Статьи

Продовження терміну перебування в Україні

Опубликовано: 11.01.2019

видео Продовження терміну перебування в Україні

Хода після мітингу під ВР 27.04.2010 ч.3

Необхідність та процедура продовження візиту

Вагомі причини, щоб залишитися в країніКористь від юридичного супроводу процедури

Додаткові послуги

Міжнародна юридична компанія «Альт-Брайер» надає величезний перелік правових послуг, і робота з нерезидентами є одним з основних напрямів практики. Крім супроводження процедури отримання посвідки на проживання, громадянства, прописки і т.д., наші фахівці допомагають продовжити перебування іноземних громадян в Україні.


Заворушення під Верховною Радою 27.04.2010

Так, при перетині кордону України неодмінно здійснюється реєстрація паспортних документів, в яких і перевіряються терміни візиту. Але іноді, перебуваючи за межами батьківщини, обставини перешкоджають поверненню додому вчасно. Або ж ситуація прямо таки змушує продовжити візит.

Погодьтеся, було б дуже прикро, якби Вас видворили з країни тільки тому, що бюрократична машина не дала можливості вчасно отримати посвідку на проживання. Також не дуже добре вийде, якщо Ви не встигли оформити спадок, а віза вже закінчується. Загалом, у таких випадках без продовження терміну перебування в країні обійтися вкрай складно.

Необхідність та процедура продовження візиту

Вам слід зайнятися питанням пролонгації перебування в Україні, якщо опинилися в такій ситуації:

закінчується віза, але обставини вимагають присутності в Україні; Ви знаходитесь у підданстві країни з безвізовим режимом і хочете затриматися в Україні довше, ніж на максимальні 90 днів, до того ж маєте на те законні підстави.

 

Для продовження термінів легального перебування в нашій державі максимум за 3 дні до передбачуваного дня від’їзду необхідно звернутися в найближче розташоване до Вас відділення міграційної служби із спеціально підготовленим пакетом документів, на чолі яких буде заява. Крім останнього, слід представити

Паспорт іноземця, а також копії і нотаріально засвідчений переклад заповнених сторінок; Копію документа посвідки на проживання; Паспорт приймаючої сторони (якщо фіз. особа), та копію заповнених сторінок; Документ про задовільний фінансовий стан приймаючої сторони (якщо приймаюча сторона – фіз. особа); Документ на право власності житла, в якому буде жити іноземець на час продовження візиту, або інший аналогічний документ, в залежності від форми власності такої нерухомості; 4 фотографії 3,5 х 4,5 см; Квитанція про сплату державного мита (1 мін. зарплата українця). Окремо доведеться заплатити за сервіс державної міграційної служби.

Відповідно, якщо приймаючою стороною є юридична особа, пакет документів не буде включати документи від фіз. осіб, однак доповниться такими паперами, як:

Паспорт керівника приймаючої юр. особи та копії заповнених сторінок; Копія витягу з реєстру компаній України; Копія документа про призначення людини, який працює з іноземцями від особи даної компанії.

Якщо особисте відвідування представників ДМС для Вас не найбільш прийнятний варіант, оптимальним виходом із ситуації буде звернення за допомогою до фахівців міжнародної компанії «Альт-Брайер». Ми в найкоротші терміни оформимо пакет необхідних документом і подамо їх на розгляд в державні органи.

Вартість послуг продовження строку перебування в Україні

Оскільки вартість послуг з продовження строку перебування в Україні може змінюватися в залежності від багатьох факторів, у вас є можливість попередньо зв’язатися з нашими юристами, заповнивши коротку форму нижче, і визначити для себе фінансову сторону питання.

Наші переваги

Допомагаємо на будь-якому етапі легалізації

Оформляємо відсутні документи

Вирішуємо питання в рекордно малі строки

Чесне і прозоре оформлення

При необхідності продовжити термін перебування в Україні необхідно звернутися у територіальний підрозділ Державного департаменту у справах громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб не пізніше, ніж за три робочих дні до закінчення терміну дії візи або реєстрації.

Вагомі причини, щоб залишитися в країні

Природно, щоб держава зволила Вашому більш тривалому знаходженню в країні, ніж це стандартно дозволено, обставини повинні бути серйозними. В даному випадку можуть розглядатися наступні варіанти.

