Статьи

Позовна заява про визначення місця проживання дитини (зразок)

Опубликовано: 11.01.2019

видео Позовна заява про визначення місця проживання дитини (зразок)

Про розірвання шлюбу, стягнення аліментів та визначення місця проживання дитини

До Хмельницького міськрайонного суду

29000, м. Хмельницький, вул. Героїв Майдану, 54

ПОЗИВАЧ :   Іванов Іван Іванович

29000, Хмельницька область, Хмельницький район,

м. Шепетівка, вул. Шевченка 1

тел. _____________

ВІДПОВІДАЧІванова Івана Іванівна

Про визначення місця проживання дітей

29000, Хмельницька область, Хмельницький район,

м. Хмельницький, вул. Шевченка 1

тел. _____________

ТРЕТІ ОСОБИ:    Орган опіки та піклування

в особі виконавчого комітету Хмельницької міської ради

ТЕМА: ПОЗОВНА ЗАЯВА ПРО ВИЗНАЧЕННЯ МІСЦЯ ПРОЖИВАННЯ МАЛОЛІТНЬОЇ ДИТИНИ 25. 10. 2017

29000, м. Хмельницький, вул. Шахтна 13

ПОЗОВНА ЗАЯВА

про визначення місця проживання дитини  

12 травня 2010 року, я Іванов Іван Іванович, уклав шлюб в Центральному відділі реєстрації актів цивільного стану Хмельницького міського управління юстиції, з Мізер Інною Іванівною, про що в книзі реєстрації актів про одруження від «__»________ року зроблено запис за № ____.

Після закінчення Національної академії Державної прикордонної служби (військовий ВНЗ) я спільно із Відповідачем поїхали за моїм місцем служби в м. Рені Одеської області.

Від шлюбу із Відповідачем маємо малолітню доньку Катерину, 16 квітня 2011року народження про що в книзі реєстрації народжень від 21травня 2011 року зроблено відповідний актовий запис за № 345/11.

29 серпня 2011 року, я був направлений на нове місце моє служби до в/ч 6653/462, що розташована у м. Хмельницький, Хмельницької області, де мені було виділено в гуртожитку для проживання сім’ї дві кімнати, які необхідно було облаштувати для проживання в них. Тому з 01 вересня по 05 вересня 2011 року я займався ремонтом.

Відповідач Мізер Інна Іванівна та донька Іванова Катерина Іванівна в цей час проживали у моїх батьків. Приїхавши до мене 21 вересня 2011 року, Відповідач прожила до 15 жовтня 2011 року і в цей день, коли я був на бойовому чергуванні Відповідач забрала доньку Іванову Катерину Іванівну та залишила мені записку в якій вона зазначила, що йде від мене до іншого чоловіка. Даний факт підтверджується власноручно написаною запискою Відповідачем.

Крім того, під час проживання Відповідач за місцем теперішньої моєї служби, вона неодноразово в моїй присутності без будь-яких підстав била доньку, використовувала при цьому ненормативну лексику. Дані обставини також підтверджуються показами свідків:

1.     Свідок 1. Гавришор Дмитро Петрович, майор Збройних сил України.

2.     Свідок 2. Каменюка Тамара Ігнатівна, прапорщик Збройних сил України.

Враховуючи те, що Відповідач неправильно ставилась до процесу виховання доньки, а на мої зауваження вона належним чином не реагувала, я неодноразово вимушений був звертатися до органу опіки та піклування, Хмельницької міської ради, Хмельницької  області. Наслідком неправомірних дій Відповідача відносно доньки стало рішення Бугаївської міської ради про доцільність проживання малолітньої Іванової Катерини Іванівни зі мною, батьком – Івановим Іваном Івановичем.

Оскільки сімейні відносини між мною та Відповідачкою не склалися через діаметрально протилежні характери, погляди на життя, фізичну та психологічну несумісність, що призводило до безпричинних сварок та скандалів, то 21 лютого 2012 року згідно рішення Хмельницького міськрайонного суду шлюб між мною та Відповідачем Мізер Інною Іванівною було розірвано з ініціативи Відповідача.

Після розлучення, я добровільно надавав та надаю Мізер Інні Іванівні матеріальну допомогу на утримання нашої малолітньої доньки Катерини та приймав і приймаю участь у її вихованні.

В 2012 році, я неодноразово приїздив до м. Хмельницький для зустрічей з донькою з метою прийняття активної участі у її вихованні та утриманні. Однак Мізер Інна Іванівна не надавала мені такої можливості. Увесь час коли я намагався зустрітися з донькою Відповідач постійно перебувала у стані алкогольного сп’яніння, брутально висловлювалася на мою адресу і не пускала мене до доньки.

Від сусідів моєї колишньої дружини, я дізнався, що в останній час після її переїзду до м. Хмельницький вона постійно зловживає спиртними напоями, ніде не працює і майже не займається вихованням доньки.

