвукоизол
Не каждый человек может похвастаться глубокими знаниями в области акустики, а ведь без них трудно разобраться в некоторых звуковых явлениях. Противоречия и странности так и остаются непонятыми простыми

Комплектующие к мебели
В наше удивительное время все мы сегодня получили прекрасную возможность обустраивать интерьеры своих помещений удобно и со вкусом. Но все же, иногда возникают вопросы, которые осложняют данный созидательный

Шуманет
В наше время проблема проникновения шумов в многоквартирные дома стала еще более актуальной. И хотя в строительстве все больше используются новые материалы, этот вопрос все равно остается открытым. Поэтому

Стопзвук
Разного рода вопросы звукоизоляции, особенно в жилых домах, хозяева жилья решают уже после окончания основных работ. Технология возведения не предусматривает специального решения данного вопроса, поскольку

Великие актеры не получившие оскар
С приходом осени на горизонте появляются первые номинанты нового сезона премии Оскар. Сейчас много шума вокруг фильмов "Дикий", "Судья", "Исчезнувшая" и ряда других фильмов, которые будут выпущены в

 
rss