Для осіб, які в’їхали на підставі короткострокової візи або з країн з безвізовим режимом: хвороба та лікування іноземця, догляд за хворим членом сім’ї, тривалий процес оформлення спадщини, вагітність і пологи заявника, «активна» процедура оформлення дозволу на імміграцію для іноземця, або придбання українського громадянства, і т.д.; Для іноземців, які в’їхали по транзитній візі – зупинка на території України внаслідок захворювання іноземця, стихійного лиха, вимушеного ремонту транспортного засобу тощо; Для осіб, які в’їхали по довгостроковій візі – затягнутий з поважної причини процес оформлення посвідки на постійне або тимчасове проживання.

Користь від юридичного супроводу процедури

Якщо Ви обрали варіант економії часу і сил, наша команда допоможе в найкоротші терміни добитися результату, а точніше — зробить це за Вас. Співпраця з нами дійсно продуктивна, оскільки:

компанія «Альт-Брайер» вже багато років надає сервіс у даній галузі; наші юристи вивчили від «а» до «я» практичну сторону питання; ми володіємо практикою спілкування з співробітниками Міграційної служби, а це істотно впливає на терміни виконання завдання; команді «Альт-Брайер» від клієнта потрібен мінімальний пакет документів, інше — турбота фахівців; ми гарантуємо результат.

Мета нашої компанії – це створення комфортних умов співпраці для клієнта, і надання максимально можливого, швидкого і результативного сервісу. Ми ніколи не візьмемося за діло, яке не зможемо вирішити, тому гарантуємо 100 % успіх у вирішенні питання.

Обчислення дозволеного терміну перебування на території України

Іноземець або особа без громадянства можуть тимчасово перебувати на території України протягом наданого візою дозволеного терміну перебування, але не більше ніж до останнього дня терміну дії візи.

Громадяни держав з безвізовим порядком в’їзду можуть тимчасово перебувати на території України не більше 90 днів протягом 180 днів, якщо інший термін не визначено міжнародними договорами України.

Для розрахунку дозволеного терміну перебування можна скористатися міграційним калькулятором.

Міграційний калькулятор

Можливо Вам буде цікаво:

Новости

Где купить автомобильный держатель для телефона

Аксессуары сейчас делают практически для всего. Человеку всегда были интересны вещи, которые доставляют ему удобство, а когда в придачу этот аксессуар дает безопасность, то эти вещи становятся хитами

Kyivski.info
В русском доме красный («красивый») угол всегда устраивался в самом видном и почётном месте, по диагонали от входной двери, в дальнем углу комнаты, - так, чтобы иконы были первым, что видел входящий.

Zhytomyrski.info
Игрок сборной Украины невольно "отличился" во время церемония награждения его команды трофеем победителя Английской Премьер-лиги. На стадионе "Иттихад" (он же – "Сити оф Манчестер") состоялось

Vinnytsia.name
Всем привет друзья. Сегодня мы поговорим о том, что значит хороший сайт, а что значит, плохой сайт и как их можно различить. Если Ваш сайт хороший, то Вы с легкостью будете  получать на него бесплатные

Купить Авиабилеты на Самолет в Казахстан
Осуществить перелет на самолете без соответствующего документа — билета — невозможно, при этом любому пассажиру нужно точно знать, какое время будет указано в приобретенном билете —

Заклепочный инструмент
Сложно без заклепок обойтись и автомобилистам, в особенности владельцам ВАЗов. То там обшивку салона надо заклепать, то там прикрепить чего-то. В общем, заклепка это такая полезная штуковина, которая

Ломбард (СПб): получение займа легко и быстро.
Ломбард (СПб) работает только с совершеннолетними гражданами. При обращении в ломбард при себе достаточно иметь паспорт и вещь, которую вы оставите в ломбарде в качестве залога. Величина максимального

Ternopilski.info
  «Человеческое тело не сильно поменялось за последние несколько сотен лет, чего не скажешь про образ жизни», — рассказывает мне Джеймс Левин, доктор медицинских и философских наук, автор книги

Консультация по ВЭД Днепр
В наше время мы все чаще и чаще сотрудничаем с другими государствами для того, что бы сделать свой бизнес более эффективным, более качественным и более удобным. Но что же делать в том случае, если у вас

Интернет-магазин латексных матрасов и мебели
— толщина латекса должна быть не менее 2 см, лучше 3 см, еще лучше 4 см (редкость), 6 см латекса — то по богатому. — латексные листы должны быть листами, не резанными с блока, без каких