У зв’язку з цим, я запропонував Відповідачу передати мені доньку для утримання та виховання, однак вона відмовилася від передачі мені доньки. Вважаю її відмову безпідставною з наступних підстав:

Я маю роботу, самостійний дохід і постійне місце проживання. Спиртними напоями, на відміну від Відповідача, я не зловживаю, за місцем проходження служби і проживання характеризуюся позитивно.

Моя колишня дружина ніде не працює, не має самостійного доходу, зловживає спиртними напоями, негативно характеризується за місцем проживання і не займається вихованням доньки. Ті грошові кошти які я постійно та регулярно надсилаю Відповідачу для утримання нашої із нею доньки, Відповідач використовує у своїх інтересах.

За таких умов, я вважаю що доньці краще буде зі мною, так як Відповідач своєю аморальною поведінкою негативно впливає на процес її виховання.

У відповідності з ч. 4, 5 ст. 19 Сімейного кодексу України при розгляді судом спорів щодо місця проживання дитини обов’язковою є участь органу опіки та піклування, який подає суду письмовий висновок щодо розв’язання спору на підставі відомостей, одержаних у результаті обстеження умов проживання дитини, батьків, а також на підставі інших документів, які стосуються справи. У зв’язку з цим зазначений орган необхідно залучити до участі у справі як третю особу, яка не заявляє самостійних вимог.

Крім доданих до заяви документів,зазначені мною обставини зможуть підтвердити свідки.

На підставі викладеного й у відповідності з ч. 4, 5 ст. 19, ч. 1, 2 ст. 161 СК України, керуючись ч. 1, 2ст. 35, ст. 36, ч. 1 ст. 88, п. 5 ч. 6 ст. 130, 118-120 ЦПК України

ПРОШУ:

1. Прийняти позовну заяву до провадження.

2. Визначити місцем проживання малолітньої дочки, Іванової Катерини Іванівни, місцем проживання її батька Іванова Івана Івановича м. Шепетівка, вул. Шевченка 1.

3. Стягнути з Відповідача на мою користь судові витрати.

4. Залучити до участі у справі як третю особу, яка не заявляє самостійних вимог – орган опіки і піклування, виконавчий комітет Хмельницької міської ради Хмельницької області.

Додатки:

29 грудня 2012 р.                                      ___________                   ________________

(підпис позивача)                  (ПІБ позивача)

До відома

Відповідно до Закону України «Про судовий збір» судовий збір справляється від прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 01 січня календарного року, в якому відповідна заява або скарга подається до суду, – у відсотковому співвідношенні до ціни позову та у фіксованому розмірі.

Згідно абзацу 4 статті 7 Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік» з 01 січня 2017 року встановлено прожитковий мінімум на одну працездатну особу в розрахунку на місяць у розмірі 1600,00 гривень.

Пільги щодо сплати судового збору (для активації потрібно натиснути на нього).

Матеріали за темою:

Новости

Где купить автомобильный держатель для телефона

Аксессуары сейчас делают практически для всего. Человеку всегда были интересны вещи, которые доставляют ему удобство, а когда в придачу этот аксессуар дает безопасность, то эти вещи становятся хитами

Kyivski.info
В русском доме красный («красивый») угол всегда устраивался в самом видном и почётном месте, по диагонали от входной двери, в дальнем углу комнаты, - так, чтобы иконы были первым, что видел входящий.

Zhytomyrski.info
Игрок сборной Украины невольно "отличился" во время церемония награждения его команды трофеем победителя Английской Премьер-лиги. На стадионе "Иттихад" (он же – "Сити оф Манчестер") состоялось

Vinnytsia.name
Всем привет друзья. Сегодня мы поговорим о том, что значит хороший сайт, а что значит, плохой сайт и как их можно различить. Если Ваш сайт хороший, то Вы с легкостью будете  получать на него бесплатные

Купить Авиабилеты на Самолет в Казахстан
Осуществить перелет на самолете без соответствующего документа — билета — невозможно, при этом любому пассажиру нужно точно знать, какое время будет указано в приобретенном билете —

Заклепочный инструмент
Сложно без заклепок обойтись и автомобилистам, в особенности владельцам ВАЗов. То там обшивку салона надо заклепать, то там прикрепить чего-то. В общем, заклепка это такая полезная штуковина, которая

Ломбард (СПб): получение займа легко и быстро.
Ломбард (СПб) работает только с совершеннолетними гражданами. При обращении в ломбард при себе достаточно иметь паспорт и вещь, которую вы оставите в ломбарде в качестве залога. Величина максимального

Ternopilski.info
  «Человеческое тело не сильно поменялось за последние несколько сотен лет, чего не скажешь про образ жизни», — рассказывает мне Джеймс Левин, доктор медицинских и философских наук, автор книги

Консультация по ВЭД Днепр
В наше время мы все чаще и чаще сотрудничаем с другими государствами для того, что бы сделать свой бизнес более эффективным, более качественным и более удобным. Но что же делать в том случае, если у вас

Интернет-магазин латексных матрасов и мебели
— толщина латекса должна быть не менее 2 см, лучше 3 см, еще лучше 4 см (редкость), 6 см латекса — то по богатому. — латексные листы должны быть листами, не резанными с блока, без каких